Personali Arenduskeskus

Personali Arenduskes
Firma:
Personali Arenduskeskus
Telefon:
655 6778, 5279999
Koduleht:
www.personal.ee


Personali Arenduskeskus Teie ja teie personali arendaja!

Personal Partner OÜ on Personali Arenduskeskuse kaubamärgi all korraldanud koolitusi juba alates 1999. aastast. Oma koolitusprogrammide koostamisel lähtume alati värsketest uuendustest meie seadusandluses ning klientide ettepanekutest ning soovidest.

Meie lektoriteks on oma ala tõelised asjatundjad, kes on meeleldi nõus vastama teie kõikvõimalikele küsimustele. Koolituste korraldamisel oleme võtnud eesmärgiks tekitada vahetu kontakt nii osalejate kui lektorite vahel- seetõttu on meie koolitustel ka kohti piiratud koguses, et säilitada meeldiv ja sõbralik õhkkond, kus vahetada kogemusi ning saada uusi teadmisi.

Meie koolitused toimuvad üldjuhul Rävala post. 8 Tallinnas. Samas korraldame sisekoolitusi just teie asutuse eripärasid arvesse võttes ning seda teie valitud ajal ja kohas.


KOOLITUSED MIDA PAKUME:
 


SISEKOOLITUSED 

Sisekoolituse koostamisel lähtume eelkõige teie vajadustest ning soovidest, mille täpsustamiseks kohtub meie esindaja teie töötajaga. Seejärel saame kokku panna koolitusprogrammi, mis arvestab just teie ettevõtte eripäraga. Samas on teil alati võimalik tellida oma ettevõttele sisekoolitus juba olemasolevate programmide hulgast.

Samuti on valikuvabadus koolituse toimumise aja ja koha valimisel. See võib toimuda teie ruumides või meie auditooriumis või hoopis mujal teile sobival pinnal.

TEE ISE KOOLITUS! 

Oleme võtnud endale eesmärgiks anda endast kõik, et olla võimalikult paindlikud ning tulla vastu oma klientidele, et koolitusprogrammid oleksid just kliendi võimalusi ning soove arvestavad.

Ainulaadse teenusena pakume teile võimalust osaleda koolituse loomise protsessis.

Osaleda saab kahel viisil: 

  1. Vali koolituse aeg
  2. Loo ise koolitus


Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Finantskoolitused  Juhtimine  Müügikoolitused  Projektijuhtide koolitus  Psühholoogia  Sekretäride koolitus  Õigus  Raamatupidamine  Tööseadusandluse koolitus  Töökeskkond ja tööohutus  Personalijuhtimine  Meeskonnakoolitus  Personalile  Esmaabiandja koolitus  Juhtimis- ja suhtlemispsühholoogia  Esmaabikoolitused  Suhtlemine  Müügimeeskonna juhtimine  Müügimeeskonna arendamine  Klienditeenindus  Telefonimüük  Tulumaksu koolitus  Käibemaksu koolitus  Tööohutus  Personali Arenduskeskus  Esmaabi lühikoolitus  Suhtlemispsühholoogia RSKP 

KOOLITUSKALENDER

Maksusoodustused ja maksude optimeerimise võimalused VEEBIKOOLITUS

2020-12-02

Alates 2019 algusest kehtivad oluliselt karmimad reeglid tehingute maksukäsitluse määratlemisel ja maksude optimeerimisel.  Tulumaksuga maksustamisel on terve rida maksusoodustusi ja soodsamaid maksusätteid, mille rakendamisel tuleb olla korrektne ja ettevaatlik vältimaks tehingute ümberklassifitseerimist maksustamise jaoks.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 09.45-17.00
Koht: Veebipõhine õpe

Telefon: 655 6778, 52 79 999;

VEEBIKOOLITUS Erisoodustuste maksuprobleemid 2021 ning dividendide ja laenude uus maksukäsitlus

2020-12-02

Koolitusel käsitletakse erinevaid kulusid ning selgitatakse nende maksukäsitlust. Samuti käsitletakse aktuaalseid teemasid, mis on seotud ettevõtte ja tema töötajate vahelistes tehingutes lisaks laenudele, nagu näiteks ühisürituste ja tööalase koolitustega seotud küsimusi, oma töötajate ja juhtidega tehtud muid tehinguid (sh teenuste ost ja müük, spordikulud, töötervishoiukulud jne) ning antakse ülevaade  muudatustest dividendide ja laenude maksukäsitluses ja võimalustest väljamaksete maksuefektiivseks planeerimiseks. Kindlasti vaadatakse üle ka sõiduautode maksustamine ettevõtluses, kodukontoriga seotud probleemid, selgitatakse probleemseid kohti ja antakse lahendusi tekkinud probleemidele ning vaadatakse, mis veel ootab ees 2021. aastal. Koolituse hind: 178 EUR +km   Suur Sügiskampaania -50% SOODUSHIND nüüd ainult 89 EUR +km      NB! Kahele ja enamale osavõtjale veel lisasoodustus -10%   Hind sisaldab õppetööd, õppematerjale meilile!

Hind: 89.00 €
Kestus:
Koht: Veebipõhine õpe

Telefon: 6556778, 5279999

Tööõigus 2021, praktika ja uued kohtulahendid

2020-12-03

Milline on tööõigus aastal 2021. Kiired muutused ühiskonnas toovad kaasa muutused töösuhetes. Paljud töötajad enam ei soovi kontoris istuda, vaid teha tööd pigem kodus või looduses. Kuidas aga korraldada kaugtöö tegemise võimalust? Millised on mujalt maailmast jõuliselt pealesuruvad uued töö tegemise vormid ja kas ning kuidas need sobituvad meie praegusesse õigusruumi? Mida uut on oodata töösuhetes ja tööõiguses, mida uut on ka viimasel ajal lisandunud ja milliseid probleeme on tööõiguses tekkinud.   Koolituse hind: 178 EUR +km   Suur Sügiskampaania -50% SOODUSHIND nüüd ainult 89 EUR +km   Registreeruge varakult, sest hea soodushinna tõttu täitub grupp kiiresti!   NB! Kahele ja enamale osavõtjale lisasoodustus -10%   Hind sisaldab õppetööd, õppematerjale meilile!

Hind: 89.00 €
Kestus:
Koht: Rävala pst 8, Tallinn

Telefon: 6556778, 5279999

Töötervishoiu ja tööohutuse töö korraldamine ettevõttes - 8h-täiend- ja 24h-väljaõpe

2020-12-08

3-päevane koolitus annab põhjaliku ülevaate, kuidas oma ettevõttes tööohutust paremini korraldada, millised on olulisemad seadusemuudatused, millised on võimalikud probleemid ja kuidas neid lahendada. 1-päevane täiendõpe (hind 85 eur) aga annab põhjaliku ülevaate seadusemuudatustest just teid huvitaval teemal. Selleks valida üks päev 3-päevasest kursusest. Koolituse hind: 250 EUR +km   SOODUSHIND - nüüd 3-päevane koolitus ainult  149 EUR +km     Registreeruge varakult, sest soodushinna tõttu täitub grupp kiiresti!

Hind: 149.00 €
Kestus: 8.-10.detsember 2020.a.
Koht: Rävala pst 8, Tallinn

Telefon: 655 6778, 52 79 999;

Piiriüleste tehingute, elektrooniliste teenuste ja e-kaubanduse maksuprobleemid

2020-12-09

Kuna on muutunud oluliselt elektrooniliste teenuste käibemaksuga maksustamine siis suuri arusaamatusi ja probleeme on tekitanud e-kaubanduse käibemaksukäsitlus. Seminaril käsitletakse piiriüleste kauba ja teenuse tehingute käibemaksuga maksustamisel tekkivaid olulisi küsimusi ja spetsiifilisi elektrooniliste teenuste maksustamisel tekkinud probleeme.

Hind: 99.00 €
Kestus: 09.45-16.00
Koht: Tallinn, Rävala pst 8

Telefon: 6556778, 5279999

Personalitöö intensiivkursus - 2 päevane väljaõpe

2020-12-09

Koolitus on mõeldud inimestele, kes tegelevad ettevõttes personalitööga oma põhitöö kõrvalt või on sellega alles alustanud ning vajavad ülevaadet ja täiendavaid teadmisi personalitööga seonduvast. Kahepäevane koolitus aitab luua tervikpildi personalijuhtimise olemusest ja selle olulisematest valdkondadest.

Hind: 145.00 €
Kestus: 2 päeva (9.-10.detsember 2020.a.)
Koht: Tallinn, Rävala pst.8 V korrus auditoorium 514

Telefon: 6556778, 5279999