Saka mõisa SPA hotell

Saka mõisa SPA hote
Firma:
Saka mõisa SPA hotell
Telefon:
+372 3364 900
E-post:
saka@saka.ee
Koduleht:
www.saka.ee
Facebook: www.facebook.com/sakamois
Tere tulemast Saka Mõisa!
 
Siin ta on, Saka mõis, pankranniku pärl. Koht, kus kõrgel kaldal saavad kokku kultuuri- ja looduspärand: varemetest kerkinud neorenessanslik härrastemaja ja Eesti rahvuslikuks sümboliks valitud pankrannik.
 
Saka on üks vähestest Eesti mõisakompleksidest, mis on tervikuna taastatud. Nii Itaalia renessansiarhitektuuri näiteks sobiv härrastemaja kui mõisa territooriumil asuvad hilisemad ehitised ja neid ümbritsev park on hoolikalt renoveeritud.
 
Saka mõis oma erilise asukoha, privaatsuse ja erinevate võimalustega sobib niihästi puhkuseks, tööalasteks väljasõitudeks kui kuni 100 osavõtjaga pidulike vastuvõttude ja pulmade pidamiseks.
 
Külastajate käsutuses on nii luksuslikku majutust pakkuv härrastemaja kui 33 toaga hotell, suvetingimustes ka kämpingumaja, karavani- ja telkimiplats.
 
Hotelli juurde kuulub ka privaatne SPA saunade ja väikese basseini ning erinevate kehahooldusvõimalustega.
 
 
Lisaks härrastemaja suurele saalile, kus saab korraldada nii kontserte, konverentse kui pidusid, on samas külastajate käsutuses ka luksuslik kuni 20 inimest mahutav suure ümarlauaga Shoti saal ja antiikmööbliga sisustatud Kaminasaal.
 
Konverentside ja seminaride tarvis on otse pankranniku serval asunud Nõukogude piirivalve proźektorihoone ümber ehitatud nelja nõupidamisruumiga Meretorniks, millest suurim Hoglandi saal mahutab kuni 50 ja väikseim Ruuskeri saal kuni 12 inimest.

Grupitööks on võimalik samaaegselt kasutada erineva suurusega saale. Olenevalt osavõtjate arvust, grupitööks kasutatavate ruumide vajadusest või ürituse esinduslikkusest on konverentside ja seminaride korraldajatel valida kolme eraldi maja vahel:
  • Härrastemaja
  • Meretorn
  • Hotell
Kõik ruumid on loomuliku valgusega ja valida saab vastavalt osavõtjate arvule sobiva suurusega ruumi. Seminariteenuse hinnas sisaldub dataprojektor, ekraan ja pabertahvel.
 
Tutvu võimalusetega: www.saka.ee/seminar

Küsi hinnapakkumist:
Telefon: + 372 3364 906
 
E-mail: salle@saka.ee
 
Toitlustust pakub Härrastemajas paiknev Ida-Virumaal parimaks peetav a´la carte restoran, kus lisaks igapäevasele toitlustamisele saab tellida pidulaudu mõisa erinevatesse saalidesse.
 
Eelkõige paelub Saka mõis oma asukohaga Põhja-Eesti pankrannikul keset iidset parki, 70 aastat tagasi loodud Ontika maastikukaitseala läänepiiril. Pargipaviljon, lehtla ja arvukad pingid pargiteede ääres võimaldavad omaetteolemist, nautida rahu ja vaikust.
 
Pargiteed viivad külastajaid Kivisilla valgustatud joaastangute juurde ning mereranda laskuvate treppideni. Sõjaväe prügimäena kasutatud endisesse kruusakarjääri rajatud laululava on kujunenud Ida-Virumaa laulupäevade ja arvukate välikontsertide kohaks.
 
Külastajate käsutuses on tenniseväljakud ja rannavõrkpalliväljak, samuti laste mänguväljak ja külakiik, mõisa lähiminevikku meenutavad militaarrajatised. Parim viis mõisa lähiümbrusega tutvumiseks on läbi käia nii pangapealsel kui mererannas kulgev tähistatud Klindimõisa matkarada. Selleks piisab paarist tunnist.
 
Sakale tulek ei tähenda ainuüksi mõisahooneid ja parki. Siit saab võtta ette ka pikemaid retki ülejäänud Ida-Virumaa avastamiseks. Külastamist väärib kasvõi naabruses paiknev Kukruse Polaarmõis, vähem kui tunnise autosõidu kaugusele jäävad iidne Narva linnus, Sinimäed, Kuremäe klooster, Alutaguse seikluspark Pannjärve ja Kohtla Kaevandusmuuseum.
 
Tule Saka mõisa ja veendu selles ise! 
 
 
 

 

 
 
Hotellid  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Telkimisplatsid  Majutus  Ruumid  Toitlustus ja catering  Catering  Restoranid  Võimalikud ruumide stiilid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Meelelahutusüritused  laste sünnipäevade korraldamine  Toitlustusteenuste korraldus  SPA/ Veekeskus  Majutuskohad  Saun  WIFI  A`la carte road  Autokaravanide platsid  Telkimine  Väliskülalised  Peolaudade tellimine  Sünnipäevaruumid  Perepäevad  Veekogu ääres  Saka Cliff Hotel & SPA  Saka mõisa SPA hotell  Pabertahvel  Grafoprojektor  Parkimine  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Bankett  Arvuti laenutamine  Meelelahutus  Inva ligipääs  Data- projektor  Ekraanid  Helitehnika  Helitehnika rent  Kohvipausi teenus  Ruumid Ida- Virumaal  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid