Eesti Massaaži- ja Teraapiakool

Eesti Massaaži- ja
Firma:
Eesti Massaaži- ja Teraapiakool
Telefon:
664 6193, 53 420 404

Massööre ette valmistav kutseõppeasutus. Mõtleva spetsialisti koolitus.


Kooli eripära:
 
• Oleme Eestis ainuke riiklikult akrediteeritud kutseõppeasutus, kus saab õppida massööriks
 
• Laiapõhjaline integreeritud õppekava ja pädevad õpetajad tagavad professionaalse ettevalmistuse sisenemiseks töömaailma
 
• Õppemeetodid ja õpikeskkond on kaasaegsed, mis suunavad õpilast iseseisvalt mõtlema ja analüüsima
 
• Õppijal on võimalik valida erinevate õppemeetodite vahel ja saada õppelaenu
 
• Õppenädala maksumus on Eesti massaažikoolide soodsaim
 
• Meie vilistlased on hinnatud erialaspetsialistid kogu Euroopas
 
 
 
Eesti Massaaži- ja Teraapiakool  annab:
 
• Eesti kvalifikatsiooniraamistiku 5.taseme kutseerihariduse
 
• Esmase töökogemuse parimate erialaspetsialistide juhendamisel nii kodu kui välismaal;
 
• Haridus- ja Teadusministeeriumi kolme lõviga riiklik lõputunnistuse;
 
• Massöör, tase 5 kutse.
 
Lisaks massööri eriala kutseõppele pakume väga laias valikus massaažialaseid täiendkoolitusi kõigile huvilistele.
 
 
Tule ja õpi - väärtuslik oskus kogu eluks!

 

Massaažiliikide tutvustus

LÄÄNE MASSAAŽID
 
Klassikaline massaaž - Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka lokaalselt. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.
 
Aroomimassaaž - Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav leebe massaaž, mis sobib nii lõõgastuseks kui ka raviefekti saavutamiseks. Sujuvad, silitavad-venitavad massaaživõtted aitavad aroomiõlidel imenduda, lõplik toime võib saabuda alles järgmisel või ülejärgmisel päeval. Massaaži eesmärgiks on organismi "harmoniseerida", aitamaks kaasa kogu keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele.
 
Segmentmassaaž - Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele, et leevendada valusündroomi ja mõjutada siseorganite tööd. Seansi järgselt võib massaaži toime pikendamiseks kasutada ravigeele ja -salve.
Sobib radikuliidi alaägedas faasis, närvipitsumisest tingitud käte või jalgade valulikkuse ja vereringehäirete korral ning neile, kes põevad sageli kopsuhaigusi.
 
Tselluliidimassaaž - Spetsiaalsete massaaživõtetega ja vajadusel eeterlike õlide abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja elavdatakse vereringet. Kauni tulemuse saavutamiseks on vajalik läbida pikem ravikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist.
 
Tselluliidimassaž II (Peterburi koolkond)- See massaažimeetod on Venemaal korraldatud tselluliidivastase efektiivseima meetodi konkursi võitja. Tehnikad on kombineeritud lümfimassaaži võtetega. Efekt on tajutav juba peale esimest seanssi. Massaaž lõõgastab ja võrreldes teiste tselluliidimassaaži meetoditega ei ole valulik. Efekti püsimiseks on oluline ka õige toitumine.
 
Lümfimassaaž - Massaaž on kuivalt teostatav leebe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Lümfimassaaž aitab vähendada turseid, väljutada organismist jääkaineid ja tõsta immuunsust. See ravimassaaž on eriti vajalik peale operatsiooni, mille käigus on eemaldatud osa lümfisõlmi ning traumade järgselt tursete ärahoidmiseks ja alandamiseks.
 
IDAMAISED MASSAAŽID
Teostatakse kuivalt läbi mugava riietuse. On valdavalt ergutava ja tasakaalustava mõjuga.
 
Tai massaaž - Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaažiliik, parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Kindlate tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö. Seda massaaži liiki nimetatakse ka "laisa inimese joogaks".
 
Yumeiho massaaž - Kiropraktilisi tehnikaid sisaldav tugevatoimeline keha töötlus tugiliikumisaparaadi tasakaalustamiseks koos vabastava hingamisega. Spetsiaalsete massaaživõtetega korrigeeritakse inimese jalgade pikkust, vaagnaluude asendit ja lülisamba lülide asetust. Annab kerge ja vaba enesetunde.
 
Shiatsu massaaž - Shiatsu on traditsiooniline jaapani massaaž, mis keskendub kogu keha läbivate energialiinide stimuleerimisele ja vajutuste kaudu bioaktiivsete punktide toniseerimisele.

MUUD MASSAAŽILIIGID
 
Spordimassaaž - Spordimassaaž on treeningsüsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsise täiustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistumisel kui ka väsimusega võitlemiseks. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlast ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse.
 
Rasedate massaaž - Aitab leevendada lapseootamisega kaasnevaid füüsilisi ja psüühilisi vaevusi, aitamaks organismil kohaneda uue olukorraga.
 
Lastemassaaž - Imikule võib teha massaaži ja alustada võimlemist juba 1,5- 2 kuu vanuselt. Puudutuse läbi suureneb lapse vastuvõtuvõime ümbritseva maailma suhtes ja tema ealine areng kiireneb tunduvalt. Lapsel arenevad paremini psüühilised ja vaimsed võimed. Õigesti tehtud massaaž turgutab lapse immuunsüsteemi, mis vähendab lapse haigestumist.
 
Meemassaaž - Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Meemassaaž on ainuke massaaž, millega on ravitud päiksepõletust.
Kahjuks ei sobi antud massaaž mee allergikutele ega tiheda karvkattega inimestele. Masseeritav peab olema puhas ja kreemitamata.
 
Kupumassaaž - Kupupanekut on raviks kasutatud sajandeid. Tänapäevaks on välja arenenud kupumassaaž. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Selleks kasutatakse erineva suurusega kummist või muust materjalist kuppe. Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga. Kupumassaaž kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitades kauakestva hüpereemia ning on väga sobilik külmetushaiguste, krooniliste liigesprobleemide ja tselluliidi raviks.
 
Laavakivimassaaž - Väga populaarne Chakra Stone massaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega (suurimaks koostisosaks on roosiõli). Selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine. Pärast seanssi kaovad väsimus ja stress ning tunnete tulvavat eluenergiat.
 
Šokolaadimassaaž - Sobiv protseduur neile, keda kimbutavad südameveresoonkonna haigused ja stress. Aitab ennetada infarkti ja insulti. Näidustatud üldise jõulanguse puhul. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Ideaalne kosmeetiline vahend 40+ inimesele.
 
Ayurveda massaaž - Kasutatakse ayurveda õlisid, mis tasakaalustavad, rahustavad ja puhastavad naha kaudu organismi ja on suurepärase lümfidrenaaži toimega. Mõjub organismile noorendavalt, tõstab immuunsust, tugevdab ja pehmendab juukseid. Efekt on reeglina suurepärane.
 
Tsooniteraapia - Peamiselt jalatallal ja peopesas, aga ka kõrvalestal paiknevate aktiivsete tsoonide ja punktide mõjutamine eesmärgiga korrigeerida organismi talitlust. Teostatava massaaži toime on lõõgastav. Aitab ravida kroonilisi haigusi ja vabaneda stressist, külmetavate käte ja jalgade korral aktiveerib vereringet.
 
LOOMAMASSAAŽ
 
Loomamassaaž - Nii nagu inimesel on ka koertel, kassidel, hobustel ja teistel inimesega igapäevast elukeskkonda jagavatel loomadel erinevaid probleeme, mis on tekkinud stressist, vähesest liikumisest, haigustest jne. Loomi saab masseerida nii klassikalisel meetodil kui ka idamaiste meetodite abil. Loomamassöör peab tundma looma anatoomiat ja füsioloogiat, et osata leida haigestumise põhjus, vältida uut haigestumist ja parandada looma tervislikku seisundit.

Õpilaste vastuvõtt Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli toimub üks kord aastas.

Kooli saab õppima asuda statsionaarses või mittestatsionaarses õppevormis tasulisele õppekohale. Dokumentide vastuvõtt 2019/2020 õ-a. algab 1. juunil 2019 ja toimub jooksvalt kogu kalendriaasta jooksul

 

 

Õpilaskandidaat esitab vastuvõtukomisjonile järgmised dokumendid:

 

1) vormikohane avaldus;

2) isikuttõendava dokumendi ja selle koopia;

3) keskharidust tõendav dokument ja selle koopia;

4) tervisetõend tervise kontrolli läbimise kohta nakkushaiguste suhtes, alus: Nakkushaiguste ennetamise ja tõrje seadus §13

5) 3 dokumendi fotot;

6) vestlustasu 10 €

 

 Kõikide õpilaskandidaatidega viiakse enne õppetöö algust läbi vastuvõtuvestlus.

Vastuvõtt toimub üheaegselt nii statsionaarsesse kui mittestatsionaarsesse õppevormi.

 

Õpilaskandidaat esitab enne testi kirjutamist vastuvõtukomisjoni liikmele isikut tõendava dokumendi. Juhul, kui õpilaskandidaat on haigestunud, tuleb sellest koheselt teatada vastuvõtukomisjoni sekretärile. Haigustõendi esitamisel on sekretäril võimalik muuta kirjaliku testi ja vestluse aega.

 

Pärast vastuvõtukomisjoni otsust pannakse vastuvõetud õpilaskandidaatide nimekiri üles kooli stendile ja teavet selle kohta saab ka telefonil 664 6191. Õpilaskandidaadil tuleb kirjalikult kooli õppima asumist kinnitada hiljemalt 30.septembriks 2019.

  
Õppetöö algab 2.oktoobril 2019

Igale õpilasele koostatakse individuaalne maksegraafik, arvestades tema soove ning võimalusi.

 

Võimalik on taotleda riiklikku õppelaenu. 

 

Kooli lõpetanule väljastatakse kutseõppeasutuse lõputunnistus ja Eesti Massööride Liidu kutsetunnistus.

 
 
Vastuvõtukomisjoni sekretär
Kadaka tee 4, Tallinn
Tel: 6646 191
 
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Erakutsekoolid  Haridusasutused  Massaazikursused  Tervisekoolitused  Kutsehariduskoolid  ILUKOOLITUSED  Aroomiteraapia  Praktika  Aroomimassaazi kursused  Punktmassaaz  Kutseõpe  Bioenergeetiline massaaz  Jaapani massaaz  Kivimassaaz  Kosmeetiline massaaz  Kupumassaaz  Meemassaaz  Rasedate massaaz  Spordimassaaz  Tai massaaži algkursus  Lümfimassaaz  Klassikaline massaaz  Tselluliidi massaaz  Lastemassaaz  Segmentmassaaz  Rakenduslik kinesioloogia  Klassikalise Rootsi massaazi algkursus  Klassikalise Rootsi massaazi jätkukursus  Tai Massaazi jätkukursus  Massöör      M.I. Massaazikool  Eesti Massaaži- ja Teraapiakool 

KOOLITUSKALENDER

Курс классического массажа

2019-07-18

Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 199.00 €
Kestus: 18.07.2019-12.08.2019; 40 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Lümfimassaaž näole koos kinesioteipimisega

2019-07-19

Lümfimassaaž on leebe ja õrnade võtetega teostatav massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Kursus põhineb Saksa koolkonna lümfimassaaži võtetel.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Лимфатический массаж лица с тейпированием

2019-07-19

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kehakorrektsiooni tehnikad

2019-07-25

Unikaalne kehahoiu korrektsioonitehnika, mis sisaldab sugemeid Aleksander tehnikast ja Mayers´i lihaslingude teooriast. Tehnika abil on võimalik saavutada ergonoomiline kehahoid ja kõrvaldada või ennetada rühihäireid.

Hind: 139.00 €
Kestus: 25.07.2019-26.07.2019; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс техники корректирования осанки

2019-07-25

Уникальная техника коррекции осанки, содержащая основы техники Рихарда Смишика и миофасциальных поездов. При помощи данной техники можно решить проблемы со спиной через постановку правильной осанки.

Hind: 139.00 €
Kestus: 25.07.2019-26.07.2019; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Ayurveda massaaž Abhyanga

2019-08-02

 Ayurveda on iidne raviviis, mis osaliselt on ammu unustatud, osaliselt veel säilinud ning teatud osas uuesti, vanade käsikirjade järgi taastatud. Ayurveda kuulus alaliiki panchakarma, mis seisnes ravimtaimede keeduvee manustamises ja hilisemas nn ayurveda massaažis – Abhyangas. Abhyanga on pehme, kogu keha õlimassaaž, mis omab tervendavat mõju tasakaalustades keha ja meelt ning on tõestanud oma efektiivsust paljude haiguste ravimisel.

Hind: 110.00 €
Kestus: 02.08.2019-03.08.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Абьянга – аюрведический массаж

2019-08-02

Что это? Аюрведа – это древний способ лечения, частично забытый, частично сохранившийся и частично восстановленный по древним рукописям. Частью Аюрведы является Панчакарма, включающая прием травяных настоев и аюрведический массаж – Абьянгу. Абьянга это мягкий масляный массаж всего тела, исцеляющий благодаря балансировке тела и ума и доказавший свою эффективность в лечении многиъх заболеваний.

Hind: 110.00 €
Kestus: 02.08.2019-03.08.2019; 20 часов.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Terapeutiline ja tselluliidivastane massaaž looduslike vahendite ja kuppudega

2019-08-05

Mis on? Tselluliidivastane massaaž on spetsiaalne meetod keha mõjutamiseks tselluliidi vähendamiseks ja kõrvaldamiseks. Massaaž hõlmab mehhaanilise ja reflektoorse mõjuga võtteid, mille abil saab mõjutada tselluliidipiirkondi. Nendeks võteteks on muljumine, hõõrumine, vajutused, vibratsioon. 

Hind: 129.00 €
Kestus: 05.08.2019-06.08.2019; 18 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Лечебный и антицеллюлитный массаж натуральными органическими средствами и вакуумными банками

2019-08-05

Антицеллюлитный массаж является особой техникой воздействия на тело для снижения и устранения проявлений целлюлита. Включает в себя приемы механического и рефлекторного воздействия на ткани в областях, пораженных целлюлитными отложениями, такие как давление, трение, нажатие, вибрация. Для усиления эффекта применяют ароматические и массажные масла, лечебные гели и мази.

Hind: 129.00 €
Kestus: 05.08.2019-06.08.2019; 18 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Aqua Tai massaaž

2019-08-07

Kuidas mõjub? Massaaži teostatakse vees hõljuva mati peal koos spetsiaalse soojust juhtiva tekiga. 36-37C vesi, silmaklapid ja traditsioonilised massaaživõtted tekitavad floatingu (hõljumis) efekti ning kõik mured ununevad sekunditega. Aqua Tai massaaž on loodud spetsiaalselt põhjamaisele inimesele ja arvestab meie laiuskraadi elanike suurema sooja vajadusega.

Hind: 129.00 €
Kestus: 07.08.2019-08.08.2019; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

АкваТай массаж

2019-08-07

Аква-Тай массаж это тайский массаж, проводимый в теплой водеб дающий глубокое расслабление.

Hind: 129.00 €
Kestus: 07.08.2019-08.08.2019 ; 12 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Massaaž – SEE ON IMELIHTNE! (massaažihuvilise suvekursus)

2019-08-09

Kursus on mõeldud neile, kel huvi osata oma kätega lähedasi aidata ning pakkuda midagi tervislikku ja tõhusat. Kursuse käigus proovitakse läbi ja õpitakse selgeks kõige lihtsamad, tõhusamad ja kodustes tingimustes teostatavad massaažinipid.

Hind: 98.00 €
Kestus: 09.08.2019-11.08.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Seljamassaaž edasijõudnutele koos liigeste manipulatsiooni/mänguga

2019-08-13

Kõverast lülisambast põhjustatud terviseprobleemid vaevavad paljusid inimesi. Ebaselge põhjusega seljavalud on problemaatika ka massööridele. Kursusel õpetab kogenud massaažiterapeut leidma enamlevinud hädadele lahendust.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж спины для продолжающих совместно с манипуляцией / игрой

2019-08-13

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tai jalamassaaži kursus

2019-08-14

Mis on? Tai jalamassaaž kätkeb endas erilist hoolitsust Sinu alajäsemetele varvastest põlveni. Hoolitsus algab kosutava kompressiga, millele järgneb massaaž ravisalviga ning jala bioaktiivsete punktide mõjutamine.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-16:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс тайского массажа ног

2019-08-14

В Таиланде считают массаж ног одним из основных в системе оздоравления организма. Процедура начинается с освежающего компресса , после которого следует сам массаж с использованием лечебных мазей и влиянием на биоактивные точки.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-16:15; 7 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

India peamassaaži kursus

2019-08-17

Koolitus annab ülevaate peavalu liikidest, põhjustest ja ravivõimalustest. Käsitletakse massaaži toimeid kogu organismile, et õppija saaks mõtestatult oma teadmisi kasutada. Õpetatakse tegema pea ja turjamassaaži istudes ja suurema lõõgastuse saamiseks ka lamavas asendis.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Lihas-fastsiaalahelad osteopaatias

2019-08-19

Osteopaadid ammu teavad seosest fastsia ja närvisüsteemi vahel, mis tuleneb nende struktuuride embrionaalsest koosaarengust. Tulemusena paljud närvisüsteemi elemendid säilitavad tihedat koostööd fastsiaga ka postnataalses perioodis. Fastsiad osalevad ka hemodünaamikas, immuunkaitses, paljudes ainevahetuse protsessides. Fastsiaalsed tehnikad kuuluvad osteopaatiliste tehnikate suurde gruppi, kus kasutatakse koe lokaalse ümberehituse põhimõtteid.

Hind: 249.00 €
Kestus: 19.08.2019-21.08.2019; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Мышечно-фасциальные цепи в остеопатии

2019-08-19

Погрузитесь в таинственный мир фасций. Связь фасции с нервной системой давно известна остеопатам и заключается в особенностях совместного эмбрионального развития этих структур. В результате многие элементы нервной системы, сохраняют свое тесное взаимодействие с фасцией и в постнатальном периоде. Фасции так же участвуют в гемодинамике, иммунной защите, многих обменных процессах.

Hind: 249.00 €
Kestus: 19.08.2019-21.08.2019; 30 академ.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži kursus õhtuti

2019-08-21

Klassikaline massaaž on läänemaailmas kõige tuntum ja levinum massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual, paljale kehale, kas õliga või ilma.

Hind: 199.00 €
Kestus: 21.08.2019-30.10.2019; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж камнями лавы или Chakra Stone Massage

2019-08-23

Массаж камнями лавы вобрал в себя всю мудрость древнего народа, когда для уменьшения боли использовали теплые, завёрнутые в льняную ткань камни. Различие между камнем лавы и обычным камнем в том, что первый обладает более высокой тепловой ёмкостью.Таким образом он позволяет обеспечить эффктивную процедуру.

Hind: 98.00 €
Kestus: c 11:00-18:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс антицеллюлитного массажа

2019-08-26

Целлюлитный массаж — эффективное лечение всего тела, направленное на сокращение подкожного жира, исправление фигуры, очищение организма и расслабление всего тела.

Hind: 119.00 €
Kestus: 26.08.2019-27.08.2019; 16 часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Füsioteraapia alused traumatoloogias ja ortopeedias (FTA õppekava osa)

2019-08-30

Kursuse eesmärk: Õpetusega taotletakse, et õppijad omandavad teadmisi tugiliikumis aparaadi haigustest ja traumadest, terminoloogiast, tekkepõhjustest, põhitunnustest ning  füsioteraapias rakendatavatest peamistest uurimis- ja sekkumismeetoditest.

Hind: 159.00 €
Kestus: 30.08.2019-01.09.2019; 24 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Основы физиотерапии в травматологии и ортопедии (часть учебной программы АФТ)

2019-08-30

Цель курса: Обучение предполагает, что в течение курса ученики осваивают знания по терминологии, причинах возникновения, основным симптомам заболеваний и травм опорно-двигательного аппарата и об основных методах исследования и вмешательства применяемых в физиотерапии.

Hind: 159.00 €
Kestus: 30.08.2019-01.09.2019; 24 часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Anatoomia, füsioloogia ja patoloogia. Kliiniline anatoomia (Massaažiterapeudi spetsialiseerumise õppekava osa)

2019-08-31

Mis on? Kursuse jooksul omandatakse teadmisi professionaalse ja kliinilise mõtlemisoskuse TULE patsientide uurimises ja ravis ning TULE patsientide kliinilisest arstlikust käsitlusest.

Hind: 159.00 €
Kestus: 31.08.2019-18.10.2019; 18 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Анатомия, физиология и патология

2019-09-01

Цель предмета: Обучение предполагает, что ученик усваивает профессиональное и клиническое умение думать при исследовании и лечении пациентов с проблемами и нарушениями опорно-двигательного аппарата и приобретает знания их клинического врачебного лечения

Hind: 159.00 €
Kestus: 01.09.2019-18.10.2019; 18 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tai massaaži kursus algajatele

2019-09-03

Tai massaaž on oma olemuselt passiivne jooga, mida tehakse matil läbi riiete. Massaaž, venitused ja koordineeritud hingamine annavad tervikliku tulemuse nii kehale kui ka hingele.

Hind: 159.00 €
Kestus: 03.09.2019-11.09.2019; 32 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс тайского массажа (продолжение)

2019-09-03

Что это? Тайский массаж это древняя практика, которая основывается на философии десяти энергетических каналов, проходящих через человеческое тело. В традиционной тайской медицине понятие здоровья не ограничивается только отсутствием болезней, но подразумевает общее физическое, ментальное, социальное и духовное благополучие, которое может существовать только при условии равновесия жизненной энергии.

Hind: 159.00 €
Kestus: 03.09.2019-11.09.2019; 32 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Laavakivi massaaži kursus

2019-09-07

Laavakivi massaaž on Eesti inimeste jaoks segu iidsest talutarkusest, kus parimaks valu leevendajaks oli pliidil soojas olev kivi, mis mähiti linase riide sisse ning asetati valutavale kohale. Erinevus laavakivi ja tavalise maakivi vahel peitub soojusmahtuvuses, kuna ülikuum tardunud laava sisaldab ka palju metalle, mistõttu on tema soojusmahtuvus maakivi omast palju suurem.

Hind: 129.00 €
Kestus: 07.09.2019-08.09.2019; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2019-09-07

Kursus on täpselt Sulle, kui soovid olla erinevates liigutustega seonduvates tegevustes senisest edukam ja osata teadlikult omandama uusi kehalisi oskusi läbi teadvustatud treeningu. Kursus toimub inglise keeles (vajadusel tõlgib õpetaja räägitu eesti/vene keelde), õppematerjalid on eestikeelsed.

Hind: 199.00 €
Kestus: 07.09.2019-22.09.2019; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс классического массажа

2019-09-07

Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 199.00 €
Kestus: 07.09.2019-22.09.2019; 40 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Massaaž kontoriinimesele (On-Site massaaž)

2019-09-09

Klassikalisel massaažil põhinev kiirmassaaž, et lõõgastada ja parendada lihaspingeid, verevarustust ja keskendumisvõimet.

Hind: 59.00 €
Kestus: 09.09.2019-10.09.2019; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Курс On-site массажа

2019-09-09

Массаж плеч и шеи и верхней части спины. Массаж проводится на основе классического и тайского массажа для расслабления и снятия напряжения, улучшает кровообращение и сосредоточение. Хороший массаж для работников.

Hind: 59.00 €
Kestus: 09.09.2019-10.09.2019; 12 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Gua Sha teraapia-kaabits ja õli hinna sees!

2019-09-11

Gua Sha on iidne idamaine ravimeetod, millel on sarnasus segmentaarmassaažiga, kus keha segmente hõõrutakse kuivalt käega, kuid Gua Sha teraapias spetsiaalse õliga ning kaabitsaga.

Hind: 139.00 €
Kestus: 11.09.2019-12.09.2019; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Гуа Ша терапия - скребок и масло входят в цену!

2019-09-11

ГУА ША – это древнейший вид китайского массажа. Он является естественным неинвазивным способом оздоровления. Перевод названия «гуа ша»: «гуа» — движение в одну сторону (скрести), «ша» – плохое. То есть – «скрести всё плохое». Для воздействия используется небольшая пластинка (скребок), которой обрабатывают определённые области, включающие в себя различные точки и рефлексогенные зоны тела.

Hind: 139.00 €
Kestus: 11.09.2019-12.09.2019; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Töötuba - Liikumisteraapia ehk retseptiharjutused kliendile

2019-09-14

Töötoas õpid lihaste tugevdamise – ja lihaste pikendamise harjutusi. Oskad soovitada kliendile harjutusi vastavalt tema vajadustele.

Hind: 49.00 €
Kestus: 5 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

K-teipimise baaskursus

2019-09-17

K-teipimine (kinesioteipimine) on jaapanlase Kase poolt väljatöötatud erilise praktiliselt igale nahatüübile sobiva teibi paigaldamise kunst. Eriliseks teeb teibi ja selle paigaldamise oskuse see, et teibile on antud inimnahale sarnane venivus. Nahale paigutatud teip parandab naha funktsioone mõjutades naha aluskihtide, lihaste ja liigeste talitlust.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-19:00
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kõhumassaaži kursus

2019-09-17

Mis on? Kõhumassaaž on abiks erinevate probleemide lahendamisel: rasvumine, lihaste pinge ja nõrkus, ainevahetushäired (aeglane soolte töö), lümfisüsteemi aktiveerimine. Kuidas mõjub? Massaaž parandab ainevahetust ja soolte tööd (peristaltikat). Kõhulihaste mõjutamisel kiirenevad närviimpulsid, rasvkude väheneb ning lümfisüsteem aktiveerub.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж живота

2019-09-17

Курс был создан учителями массажа Мартином Ильвесом и Энель Луига. Курс был создан для решения различных проблем с желудком. Студент изучает различные техники в массаже, которые можно использовать в массаже живота, в зависимости от ситуации. 

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Lastemassaaži kursus

2019-09-21

Koolitusel õpetatakse teostama massaaži (lastele vanuses 1,5 k-7 a) kõige levinumate neuroloogiliste ja ortopeediliste probleemide puhul ning antakse ülevaade ravivõimlemise põhialustest. Õigesti tehtud massaaž parandab lapse immunsüsteemi, mis vähendab lapse haigestumist. Beebidemassaaži koolitus põhineb beebi organismi iseärusustel.

Hind: 159.00 €
Kestus: 21.09.2019-29.09.2019; 30 ak.t
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс детского массажа

2019-09-21

Это отличное средство профилактика всевозможных заболеваний, которым подвергается ребенок на ранних этапах своего развития. Детский массаж необходим для формирования правильных умений малыша. Массаж положительно влияет на работу внутренних органов и систем, а также приводит в форму физическое и психическое состояния ребенка.

Hind: 159.00 €
Kestus: 21.09.2019-29.09.2019; 30 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Imiku ja väikelaste (kuni 3 eluaastat) ujutamine (Lastemassaažiterapeudi spetsialiseerumise õppekava osa)

2019-09-27

Mis on? Väikelaste ujutamine on mänguline tegevus vees, mis pakub lapsele rõõmu. Tegevus soojas vees mõjub lõõgastavalt ja soodustab aktiivsete liigutuste sooritamist. Kuidas mõjub? Lapse ujutamine soodustab tema arengut ning karastab ja tugevdab tema tervist. Aitab realiseerida laste eakohast arengupotensiaali.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:00; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikaline massaaž edasijõudnutele (Massaažiterapeudi spetsialiseerumise õppekava osa)

2019-09-27

 Õpetamisega taotletakse, et õppija rakendab lähtuvalt anamneesist ja objektiivsest leiust klassikalise massaažiseansi läbiviimisel teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi ning ilmnenud muutuste iseloomust tulenevalt, kohandab massaaži tegemisel seansikava. Juhendab ja nõustab klienti.

Hind: 259.00 €
Kestus: 27.09.2019-19.10.2019; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Классический массаж (высший уровень)- часть учебной программы по специальности массажного терапевта

2019-09-27

Обучение предполагает, что учащийся выполняет сеанс классического массажа, исходя из анамнеза и объективного обследования, применяя теоретические знания и практические умения и, в зависимости от выявленных изменений, корректирует план массажного сеанса. Консультирует и даёт инструкции клиенту.

Hind: 259.00 €
Kestus: 27.09.2019-19.10.2019; 30 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Целительские аспекты Рейки и Рейки Кадуцей

2019-09-28

Курс по целительским аспектам Рейки и Рейки Кадуцей предназначен для практикующих Рейки на 2 и 3 ступени и будет посвящен формированию навыков передачи Целительских потоков через взгляд, слово, дыхание и прикосновение. Также пройдет посвящение и обучение по дополнительным 8 символам Реки Кадуцей.

Hind: 199.00 €
Kestus: 28.09.2019-29.09.2019; 20 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tai massaaži kursus edasijõudnutele

2019-10-01

Tai massaaž on iidne praktika, mis põhineb kümne energiakanali filosoofial, mida mööda eluenergia inimkehas voolab. Traditsioonilises Tai meditsiinis ei tähenda hea tervis mitte üksnes haiguste puudumist, vaid üldist füüsilist, mentaalset, sotsiaalset ja spirituaalset heaolu, mis saab eksisteerida üksnes eluenergia tasakaalus hoidmisel.

Hind: 179.00 €
Kestus: 01.10.2019-09.10.2019; 32 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс тайского массажа (продолжение)

2019-10-01

Что это? Тайский массаж это древняя практика, которая основывается на философии десяти энергетических каналов, проходящих через человеческое тело. В традиционной тайской медицине понятие здоровья не ограничивается только отсутствием болезней, но подразумевает общее физическое, ментальное, социальное и духовное благополучие, которое может существовать только при условии равновесия жизненной энергии.

Hind: 159.00 €
Kestus: 01.10.2019-09.10.2019; 32 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Spordimassaaži kursus

2019-10-07

Mis on? Spordimassaaž on oluline osa sportlase treeningtsüklist, mis hõlmab spetsiifilist massaaži võistlusteks maksimaalse sportliku vormi ajatamiseks, võistlusaegset massaaži vahetult enne sooritust ja võistlusjärgset taastumist kiirendavat massaaži. Õpitavad tehnikad ja metoodikad olenevad spordialast.

Hind: 179.00 €
Kestus: 07.10.2019-27.10.2019; 45 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс спортивного массажа

2019-10-07

Что это такое? Спортивный массаж играет важную роль для спортсменов во время тренировок, он позволяет при помощи специальных массажных приёмов максимально продлить спортивную подготовку. Также спортивный массаж незаменим при поддержании спортивной формы и ускоренном восстановлении организма после физических нагрузкок. Изучаемые методики и техники различаются в зависимости от спортивной деятельности.

Hind: 179.00 €
Kestus: 07.10.2019-27.10.2019; 45 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

K-teipimise kursus edasijõudnutele

2019-10-11

K-Taping International Academy (Saksamaa) poolt koostatud tõenduspõhised k-teipimise tehnikad ja mudelid, mida saab rakendada kliendi seisundi parendamisel erinevate luu-lihaskonna haigusseisundite puhul.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-19:00; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Meemassaaži kursus

2019-10-12

Mis on? Meemassaaž on massaažiliik, kus kasutatakse kontaktainena vahustatud mett ja massaaži tegemisel rakendatakse eritehnikaid eesmärgiga anda eelkõige nahale ja selle kaudu ka kogu organismile toonust. Kuidas mõjub? Meemassaažil kasutatavad võtted intensiivistavad oluliselt naha verevarustust ja lümfiringet, seega on meemassaaž üks parimaid profülaktilisi meetodeid vältimaks tselluliidi teket ja säilitamaks naha kollageeni ja elastiini elastsus. Massaaž meega toimib nahale sügavpuhastavalt.

Hind: 85.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2019-10-12

Kursus on täpselt Sulle, kui soovid olla erinevates liigutustega seonduvates tegevustes senisest edukam ja osata teadlikult omandama uusi kehalisi oskusi läbi teadvustatud treeningu. Kursus toimub inglise keeles (vajadusel tõlgib õpetaja räägitu eesti/vene keelde), õppematerjalid on eestikeelsed.

Hind: 199.00 €
Kestus: 12.10-20.10.2019; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс медового массажа

2019-10-12

Медовый массаж – это вид массажа, при котором массажист ипользует мёд. Для массажа мёд подходит хотя бы потому, что в кожу он впитывается быстро, а все его активные компоненты попадают прямо в кровь, и разносятся с ней по всем клеткам организма, придавая тем самым тонус организму и насыщая его полезными веществами.

Hind: 85.00 €
Kestus: в 10:00-17:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kupumassaaži kursus-kupud hinna sees!

2019-10-13

Kuppude poolt tekitatud tugev vaakum kutsub esile hüpereemia (nahaõhetuse), mille tulemusena nahas paiknevad retseptorid käivitavad selle naha piirkonnaga seotud organsüsteemi tervendavad protsessid. Intensiivistunud vere- ja lümfiringe mõjutab tselluliidi ainevahetust ja tõstab nahatoonust.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Курс баночного массажа (банки сходят в стоимость)

2019-10-13

Баночный массаж – это вид массажа, который оказывет влияние при помощи массажных банок на весь организм.

Hind: 109.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kehakorrektsiooni tehnikad

2019-10-17

Unikaalne kehahoiu korrektsioonitehnika, mis sisaldab sugemeid Aleksander tehnikast ja Mayers´i lihaslingude teooriast. Tehnika abil on võimalik saavutada ergonoomiline kehahoid ja kõrvaldada või ennetada rühihäireid.

Hind: 139.00 €
Kestus: 17.10.2019-18.10.2019; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс техники корректирования осанки

2019-10-17

Уникальная техника коррекции осанки, содержащая основы техники Рихарда Смишика и миофасциальных поездов. При помощи данной техники можно решить проблемы со спиной через постановку правильной осанки.

Hind: 139.00 €
Kestus: 17.10.2019-18.10.2019; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Lümfimassaaž näole koos kinesioteipimisega

2019-10-19

Lümfimassaaž on leebe ja õrnade võtetega teostatav massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Kursus põhineb Saksa koolkonna lümfimassaaži võtetel.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Лимфатический массаж лица с тейпированием

2019-10-19

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Logopeedilise massaaži kursus

2019-10-26

Mis see on? Logopeediline massaaž soodustab hääldusaparaadi tööle rakendamist, parandab hääle seisundit, kõnehingamist, normaliseerib lapse emotsionaalset seisundit, mis on häiritud kõnetakistustest. Kus kasutatakse? Kasutatakse logopeedilises töös inimestega, kellel on diagnoositud sellised kõnehäired nagu düsartria, rinolaalia, häälehäired ja kogelemine.

Hind: 189.00 €
Kestus: 26.10.2019-27.10.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193

Курс логопедического массажа

2019-10-26

Программа курса логопедического массажа: • Роль логопедического массажа в коррекции речевых нарушений у детей с ОВЗ. • Показания к логопедическому массажу. • Противопоказания к логопедическому массажу. • Виды логопедического массажа. • Виды логопедических массажных зондов.

Hind: 189.00 €
Kestus: 26.10.2019-27.10.2019; 20 часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Pea-ja turjamassaaži kursus

2019-11-05

Mis on? Pea-ja turjamassaaž on suurepärane viis leevendamaks valu ja pingeid pea ja kaela piirkonnas. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, parandab vereringet ja ajutööd, aitab vabaneda nii vaimsest, kui füüsilisest pingest. Koljuluu piirkonnas on tähtsad siseelundite ja süsteemide tsoonid ning punktid, mida mõjutades avaldub toime tervele organismile.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж головы, шеи и плечевого пояса

2019-11-05

Цель курса – научить массажистов и любителей массажа простыми и полезными методами массажа. На курсе коротко изучите анатомию головы, а так же коротко расскажут, как решать различные ситуации в голове и плечах. Мы будем делать упражнения в области лица, шеи и плечей.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Käte ja jalgade sedatiivne energeetiline massaaž

2019-11-12

Antud protseduuri võib pakkuda kas eraldi massaažina või maniküür- ja pediküürteenuste lisana. Sellega võib rikastada mistahes SPA-programmi, kombineerides massaaži koorimise, aroomiõlide või vannidega. Massaaž, mis on suurepäraseks lisaks Teie tööks.

Hind: 209.00 €
Kestus: 12.11.2019-13.11.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Седативно-энергетический массаж рук и ног

2019-11-12

Данная процедура может быть предложена как отдельный массаж, так и в приложении к маникюру или педикюру. Этим можно обогатить любую СПА-программу, сочетая массаж с пилингами, ароматическими маслами или цветочными ваннами.

Hind: 209.00 €
Kestus: 12.11.2019-13.11.2019; 20 академ.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Modelleeriv näomassaaž vene keeles eesti keelse tõlkega

2019-11-19

Modelleeriva tehnika programm hõlmab mitut metoodikat, mis kooskombineerituna võimaldavad lahendada terve spektri erinevaid ülesandeid: – kortsude ja voldite silumine, – teise lõua vähendamine ja näo kontuuride korrigeerimine, – kulmude tõstmine ja silmade avamine, – kudede reljeefi tasandamine jne.

Hind: 279.00 €
Kestus: 19.11.2019-21.11.2019; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Моделирующий массаж лица

2019-11-19

Моделирующая программа включает в себя несколько методик, которые в сочетании друг с другом позволяют решать широкий спектр задач: — разглаживание морщин и складок, — уменьшение второго подбородка и коррекция овала лица, — подъем бровей и раскрытие глаза, — выравнивание рельефа тканей...

Hind: 279.00 €
Kestus: 19.11.2019-21.11.2019; 30 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж камнями лавы или Chakra Stone Massage

2019-11-19

Массаж камнями лавы вобрал в себя всю мудрость древнего народа, когда для уменьшения боли использовали теплые, завёрнутые в льняную ткань камни. Различие между камнем лавы и обычным камнем в том, что первый обладает более высокой тепловой ёмкостью.Таким образом он позволяет обеспечить эффктивную процедуру.

Hind: 98.00 €
Kestus: c 11:00-18:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Seljamassaaž edasijõudnutele koos liigeste manipulatsiooni/mänguga

2019-11-20

Kõverast lülisambast põhjustatud terviseprobleemid vaevavad paljusid inimesi. Ebaselge põhjusega seljavalud on problemaatika ka massööridele. Kursusel õpetab kogenud massaažiterapeut leidma enamlevinud hädadele lahendust.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж спины для продолжающих совместно с манипуляцией / игрой

2019-11-20

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Instrumentaalne näomassaaž vene keeles eesti keele tõlkega

2019-11-22

Instrumentaalne näomassaaž Käsi on tingimata peamine töövahend (instrument) massööri töös. Kuid üsna tihti osutub manuaalsete meetodite kasutamine masöörile endale raskeks ning väsitavaks. Ja sellistes olukordades tulevad spetsialistile appi instrumentaalsed massaaži tüübid. 

Hind: 229.00 €
Kestus: 22.11.2019-23.11.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tselluliidimassaaži kursus

2019-11-22

Tselluliidimassaaž on tõhus hooldus kogu kehale, mille eesmärgiks on nahaaluse rasvkoe vähendamine, figuuri korrigeerimine, organismi puhastamine ja kogu keha lõõgastamine.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Инструментальный массаж лица

2019-11-22

Рука, безусловно, является основным средством (инструментом) в работе профессионального массажиста. Однако зачастую оказывается чрезвычайно затруднительно или утомительно для самого массажиста использование мануальных (ручных) способов массажа. В таких ситуациях на помощь специалисту приходят инструментальные виды массажа. 

Hind: 229.00 €
Kestus: 22.11.2019-23.11.2019; 20 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tai jalamassaaži kursus

2019-11-26

Mis on? Tai jalamassaaž kätkeb endas erilist hoolitsust Sinu alajäsemetele varvastest põlveni. Hoolitsus algab kosutava kompressiga, millele järgneb massaaž ravisalviga ning jala bioaktiivsete punktide mõjutamine.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-16:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс тайского массажа ног

2019-11-26

В Таиланде считают массаж ног одним из основных в системе оздоравления организма. Процедура начинается с освежающего компресса , после которого следует сам массаж с использованием лечебных мазей и влиянием на биоактивные точки.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-16:15; 7 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Неврологические проблемы детей старше 1 года

2019-11-29

Программа курса 1. Задержка развития ребенка первого года жизни.Принципы оценки. Развивающая гимнастика и массаж 2. Повышенный и пониженный тонус скелетных мышц.Принципы оценки. Особенности массажа и гимнастики.

Hind: 249.00 €
Kestus: 29.11.2019-01.12.2019
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Üle 1-aastaste laste neuroloogilised probleemid

2019-11-29

Kuidas hinnata lapse arengut? Millised parandusmeetodid on kõige tõhusamad? Mis on kasutamise koht ja massaaž? Kas vanemad peavad õppima massaaži?

Hind: 249.00 €
Kestus: 29.11.2019-01.12.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Остеопатическое лечение грудобрюшной и тазовой диафрагмы

2019-12-06

Курс состоится: 06.12.2019 с 09:00-17:00 07.12.2019 с 09:00-17:00 08.12.2019 с 09:00-16:00 Объём курса: 26 ак.часов

Hind: 229.00 €
Kestus: 06.12.2019-08.12.2019; 26 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kõhumassaaži kursus

2019-12-07

Mis on? Kõhumassaaž on abiks erinevate probleemide lahendamisel: rasvumine, lihaste pinge ja nõrkus, ainevahetushäired (aeglane soolte töö), lümfisüsteemi aktiveerimine. Kuidas mõjub? Massaaž parandab ainevahetust ja soolte tööd (peristaltikat). Kõhulihaste mõjutamisel kiirenevad närviimpulsid, rasvkude väheneb ning lümfisüsteem aktiveerub.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж живота

2019-12-07

Курс был создан учителями массажа Мартином Ильвесом и Энель Луига. Курс был создан для решения различных проблем с желудком. Студент изучает различные техники в массаже, которые можно использовать в массаже живота, в зависимости от ситуации. 

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Гемолимфодренажный массаж лица

2019-12-09

Гемолимфодренажный массаж – обязательная программа в практике косметолога. Проблемная кожа (акне, жирная себорея, смена гармонального статуса), пастозные (отечные) ткани, детоксикация, прединъекционноя подготовка, реабилитация после пластической хирургии, сухая кожа, высокая сосудистая реакция кожи. Подобные симптомы очень часто встречаются и задача косметолога помочь своему пациенту, не навредив.

Hind: 279.00 €
Kestus: 09.12.2019-12.12.2019; 40 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Hemolümfidrenaaži massaaž

2019-12-09

Kohustuslik programm kosmetoloogi praksises. Probleemne nahk (akne, rasune seborrea, hormonaalstaatuse muutus), pastoossed (turselised) koed, detoksikatsioon, injektsioonieelne ettevalmistus, postoperatiivne rehabilitatsioon plastilises kirurgias, kuiv nahk, kõrge sooneline reaktsioon. 

Hind: 279.00 €
Kestus: 09.12.2019-12.12.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Gua Sha teraapia-kaabits ja õli hinna sees!

2019-12-16

Gua Sha on iidne idamaine ravimeetod, millel on sarnasus segmentaarmassaažiga, kus keha segmente hõõrutakse kuivalt käega, kuid Gua Sha teraapias spetsiaalse õliga ning kaabitsaga.

Hind: 139.00 €
Kestus: 16.12.2019-17.12.2019; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Гуа Ша терапия - скребок и масло входят в цену!

2019-12-16

ГУА ША – это древнейший вид китайского массажа. Он является естественным неинвазивным способом оздоровления. Перевод названия «гуа ша»: «гуа» — движение в одну сторону (скрести), «ша» – плохое. То есть – «скрести всё плохое». Для воздействия используется небольшая пластинка (скребок), которой обрабатывают определённые области, включающие в себя различные точки и рефлексогенные зоны тела.

Hind: 139.00 €
Kestus: 16.12.2019-17.12.2019; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Massaaž kontoriinimesele (On-Site massaaž)

2019-12-18

Klassikalisel massaažil põhinev kiirmassaaž, et lõõgastada ja parendada lihaspingeid, verevarustust ja keskendumisvõimet.

Hind: 59.00 €
Kestus: 18.12.2019-19.12.2019; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Курс On-site массажа

2019-12-18

Массаж плеч и шеи и верхней части спины. Массаж проводится на основе классического и тайского массажа для расслабления и снятия напряжения, улучшает кровообращение и сосредоточение. Хороший массаж для работников.

Hind: 59.00 €
Kestus: 18.12.2019-19.12.2019; 12 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Lümfimassaaž näole koos kinesioteipimisega

2019-12-20

Lümfimassaaž on leebe ja õrnade võtetega teostatav massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Kursus põhineb Saksa koolkonna lümfimassaaži võtetel.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Лимфатический массаж лица с тейпированием

2019-12-20

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Massööri eriala baaskursus

2020-01-20

Parim võimalus kõigile massaažihuvilistele omandada massööriamet vaid aastaga. Põhiained vastavad Massöör 5 kutsestandardile. Mõeldud eelkõige ümberõpet vajavatele inimestele.

Hind: 2960.00 €
Kestus: 20.01.2020-19.01.2021
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Подготовительные курсы к профессиональному экзамену массажиста

2020-01-20

Вид профессионального обучения: дополнительное обучение, повышение квалификации Требования к образованию до начала обучения: среднее образование

Hind: 2960.00 €
Kestus: 20.01.2020-19.01.2021
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404