Tallinna Vanalinna Kunstikeskus

Tallinna Vanalinna K
Firma:
Tallinna Vanalinna Kunstikeskus
Telefon:
641 1788
Koduleht:
www.tvlkek.ee


Joonistamine-maalimine, moedisain, teatrikujundus, tekstiilikunst. Õppetöö toimub eesti ja vene keeles.

 

Kooli õppekavas on joonistamine, maalimine, kompositsioon, modelleerimise alused, arvutigraafika, puugravüür, linogravüür, tekstiilikunst ja teised ained.

2005. aastast on laste kunstikooli sisse viidud ka kursus arhitektuuri ja moedisaini alustest – need ained aitavad õpilastel saada parema ettekujutuse kunstniku-kujundaja tööst. Õppimise käigus antavad ülesannete teemad (mänguplats, laste kohvik, oma tuba, hoov, muinasjutulised kostüümid, kostüüm (kleit), mis sobib sinu muusikamaitsega) on õpilaste jaoks huvitavad ning kutsuvad aktiivselt kaasa lööma. Kursuse lõpus toimub tööde teostamine ja esitamine.

Kunstikooli edukalt lõpetanud õpilased võetakse vastu disaini teisele kursusele.
Disaini kursuste õppekava on ette nähtud antud ala tulevastele asjatundjatele baasteadmiste andmiseks. Programmis on nii loengud kui ka praktilised ülesanded.

Gümnaasiumi lõpetavad ja kõrgkooli astumiseks valmistuvad õpilased saavad kursustel ettekujutuse oma tulevastest erialaainetest ning samuti hea ettevalmistuse sisseastumiseksamite sooritamiseks ja ülikooli astumiseks.

Meie kool võtab aktiivselt osa nii linna, üleriigilistest kui ka rahvusvahelistest konkurssidest.

Meie koolis saavad õppida erineva vanuseastmega ja erineva kunstiharidustasemega huvilised.

LASTEKUNSTIKOOL
(vanus: 9 - 14 aastased)

DISAINIKOOL
Moedisain, Veebilehe disain, Graafiline disain, Interjööridisain, Juveelitoodete disain.

TÄISKASVANUTE KUNSTIKOOL

TÄISKASVANUTE KUNSTISTUUDIO

LASTE KUNSTISTUUDIO
(vanus: 5 - 8 aastased)Igal aastal toimub koolis ka laager 5-10-aastaste laste jaoks, kus töö vaheldub lõbusate mängudega. Loomingulaagri programmi kuuluvad ekskursioonid muuseumitesse, Botaanikaaia, Loomaaia, Pirita kloostri ja Rocca al Mare vabaõhumuuseumi külastus, samuti Tallinna legendide ja ajalooga tutvumine. Natuurist tehtud visanditest tehakse kompositsioonitöid. Täpsema info saamiseks vaadake “Fotoalbum”


Kutsume kõiki, kellele meeldib joonistada, meie kooli!
 
 

 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Arvutigraafika koolitus    Haridusasutused  Kunstikoolid  Kunstikursused  Kunstistuudiod  Kunstiõpetus  Lilleseadekoolitus  Vene õppekeelega koolid  Venekeelsed koolitused  Huviringid täiskasvanutele  Sisekujundus  Moekunsti ringid  Kunstiajalugu  Kunsti ja kultuurialased koolitused  Huviringid lastele  Kunstiringid  Graafika  Arvutigraafika baaskurusus  Tekstiilikunst  Arvuti kursused  Joonistamine  Suvelaagrite korraldamine  Ruumikujundus  Lilleseaded  Avalikud koolitused  Skulptuuride valmistamine  Maalimine ja joonistamine  Laagrid  Kompositsioon  Linnalaagrid  Koolitused ja kursused noortele  Veebikeskkonnad  Modelleerimine  Juveelitoodete disain  Teatrikunst  Materjaliõpetus  Disainikoolitused  Tallinna Vanalinna Kunstikeskus