Seeder Konsultatsioonid OÜ

Seeder Konsultatsioo
Firma:
Seeder Konsultatsioonid OÜ
Telefon:
681 8963
E-post:
janno@seeder.ee
Ükski asi meie kodus ei ole juhuslik. Enamasti me tegutseme, kas teadlikult või alateadlikult. Kõigel on oma tähendus ja mis veel tähtsam – kõigel on oma mõju.

Feng shui on iidne Hiina õpetus, mis tähendab kodu energeetika teadlikku ravimist. Ravi, mis toimub harmoniseerimise - halva mõju äravõtmise ja hea rohkendamise teel. Mida me saame Feng shui abil muuta? Eelkõige meid ümbritseva ja meie sees oleva chi energia ehk eluenergia liikumist ning selle omadusi. Igal ravil on oma oskused nö. retsept. Nii ka Feng Shuil. Kõige parema ravimi valmistab iga inimene endale ise, pannes sinna oma soovid, tahtmised ja oskused – andes ravimile ülesande midagi muuta.

Feng Shui on üks kaheksast hiina meditsiini harust. Siia kuuluvad veel enesearendamine, meditatsioon, liikumine (tai chi, yoga), toitumine, massaa? ja kehatöö, akupunktuur ja ravimtaimed, filosoofia ja kosmoloogia. Kõigil neil on ühine kontseptsioon: tao (universaalne elujõud); chi ehk energia (energia meis ja meie ümber); yin ja yangi teooria (nais- ja meespoolus); viis elementi (puu, tuli, maa, metall, vesi) ning bagua (8 tsooni teooria).

Omame koolitusluba nr. 5228HTM!

SOOVID SELLE KOHTA ROHKEM TEADA SAADA?

Õpid siis kui sul on selleks aega!

1. I astme kursus KAUGÕPPES. Info ja registreerumine kliki siia
NB! hinnad alates 999.-

Kaugõpe on ülesehituselt ja mahult võrdne auditoorse kursusega.
I astme läbimine kaugõppes võimaldab edaspidi osaleda ka II astme auditoorses grupis.

PROGRAMM:
I astme 1. loeng
Sissejuhatav loeng feng shui õpetusse. Holistiline maailmakäsitlus. Mis see on? Kuidas see on seotud feng shuiga? Feng shui ülesanne, omadused ja eesmärk. Ida ja Lääne erinev tõlgendus feng shui’st. Elu sinusoidid.
I astme 2. loeng
Feng shui kontseptsioon: tao, chi jne. Feng shui ajalugu. Eesti oma feng shui ehk tuule ja vee õpetus. Feng shui kui energiaõpetus: kolm energia liiki. Mis on kolm "edu" või "õnne". Asukoha valik (algus)
I astme 3. loeng
Feng shui välisruumis: asukoha valik (jätk). Ruumi loomise 3 erinevat viisi. Energiate yin/ yang, olemus. Yin/yang ruumis, ametites, helis jne.
I astme 4. loeng
Feng shui põhialus: 4 elementi meie ümber ja meie sees. Inimese kahe põhivajaduse: turvatunde ja kontroll informatsiooni liikumise üle, loomise põhimõtted ruumis, maastikul, inimeses, riikides.
I astme 5. loeng
Feng shui kontseptsioon: 5 algelementi ehk stiihiat meis ja meie ümber. Maa, Metalli, Vee, Puu ja Tule energiad inimeses, ruumis, tegevusvaldkondades, hobides, tervises ja enese ning ümbruse tasakaalustamises.
I astme 6. loeng
Ruumide ja majade analüüs 5 elemendi võtmes.
Feng shui eluruumis. Missugustele eeldustele peavad vastama meie eluruumid? Erinevad mõjurid: vaade ukselävelt, servad, nurgad, talad.
I astme 7. loeng
Kaldseinad, sambad, uksed, aknad. Kodu jagamine ruumide kaupa: elutuba, söögituba, köök, magamistuba, lastetuba erinevatele vanusegruppidele, töötuba, veranda. Värvid, värvimõju.
I astme 8. loeng
Feng shui kontseptsioon: Bagua ehk 8-tsooni teooria ehk meie eluvaldkonnad. Bagua tsoonide kirjeldus, mõju inimesele, perekonnale, firmale. Bagua tsoonide (eluvaldkondade) tasakaalustamine ja aktiviseerimine ruumi kui abivahendi abil.

2. I astme kursus E-ÕPPENA. Info ja registreerumine  - kliki siia!

3. I astme kursus auditooriumis alates 09.09.2013 - kliki siia!
NB! hinnad alates 63.-

4. Tartus toimuvad koolitused Tartu Rahvaülikoolis  - Lisainfo

Vaata ka infot:
www.seeder.ee
e-pood: www.eestiomafengshui.ee
videokeskus: www.heaenergiakeskus.ee


5 TASUTA NÕUANNET, ET MUUTA KODU PAREMAKS ON SIIN kliki siia
9 TASUTA NÕUANNET ÄRIEDU SUURENDAMISEKS ON SIIN kliki siia

VALI ENDALE SOBILIK TEENUS:
1. KODU FENG SHUI JA GEOBIOLOOGILINE KONSULTATSIOON kliki siia
toimub kliendi juures
2. ISIKU INDIVIDUAALNE KONSULTATSIOON kliki siia
toimub Seeder Konsultatsioonide büroos, Tõnismägi 2, ruum 4010, Tallinn

Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Koolitusreisid  Psühholoogia  Tervisekoolitused  Venekeelsed koolitused  Huviringid täiskasvanutele  Stressi juhtimine  Feng Shui  Konsultatsioonid  Eneseareng  Motivatsioon  Enesearendus  Sisekoolitused  Isiksuse areng  Geobioloogia koolitus  Pedagoogide täienduskoolitus  Meeskonna analüüs  Avalikud koolitused  Enesemotivatsioon  Koolitused ja kursused noortele  Koolitused firmadele  FIEdele koolitused  Koolitusjuhtide koolitus  Koolitused MTÜdele  Kodukujundus  Enesejuhtimine  Loovus ja spontaansus  Geobioloogia  Veesooned