Orienteerumismäng Tallinna Vanalinnas

Orienteerumismäng T
Firma:
Orienteerumismäng Tallinna Vanalinnas
Telefon:
615 5161
Seiklemine vanalinnas pakub humoorikat meelelahutust nii sõpruskondadele sünnipäeva tähistamiseks, kui ka ettevõtetele motivatsiooniürituse läbiviimiseks. Meie orienteerumismängu põhiline eesmärk on lõbusas vormis vanalinna avastamine ja põnevate faktide teada saamine UNESCOmaailmapärandi kohta.

Mängijad kogunevad aadressil Vene tn.5 „Saadikutuppa", kus neid instrueeritakse ja jagatakse võistkondadeks. Igale võistkonnale antakse pärast instrueerimist kaasa kaart koos seal märgitud kontrollpunktidega ja voldik küsimustega iga kontrollpunkti kohta. Küsimuste ülesehitus nõuab teekonna läbimist ja oma silmadega kontrollpunkti nägemist. Jällegi kehtib reegel, et kiirusta aeglaselt.

Võistkonnad katsuvad rammu omavahel nii küsimuste vastuste täpsuses kui ka teekonna läbimise kiiruses. Aega on antud teekonna läbimiseks 1,5 tundi: kes jõuab kohale varem - saab kirja trahvipunkti, sest tekib küsimus: kas kõik punktid said ikka läbitud? Kes jääb hiljaks, saab samuti trahvipunkti, sest kus siis oldi? Kui mõni nobedam võistkond ausalt läbib kõik trahvipunktid ja tuleb sellega kiiremini toime,võib aega parajaks teha kas või „šopates" Enne 1,5 tundi lõpppunkti tulla ei saa! Kuigi hasart võib kannustada tervet võistkonda kiirustama, ei tohiks unustada vanalinna nautimist.

Orienteerumismäng on suurepärane võimalus tuletada meelde kunagi koolipingis õpitut ja tunda Rõõmu uutest avastustest.Mängu maksumus oleneb jälle paljudest nüanssidest: kas Te soovite cateringi, kingitusi jne. Ainult mäng maksab 5500 krooni + käibemaks grupile. Tuleb öelda, et ükskõik milliseprojekti puhul oleneb hind suuresti inimeste arvust. Koolitaja, ruumi rent ja projektijuhtimine on muutumatu suurus, toit ja materjalid aga muutuv, sellestsee hind kujunebki.

Info: projektijuht Tiiu Paas, tel 644 4044, tiiu@opetajatemaja.ee
Lasteasutused  Huviringid täiskasvanutele  Rahvakultuuri koolitus  Huviringid lastele  Meelelahutusüritused  Vaba aeg  Seiklusüritused  Kultuur  Näitused