BarProf OÜ

BarProf OÜ
Firma:
BarProf OÜ
Telefon:
55 524 534
E-post:
info@barprof.ee


Tegeleme baarialaste koolituste, baarikauba müügi ja üritustega, mida viivad läbi baaritööd praktiseerivad baarmenid.

BarProf OÜ tegeleb erinevate baarialaste koolituste ja konsultatsioonide läbi viimisega, baarikaupade müügiga ning baarieriala tööjõuvahendusega. Meie peamiseks erinevuseks teistest baarierialal koolitusi pakkuvatest firmadest on see, et koolituste, konsultatsioonide ja treeningute läbiviijateks on PIDEVALT BAARITÖÖD PRAKTISEERIVAD BAARMENID. Lisaks korraldab BarProf hetkel ainukesena Eestis koolitusi ja treeninguid SHOW-BAARMENITELE.

BarProfi tegevuste läbiviimiseks on loodud Eestis ainulaadne baarieriala koolitus- ja arenduskeskus, mille pildid leiate siit: kliki siia. Uuendusliku baarieriala arenduskeskuse loomise tegid võimalikuks ja olid BarProfi toetajateks ning abilisteks järgmised firmad ja organisatsioonid: AS Tridens (kliki siia) / Pernod-Ricard Estonia OÜ (kliki siia) / AS Valior (kliki siia) / AS Prike (kliki siia) / AS Liviko (kliki siia) / Altia Eesti AS (kliki siia) / Saku Õlletehas AS (kliki siia) / Red Bull (kliki siia). Eespool toodud firmade-organisatsioonide ja BarProfi ühise jõupingutusena loodame, et suudame läbi oma tegevuse koos anda ühise panuse Eesti baari- ja joogikultuuri arendamisesse.

BAARMENITE KOOLITUSED


Baarmenite koolitused on suunatud inimestele, kes soovivad omandada baarmeni elukutse või värskendada baasteadmisi baarindusest. Õppeprogrammid on koostatud nii, et peale koolituse läbimist on võimalik kohe tööle asuda. Koolituse edukalt läbinutele väljastatakse tunnistus, mille autentsus on kontrollitav ainulaadse internetipõhise tunnistustesüsteemi kaudu.

Baarmenite Algkoolitus
Mõeldud inimestele, kellel on plaanis alustada töötamist baaris või kes juba töötavad baaris, kuid sooviksid värskendada oma teadmisi läbi kaasaegse ja praktilise koolituse. Baarmenite Algkoolitus annab algteadmised: müüdavatest toodetest, töövahenditest, erinevatest kokteilivalmistamise ja serveerimise meetoditest, baaritöö organiseerimisest ja praktilisest kokteilide valmistamisest. Koolitused toimuvad nii päevastel aegadel kui ka õhtustel aegadel. Loe lähemalt: kliki siia

Show-baarmenite Algkoolitus
Mõeldud töötamist alustavatele, juba baaris töötavatele ja show-baarinduse esinemistest huvitatud inimestele. Koolituse käigus antakse ülevaade show-baarinduse õppimise põhitõdedest, ohutustehnikast, kasutusvõimalustest ja õpetatakse osalejatele selgeks erinevad, algajatele mõeldud, liigutused töövahenditega. Peale koolituse läbimist on osalejad võimelised iseseisvalt ennast show-baarinduse alal edasi arendama. Loe lähemalt kliki siia

Baarmenite täiendkoolitused
Mõeldud töötavatele baaris töötavatele inimestele, kes soovivad oma teadmisi täiendada kitsamates baarindusega seotud valdkondades. Täiendkoolituste teemadeks on näiteks: baaris müüdavad tooted, erinevad töövõtted ja -tehnikad, teeninduskvaliteet ja selle arendamine, suhtlemine, kokteilindus, jne. Loe lähemalt kliki siia

TARBIJAKOOLITUSED

Suunatud inimestele, kes soovivad tutvuda kokteili- ja alkoholimaailmaga läbi informatiivse ja lõbusa kokteilikoolituse. Kõik tarbijakoolitused on praktilise suunitlusega ning õppimine toimub proovides, degusteerides ja ise kokteile valmistades professionaalsete koolitajate juhendamisel. Tarbijakoolitusi viiakse läbi erinevatel teemadel nagu näiteks: ennelõuna kokteilid, kogupäeva kokteilid, pealelõuna kokteilid, trendikokteilid, moijto koolitused, kindla alkoholi baasil valmistatud kokteilide koolitused, jne. Konkreetse koolituse teema lepitakse kliendiga eelnevalt täpselt kokku. Koolitused toimuvad BarProfi koolituskeskuse ruumides ning grupi maksimaalseks suuruseks on 20 inimest.

PROJEKTKOOLITUSED

Projektkoolitused on suunatud baaridega seotud ettevõtetele ja baaritoodetega kauplejatele. Projektkoolituste puhul lähutakse koolituse tellija personaalsetest soovidest ja vajadustest. Koolituste toimumise kohaks on Barprofi keskus ning maksimaalseks grupi suuruseks on 20 inimest.

Koolitused baaride personalile
Barprof pakub erinevaid baariteemalisi koolitusi ettevõtetele, mille personal on seotud baari teenindusega. Konkreetse koolituse programm, kestvus, ajagraafik ja toimumise ajad pannakse paika koos koolituse tellijaga, lähtudes personaalsetest soovidest ja eesmärkidest. Koolitused toimuvad BarProfi koolituskeskuse ruumides ning grupi maksimaalseks suuruseks on 20 inimest.

Koolitused baaritoodetega kauplevatele ettevõtetele
BarProf pakub baaritoodete maaletoojatele, tootjatele ja edasimüüjatele välja erinevaid võimalusi korraldada firmasiseseid või klientidele suunatud koolitusi. Konkreetne koolitus pannakse paika koos koolituse tellijaga vastavalt tellija personaalsetele soovidele ja eesmärkidele. Koolitused toimuvad BarProfi koolituskeskuse ruumides ning grupi maksimaalseks suuruseks on 20 inimest.

Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Raamatud ja õpikud  Õppekirjandus, Käsiraamatud  Baarmenite koolitus  Sisekoolitused  Jookide tehnoloogia  Kokteilikoolitused  Konjaki koolitused  Koolitused firmadele  Baarialased koolitused  Baarialane kirjandus  Koolitused baaridele  Show-baarmenite koolitus  Baari koolitused  Baarmenite koolitused ja kursused    Baarmenite kursused      Showbaarmani koolitused ja kursused        Show-baarmeni koolitused    Show-baarmeni kursused  Show baarmanite koolitused ja kursused  Show baarmeni koolitused    Show baarmeni kursused  Joogikoolitused  Joogikursused  BarProf OÜ