Sixtina Tantsu- ja Modellikool

Sixtina Tantsu- ja M
Firma:
Sixtina Tantsu- ja Modellikool
Aadress:
Jõe 5, Tallinn
Telefon:
56568923
Koduleht:
www.sixtina.ee
Paljude aastate jooksul on meie juures õppinud tuhandeid lapsi ja noori. Meie õppeprogrammi põhirõhk on asetatud nende igakülgsele esteetilisele harimisele, et kasvatada tõeliselt harmoonilist ja kaunist noort inimest

Paljud tänaseks meil ja maailmas kuulsust võitnud noori on alustanud oma karjääri just SIXTINAst, nagu maailmakuulus modell Carmen Kass ja paljud teised Eesti missid ja modellid, moekunstnik Aldo Järvsoo, stilist Jana Hallas, telediktor Irmeli Kalamees, poliitik Evelin Sepp jne.

Meie kasvandikud on oma andekusega võitnud suuri rahvusvahelisi võistlusi ja toonud Eestisse kõrgeid auhindu. Eghert-Sören Nõmm võitis 2002.a. Maailma Meistrivõistlustel Lavakunstis Hollywoodis Junioride Maailma Tsempioni tiitli tantsukategoorias.SIXTINA treeningud annavad eelkõige kauni rühi, hea tantsuoskuse ja tugeva füüsilise koormuse. Meie eesmärgiks on kasvatada kaunis noor inimene, kes neid teadmisi ja oskusi kasutades oskab kogu elu enda eest hoolitseda ja alati julgelt esineda elulaval.


Füüsilised treeningud on korraldatud järgmiselt:
1. Klassikatunnid annavad ilusa rühi ja plastilisuse.
2. Estraaditantsu treeningutel õpime erinevaid tantse Rockist kuni Can Canini.
3. Vahel on meie treeningprogrammi lisatud akrobaatikatunde, selleks et osata tantsudes ka huvitavaid trikke sooritada ning näitleja meisterlikkuse õppimist selleks, et osata laval ennast hästi väljendada.

Kõiki neid treeninguid annab kunagine Primabaleriin, koreograaf LJUDMILLA BELJAKOVA

4. Hip Hop, Funky ja teisi Urban tantsustiile õpitakse meie treeneri
ELIIS PAMPUSE juhendamisel. Eliis on õppinud ise seda stiili Ameerikas tantsukoolis ja võitis Hollywoodis "Maailma Meistrivõistlustel Lavakunstis" 2002 a. Hip-Hop stiili hõbemedali.

5. Modellikoolituse programmi kuulub kõndimisõpetus, poseerimisõpetus, meigiõpetus ja neid treeninguid viib läbi kunagine Tallinna Moemaja modell Tiina Jantson.


Treeningud toimuvad kõigile soovijatele kolm korda nädalas:

* Esmaspäeval 16.00-18.00,
* Kolmapäeval 16.00-18.00,
* Reedel 16.00-18.00

täiesti kesklinnas, Aia tänav 12, Kanutiaia Noortemajas.

Lisaks sellele on võimalik võtta meie juures eratunde neil, keda ootab ees osalemine mõnel iludusvõistlusel. Intensiivsete individuaaltreeningutega anname edasi kõige vajaminevamad teadmised ja oskused sellistel üritustel osalemiseks.

Kellel aga lisaks tantsimisele huvi ka laulmise vastu, siis on Sixtina juurde loodud teismeliste ansambel "POPFLASH", kelle noored lauljad õpivad õpetaja RIINA RIISTOPI juhendamisel Tallinna Kanutiaia Poplaulu ringis. Meie parimatel õpilastel on võimalus otse, ilma eelvoorudes osalemata saada Sixtina korraldatavate ürituste finaali, osaleda paljudel rahvusvahelistel talendi- ja iludusvõistlustel, käia huvitavatel festivalidel. Meie showgrupil on palju esinemisi ja suur hulk meie juures õppinud noori on saanud kuulsaks juba üsna noorelt.

Kui oled huvitatud meie sõbraliku perega liitumisest, siis helista või võta ühendus meili teel.Igal aastal korraldab SIXTINA ka mitmeid Eesti talendi –ja iludusvõistlusi, nagu „Mini Miss & Mini Mr“, „Mini Star“,“Miss Teini“,“Star Model“, „Miss Bikini“, “Bond Girl“, „Missis Estonia“ ja rahvusvahelist võistlust „Miss Baltics“. Meie esinaine Tiina Jantson on valitud paljude maailmas toimuvate talendi –ja iludusvõistluste korraldajate poolt Eesti Rahvuslikuks Direktoriks ja antud talle sellega õigus valida välja kandidaadid ja saata nad Eestit esindama Maailmavõistlustele.

17 aasta jooksul on SIXTINA andnud märgatava panuse Eesti noorsoo harmoonilisel kasvatamisel.KUTSUGE MEID OMA ÜRITUSTELE ESINEMA!

Meie showprogrammid „Mini Hollywood“ja“ Väike Maailm“ on olnud paljude ürituste ja peoõhtutel hea tuju loojateks. Meid armastavad nii lapsed, noored, emad-isad kui ka vanaemad ja vanaisad. 2007 aastat aga alustasime veel uue projektiga - teismeliste ansambel „POP FLASH“, mille liikmed lauldes ja tantsides teevad tuju heaks kõigil vaatajatel.

Väga tugev Hip-Hop stiili showtrupp "Sir N", kes 2007.a. võitis tantsuvõistluse "Glitter". Täpsem info: kliki siia
Huviringid täiskasvanutele  Tantsuringid tantsukoolid  Estraadistuudio  Tantsustuudiod  Esinejad ja õhtujuhid  Huviringid lastele  Lavatants  Meelelahutusüritused  Aktiivne tegevus ja sportimine  Moderntants  Modellikoolitus  Showprogrammid  Artistide ja esinejate koolitus  Esinemine  Loovtants  Showtants  Esinemisprogrammid  Hip-hop  Funky  Rock´n´roll  Show-ballet  Jazz