Meile jäetud tagasisidet Koolitused.ee kasutajatelt. OOTAME KA SINU ARVAMUST!

Firma:
Meile jäetud tagasisidet Koolitused.ee kasutajatelt. OOTAME KA SINU ARVAMUST!
Telefon:
680 7753
Koduleht:
www.koolitused.ee
Kiire elutempo tõttu jääb tihti vähe aega selleks, et näha enda ümber kõike head, mida oleme juba saavutanud. Koolitused.ee otsustas koguda kokku klientide ja kasutajate arvamused ja tervitused, et teadvustada nii endale kui ka kõigile koolitused.ee kasutajatele meie töö vajalikkust ja pingutuste positiivseid tulemusi.

Ootame ka Sinu tagasisidet! Saada meile e-mail: info@koolitused.ee

* * *
Meile jäetud tagasiside...


Koostöö koolitused.ee-ga läheb aasta-aastalt aina paremaks. Olen nende näol leidnud endale usaldusväärse koostööpartneri. Meil on paika pandud aasta meediaplaan artiklite ja uudiskirjade osas, mis toimib suurepäraselt. Olles omadega ummikusse jooksnud, nt huvikursusele või üritusele on kiiresti rahvast vaja, saan alati nende poole pöörduda - nad on nagu liikuv infopagas:) Reageerimine probleemide lahendamiseks on alati olnud väga operatiivne. Võin ausalt öelda, et ma ei ole pidanud mitte kunagi neis pettuma. Portaal on ka minu igapäevatöös vajalik kanal info otsimiseks. Neile ei ole võrdset!!!

Lisaks sellele on nende töötajad (Gisela ja Alice) alati rõõmsameelsed ja huumorisoon on ka paigas:), mis teeb suhtlemise veelgi vabamaks ja avatumaks.

Jõudu ja jaksu edaspidiseks!!!

* * *
Arendustegevus