Eesti Massaaži- ja Teraapiakool

Eesti Massaaži- ja
Firma:
Eesti Massaaži- ja Teraapiakool
Telefon:
664 6193, 53 420 404


Eesti Massaaži ja Teraapiakool on riiklikult akrediteeritud kutseõppeasutus, kus saab õppida massööriks ja füsioterapeudi assistendiks.

Massööri õppekava (tase 5, tasemeõpe esmaõpe)

Dokumentide vastuvõtt 2019/2020 õ-a. algab 06.mail 2019 ja toimub jooksvalt kogu kalendriaasta jooksul.

Õppevorm: mittestatsionaarne
Haridustase: kutseeriharidusõpe, viienda taseme jätkuõpe
Nõuded alustamiseks: keskharidus
Õppekavarühm: teraapia ja taastusravi
Õppeaeg: 2 aastat

 Mittestatsionaarne õpe (kaugõpe)

  • Õppetöö toimub Tallinnas 1 kord kuus  neljapäeval, reedel, laupäeval ja pühapäeval kl 9:00-18:00 vastavalt akadeemilisele kalendrile ja tunniplaanile.
  • Õppetöö sisaldab 10,4 nädalat praktikat
  • Massööri eriala õppeaeg on 2 aastat
  • Massööri eriala õppe maksumus on 3980 €.
  • Esimene osamakse on 380 €

Kooli lõpetamisel väljastatakse kutseeriharidusõppe lõputunnistus, hinneteleht koos massööri kutsega. Kooli poolt omistatav massööri kutse on tähtajatu, mida ei ole vaja enam tõendada.

Füsioterapeudi assistendi õppekava (tase 5, tasemeõpe jätkuõpe)

Õppevorm: mittestatsionaarne
Haridustase: kutseeriharidusõpe, viienda taseme jätkuõpe
Nõuded alustamiseks: vähemalt 5. kvalifikatsioonitaseme massööri kutse või massööri kutsele vastavate kompetentside ja keskharidus

Erialavaldkond: teraapia ja taastusravi
Õppeaeg: 1 aasta

Õppeaja algus: 11.oktoober 2019

Õppesessioonid: toimuvad iga nelja nädala tagant, reedest pühapäevani, vastavalt tunniplaanile


Kontakt:
info@massaaz.ee
+372 54 501 221

Massaažiliikide tutvustus

LÄÄNE MASSAAŽID
 
Klassikaline massaaž - Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka lokaalselt. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.
 
Aroomimassaaž - Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav leebe massaaž, mis sobib nii lõõgastuseks kui ka raviefekti saavutamiseks. Sujuvad, silitavad-venitavad massaaživõtted aitavad aroomiõlidel imenduda, lõplik toime võib saabuda alles järgmisel või ülejärgmisel päeval. Massaaži eesmärgiks on organismi "harmoniseerida", aitamaks kaasa kogu keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele.
 
Segmentmassaaž - Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele, et leevendada valusündroomi ja mõjutada siseorganite tööd. Seansi järgselt võib massaaži toime pikendamiseks kasutada ravigeele ja -salve.
Sobib radikuliidi alaägedas faasis, närvipitsumisest tingitud käte või jalgade valulikkuse ja vereringehäirete korral ning neile, kes põevad sageli kopsuhaigusi.
 
Tselluliidimassaaž - Spetsiaalsete massaaživõtetega ja vajadusel eeterlike õlide abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja elavdatakse vereringet. Kauni tulemuse saavutamiseks on vajalik läbida pikem ravikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist.
 
Tselluliidimassaž II (Peterburi koolkond)- See massaažimeetod on Venemaal korraldatud tselluliidivastase efektiivseima meetodi konkursi võitja. Tehnikad on kombineeritud lümfimassaaži võtetega. Efekt on tajutav juba peale esimest seanssi. Massaaž lõõgastab ja võrreldes teiste tselluliidimassaaži meetoditega ei ole valulik. Efekti püsimiseks on oluline ka õige toitumine.
 
Lümfimassaaž - Massaaž on kuivalt teostatav leebe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Lümfimassaaž aitab vähendada turseid, väljutada organismist jääkaineid ja tõsta immuunsust. See ravimassaaž on eriti vajalik peale operatsiooni, mille käigus on eemaldatud osa lümfisõlmi ning traumade järgselt tursete ärahoidmiseks ja alandamiseks.
 
IDAMAISED MASSAAŽID
Teostatakse kuivalt läbi mugava riietuse. On valdavalt ergutava ja tasakaalustava mõjuga.
 
Tai massaaž - Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaažiliik, parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Kindlate tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö. Seda massaaži liiki nimetatakse ka "laisa inimese joogaks".
 
Yumeiho massaaž - Kiropraktilisi tehnikaid sisaldav tugevatoimeline keha töötlus tugiliikumisaparaadi tasakaalustamiseks koos vabastava hingamisega. Spetsiaalsete massaaživõtetega korrigeeritakse inimese jalgade pikkust, vaagnaluude asendit ja lülisamba lülide asetust. Annab kerge ja vaba enesetunde.
 
Shiatsu massaaž - Shiatsu on traditsiooniline jaapani massaaž, mis keskendub kogu keha läbivate energialiinide stimuleerimisele ja vajutuste kaudu bioaktiivsete punktide toniseerimisele.

MUUD MASSAAŽILIIGID
 
Spordimassaaž - Spordimassaaž on treeningsüsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsise täiustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistumisel kui ka väsimusega võitlemiseks. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlast ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse.
 
Rasedate massaaž - Aitab leevendada lapseootamisega kaasnevaid füüsilisi ja psüühilisi vaevusi, aitamaks organismil kohaneda uue olukorraga.
 
Lastemassaaž - Imikule võib teha massaaži ja alustada võimlemist juba 1,5- 2 kuu vanuselt. Puudutuse läbi suureneb lapse vastuvõtuvõime ümbritseva maailma suhtes ja tema ealine areng kiireneb tunduvalt. Lapsel arenevad paremini psüühilised ja vaimsed võimed. Õigesti tehtud massaaž turgutab lapse immuunsüsteemi, mis vähendab lapse haigestumist.
 
Meemassaaž - Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Meemassaaž on ainuke massaaž, millega on ravitud päiksepõletust.
Kahjuks ei sobi antud massaaž mee allergikutele ega tiheda karvkattega inimestele. Masseeritav peab olema puhas ja kreemitamata.
 
Kupumassaaž - Kupupanekut on raviks kasutatud sajandeid. Tänapäevaks on välja arenenud kupumassaaž. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Selleks kasutatakse erineva suurusega kummist või muust materjalist kuppe. Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga. Kupumassaaž kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitades kauakestva hüpereemia ning on väga sobilik külmetushaiguste, krooniliste liigesprobleemide ja tselluliidi raviks.
 
Laavakivimassaaž - Väga populaarne Chakra Stone massaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega (suurimaks koostisosaks on roosiõli). Selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine. Pärast seanssi kaovad väsimus ja stress ning tunnete tulvavat eluenergiat.
 
Šokolaadimassaaž - Sobiv protseduur neile, keda kimbutavad südameveresoonkonna haigused ja stress. Aitab ennetada infarkti ja insulti. Näidustatud üldise jõulanguse puhul. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Ideaalne kosmeetiline vahend 40+ inimesele.
 
Ayurveda massaaž - Kasutatakse ayurveda õlisid, mis tasakaalustavad, rahustavad ja puhastavad naha kaudu organismi ja on suurepärase lümfidrenaaži toimega. Mõjub organismile noorendavalt, tõstab immuunsust, tugevdab ja pehmendab juukseid. Efekt on reeglina suurepärane.
 
Tsooniteraapia - Peamiselt jalatallal ja peopesas, aga ka kõrvalestal paiknevate aktiivsete tsoonide ja punktide mõjutamine eesmärgiga korrigeerida organismi talitlust. Teostatava massaaži toime on lõõgastav. Aitab ravida kroonilisi haigusi ja vabaneda stressist, külmetavate käte ja jalgade korral aktiveerib vereringet.
 
LOOMAMASSAAŽ
 
Loomamassaaž - Nii nagu inimesel on ka koertel, kassidel, hobustel ja teistel inimesega igapäevast elukeskkonda jagavatel loomadel erinevaid probleeme, mis on tekkinud stressist, vähesest liikumisest, haigustest jne. Loomi saab masseerida nii klassikalisel meetodil kui ka idamaiste meetodite abil. Loomamassöör peab tundma looma anatoomiat ja füsioloogiat, et osata leida haigestumise põhjus, vältida uut haigestumist ja parandada looma tervislikku seisundit.
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Erakutsekoolid  Haridusasutused  Massaazikursused  Tervisekoolitused  Kutsehariduskoolid  ILUKOOLITUSED  Aroomiteraapia  Praktika  Aroomimassaazi kursused  Punktmassaaz  Kutseõpe  Bioenergeetiline massaaz  Jaapani massaaz  Kivimassaaz  Kosmeetiline massaaz  Kupumassaaz  Meemassaaz  Rasedate massaaz  Spordimassaaz  Tai massaaži algkursus  Lümfimassaaz  Klassikaline massaaz  Tselluliidi massaaz  Lastemassaaz  Segmentmassaaz  Rakenduslik kinesioloogia  Klassikalise Rootsi massaazi algkursus  Klassikalise Rootsi massaazi jätkukursus  Tai Massaazi jätkukursus  Massöör      M.I. Massaazikool  Eesti Massaaži- ja Teraapiakool 

KOOLITUSKALENDER

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2020-04-04

Mis on? Klassikaline massaaž on läänemaailmas kõige tuntum ja levinum massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual, paljale kehale, kas õliga või ilma. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, vähendab valusid, ergutab ainevahetust ning aktiveerib vere- ja lümfiringet. Massaaž turgutab immuunsüsteemi ja suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele.

Hind: 229.00 €
Kestus: 04.04.2020-19.04.2020; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

STR (Soft Tissue Release) tehnikad

2020-04-04

Mis on? STR (Soft Tissue Release) tehnikad on pehmete kudede vabastamine koormusjärgsetest pingetest. Kuidas mõjub? Kiire ja tõus viis taastamaks paindlikkust ning jõudu kõikides pehmetes kudedes ja liigestes. Mida õpid? Õpid, kuidas Euroopas ja ka mujal maailmas laialt kasutatava efektiivse tehnika abil tasakaalustada lihaseid ja liigeseid.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Курс классического массажа

2020-04-04

Что это такое? Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 229.00 €
Kestus: 04.04.2020-19.04.2020; 60 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Техники STR (Soft Tissue Release)

2020-04-04

Что это? Техники STR (Soft Tissue Release) это освобождение мягких тканей от напряжения, возникшего вследствие физической нагрузки. Как действует? Это быстрый и действенный способ восстановления гибкости и силы во всех мягких тктанях и суставах.

Hind: 109.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Gua Sha teraapia-kaabits ja õli hinna sees!

2020-04-06

Gua Sha on iidne idamaine ravimeetod, millel on sarnasus segmentaarmassaažiga, kus keha segmente hõõrutakse kuivalt käega, kuid Gua Sha teraapias spetsiaalse õliga ning kaabitsaga.

Hind: 139.00 €
Kestus: 06.04.2020-07.04.2020; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Гуа Ша терапия - скребок и масло входят в цену!

2020-04-06

Что это? Гуа Ша это старинный метод восточной терапии, напоминающий сегментарный массаж, где сегменты тела растирают сухой рукой, но в Гуа Ша это делают скребком по специальному маслу.

Hind: 169.00 €
Kestus: 06.04.2020-07.04.2020; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

K-teipimise baaskursus

2020-04-11

K-teipimine (kinesioteipimine) on jaapanlase Kase poolt väljatöötatud erilise praktiliselt igale nahatüübile sobiva teibi paigaldamise kunst. Eriliseks teeb teibi ja selle paigaldamise oskuse see, et teibile on antud inimnahale sarnane venivus. Nahale paigutatud teip parandab naha funktsioone mõjutades naha aluskihtide, lihaste ja liigeste talitlust.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-19:00; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Seminar - Alla üheaastaste laste neuroloogilised probleemid

2020-04-11

Seminari programm 1. Lapse esimese eluaasta arengupeetus. Hindamise põhimõtted. Arendav võimlemine ja massaaž. 2. Skeletilihaste hüpo- ja hüpertoonus. Hindamise põhimõtted. Massaaži ja võimlemise omapärad. 3. Hüperaktiivsuse, hüpoaktiivsuse sündroom, asteno-vegetatiivne sündroom. Hindamise põhimõtted. Massaaži ja võimlemise omapärad jne.

Hind: 189.00 €
Kestus: 11.04.2020-12.04.2020; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Keha hiromassaaž

2020-04-13

Mis on? Keha hiromassaaž on massaažitehnika, mis mõjutab lihaste süsteemi ja selle põhifunktsioone. Kuidas mõjub? Selle meetodi abil on võimalik saavutada erinevaid efekte – sügava lihaspinge leevendamine, lihaste lõdvestamine, lihaste tooniseerimine, lihasmassi elastsuse tagamine. Kursus on just Sulle, kui hoolid oma kehast, või soovid oma kliente või lähedasi üllatada millegi uuega.

Hind: 279.00 €
Kestus: 13.04.2020-16.04.2020; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Lihas-fastsiaalsed lingud. Fastsiatega töö

2020-04-13

Osteopaadid ammu teavad seosest fastsia ja närvisüsteemi vahel, mis tuleneb nende struktuuride embrionaalsest koosaarengust. Tulemusena paljud närvisüsteemi elemendid säilitavad tihedat koostööd fastsiaga ka postnataalses perioodis. Fastsiad osalevad ka hemodünaamikas, immuunkaitses, paljudes ainevahetuse protsessides. Fastsiaalsed tehnikad kuuluvad osteopaatiliste tehnikate suurde gruppi, kus kasutatakse koe lokaalse ümberehituse põhimõtteid.

Hind: 269.00 €
Kestus: 13.04.2020-15.04.2020; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Миотенсивный хиромассаж тела

2020-04-13

Прохождение этого семинара возможно только после базового курса по хиромассажу тела. Техника миотенсивного массажа направлена на увеличение эластичности мышц и связок. 

Hind: 279.00 €
Kestus: 13.04.2020-16.04.2020; 40 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Мышечно-фасциальные цепи. Работа с фасцией

2020-04-13

Связь фасции с нервной системой давно известна остеопатам и заключается в особенностях совместного эмбрионального развития этих структур. В результате многие элементы нервной системы, сохраняют свое тесное взаимодействие с фасцией и в постнатальном периоде. Фасции так же участвуют в гемодинамике, иммунной защите, многих обменных процессах. Фасциальные техники относятся к большой группе техник остеопатии, использующих в своей работе принципы тканевой местной перестройки.

Hind: 269.00 €
Kestus: 13.04.2020-15.04.2020; 30 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Seljamassaaž edasijõudnutele koos liigeste manipulatsiooni/mänguga

2020-04-16

Kõverast lülisambast põhjustatud terviseprobleemid vaevavad paljusid inimesi. Ebaselge põhjusega seljavalud on problemaatika ka massööridele. Kursusel õpetab kogenud massaažiterapeut leidma enamlevinud hädadele lahendust.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж спины для продолжающих совместно с манипуляцией / игрой

2020-04-16

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Ayurveda massaaž Abhyanga

2020-04-17

 Ayurveda on iidne raviviis, mis osaliselt on ammu unustatud, osaliselt veel säilinud ning teatud osas uuesti, vanade käsikirjade järgi taastatud. Ayurveda kuulus alaliiki panchakarma, mis seisnes ravimtaimede keeduvee manustamises ja hilisemas nn ayurveda massaažis – Abhyangas. Abhyanga on pehme, kogu keha õlimassaaž, mis omab tervendavat mõju tasakaalustades keha ja meelt ning on tõestanud oma efektiivsust paljude haiguste ravimisel.

Hind: 110.00 €
Kestus: 17.04.2020-18.04.2020; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Абьянга – аюрведический массаж

2020-04-17

Что это? Аюрведа – это древний способ лечения, частично забытый, частично сохранившийся и частично восстановленный по древним рукописям. Частью Аюрведы является Панчакарма, включающая прием травяных настоев и аюрведический массаж – Абьянгу. Абьянга это мягкий масляный массаж всего тела, исцеляющий благодаря балансировке тела и ума и доказавший свою эффективность в лечении многиъх заболеваний.

Hind: 110.00 €
Kestus: 17.04.2020-18.04.2020; 20 часов.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kosmeetiline facelifting (Näo hiromassaaži baaskursus)

2020-04-20

Koolitusel saad ülevaate hiromassaaži tekkeloost ja metoodikast. Õpid näo-, kaela- ja dekoltee piirkonna massaažitehnikaid. Praktiline õppetöö toimub kohapeal moodustatud paarides, mille käigus õpitakse massaaži tegema, kui ka saama.

Hind: 279.00 €
Kestus: 20.04.2020-23.04.2020; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Aroomimassaaži kursus

2020-04-20

Mis on? Aroomimassaaž on baasõlisse segatud aroomiõlidega teostatav sujuvaid ja silitavaid massaaživõtteid kasutav massaaž, mis sobib stressi, vaimse ja füüsilise ülekoormuse leevendamiseks. Kuidas mõjub? Massaaž mõjub otseselt läbi naha ja kaudselt läbi meeleorganite lõõgastavalt ja stressi alandavalt. Aroomiõlide imendumine on selektatiivne, sõltuvalt inimese nahatüübist ja seisundist.

Hind: 139.00 €
Kestus: 20.04.2020-13.05.2020; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Косметический лифтинг лица (Хиромассаж для лица, I ступень)

2020-04-20

В хиромассаже преобладают приёмы разминания, их боллее 100, что даёт возможность полноценно воздействовать на мышечную, суставную, сосудистую и нервную системы. Очень тонко воздействует на различные ткани, составляя строго индивидуальные схемы массажа, грамотно используя основной инструмент массажиста — руки, работая подушечками пальцев, пальцами, ладонью, основанием ладони, предплечьем, локтём.

Hind: 279.00 €
Kestus: 20.04.2020-23.04.2020; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж живота

2020-04-22

Курс был создан учителями массажа Мартином Ильвесом и Энель Луига. Курс был создан для решения различных проблем с желудком. Студент изучает различные техники в массаже, которые можно использовать в массаже живота, в зависимости от ситуации. 

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kõhumassaaži kursus

2020-04-29

Mis on? Kõhumassaaž on abiks erinevate probleemide lahendamisel: rasvumine, lihaste pinge ja nõrkus, ainevahetushäired (aeglane soolte töö), lümfisüsteemi aktiveerimine. Kuidas mõjub? Massaaž parandab ainevahetust ja soolte tööd (peristaltikat). Kõhulihaste mõjutamisel kiirenevad närviimpulsid, rasvkude väheneb ning lümfisüsteem aktiveerub.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tselluliidimassaaži kursus

2020-05-05

Tselluliidimassaaž on tõhus hooldus kogu kehale, mille eesmärgiks on nahaaluse rasvkoe vähendamine, figuuri korrigeerimine, organismi puhastamine ja kogu keha lõõgastamine.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Курс антицеллюлитного массажа

2020-05-05

Целлюлитный массаж — эффективное лечение всего тела, направленное на сокращение подкожного жира, исправление фигуры, очищение организма и расслабление всего тела.

Hind: 109.00 €
Kestus: 10.00-17.15; 8 часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Aqua Tai massaaž

2020-05-08

Kuidas mõjub? Massaaži teostatakse vees hõljuva mati peal koos spetsiaalse soojust juhtiva tekiga. 36-37C vesi, silmaklapid ja traditsioonilised massaaživõtted tekitavad floatingu (hõljumis) efekti ning kõik mured ununevad sekunditega. Aqua Tai massaaž on loodud spetsiaalselt põhjamaisele inimesele ja arvestab meie laiuskraadi elanike suurema sooja vajadusega.

Hind: 129.00 €
Kestus: 08.05.2020-09.05.2020; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж Аква-Тай

2020-05-08

Как воздействует? Массаж проводится в воде на плавучем коврике, под специальным распределяющим тепло покрывалом. Температура воды 36-37C, повязка на глаза и традиционные массажные приемы создают эффект флоатинга, и все заботы мгновенно улетучиваются. Аква-Тай массаж предназначен для северных людей и учитывает большую потребность в тепле у людей северных стран.

Hind: 129.00 €
Kestus: 08.05.2020-09.05.2020; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kupumassaaži kursus-kupud hinna sees!

2020-05-09

Kupupanekut on raviks kasutatud sajandeid. Tänapäevaks on välja arenenud kupumassaaž. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Selleks kasutatakse erineva suurusega kummist kuppe. Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga. Kupumassaaž kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitades kauakestva hüpereemia. Väga sobilik külmetushaiguste ja krooniliste liigesprobleemide ja tselluliidi raviks. Hinna sees on ka kupukomplekt!

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2020-05-09

Mis on? Klassikaline massaaž on läänemaailmas kõige tuntum ja levinum massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual, paljale kehale, kas õliga või ilma. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, vähendab valusid, ergutab ainevahetust ning aktiveerib vere- ja lümfiringet. Massaaž turgutab immuunsüsteemi ja suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele.

Hind: 229.00 €
Kestus: 09.05.2020-24.05.2020; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Efektiivsed lihaslõõgastus tehnikad (lihaste postisomeetriline relaksatsioon PIR)

2020-05-09

PIR on manuaalne lihaste efektiivne lõõgastamise meetod, mis põhineb inimese füsioloogia omapäral, et tööle rakendatud lihas soojeneb ilma pikkust muutmata, mis võimaldab lihast efektiivselt venitada kutsudes esile lihases ainevahetuse intensiivistumise ja lihastöö efektiivsuse tõusu. Lühenenud lihase korral vähendab/võtab ära müofastsiaalse valu.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс баночного массажа (банки сходят в стоимость)

2020-05-09

Баночный массаж – это вид массажа, который оказывет влияние при помощи массажных банок на весь организм.

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс классического массажа

2020-05-09

Что это такое? Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 229.00 €
Kestus: 09.05.2020-24.05.2020; 60 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс пост-изометрической релаксации (ПИР)

2020-05-09

Что это такое? Данный метод может использоваться и как самостоятельная методика для диагностики состояния мышц, является простым и эффективным способом расслабить напряженные мышцы, удлинить укороченную, стянутую или напряженную мышцу, укрепить физически ослабленной мышцы или группы мышц, провести мобилизацию суставов, уменьшенить локальной боли и отеков, способствовать увеличению подвижности суставов, а также использовать ее и совместно с массажем.

Hind: 109.00 €
Kestus: c 10:00-17:15; 8 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Meemassaaži kursus

2020-05-10

Mis on? Meemassaaž on massaažiliik, kus kasutatakse kontaktainena vahustatud mett ja massaaži tegemisel rakendatakse eritehnikaid eesmärgiga anda eelkõige nahale ja selle kaudu ka kogu organismile toonust. Kuidas mõjub? Meemassaažil kasutatavad võtted intensiivistavad oluliselt naha verevarustust ja lümfiringet, seega on meemassaaž üks parimaid profülaktilisi meetodeid vältimaks tselluliidi teket ja säilitamaks naha kollageeni ja elastiini elastsus. Massaaž meega toimib nahale sügavpuhastavalt.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс медового массажа

2020-05-10

Медовый массаж – это вид массажа, при котором массажист ипользует мёд. Для массажа мёд подходит хотя бы потому, что в кожу он впитывается быстро, а все его активные компоненты попадают прямо в кровь, и разносятся с ней по всем клеткам организма, придавая тем самым тонус организму и насыщая его полезными веществами.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс спортивного массажа

2020-05-11

Что это такое? Спортивный массаж играет важную роль для спортсменов во время тренировок, он позволяет при помощи специальных массажных приёмов максимально продлить спортивную подготовку. Также спортивный массаж незаменим при поддержании спортивной формы и ускоренном восстановлении организма после физических нагрузкок. Изучаемые методики и техники различаются в зависимости от спортивной деятельности.

Hind: 209.00 €
Kestus: 11.05.2020-11.06.2020; 45 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Massööri eriala baaskursus

2020-05-18

Parim võimalus kõigile massaažihuvilistele omandada massööriamet vaid aastaga. Põhiained vastavad Massöör 5 kutsestandardile. Mõeldud eelkõige ümberõpet vajavatele inimestele.

Hind: 2960.00 €
Kestus: 18.05.2020-07.05.2021
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Подготовительные курсы к профессиональному экзамену массажиста

2020-05-18

Вид профессионального обучения: дополнительное обучение, повышение квалификации Требования к образованию до начала обучения: среднее образование

Hind: 2960.00 €
Kestus: 18.05.2020-07.05.2021
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс цервико-краниального массажа

2020-05-18

Что это? Детальный массаж мышц шеи, головы и плеча, с манипуляциями для устранения мышечного напряжения. Как влияет? Устраняет напряжение в плечах, восстанавливает нормальное кровоснабжение области, регулирует мышечный тонус и восстанавливает подвижность шеи. Устраняет головную боль. Чему Вы научитесь? Узнайте, как расслабить мышцы шеи, головы и плеч Курс предназначен для вас, если вы специалист в области массажа и хотите повысить свой профессионализм.

Hind: 249.00 €
Kestus: 25.05.2020-27.05.2020; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tserviko-kraniaalne massaaži kursus

2020-05-25

Parim võimalus kõigile massaažihuvilistele omandada massööriamet vaid aastaga. Põhiained vastavad Massöör 5 kutsestandardile. Mõeldud eelkõige ümberõpet vajavatele inimestele.

Hind: 249.00 €
Kestus: 25.05.2020-27.05.2020; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Massaaž kontoriinimesele (On-Site massaaž)

2020-06-02

Klassikalisel massaažil põhinev kiirmassaaž, et lõõgastada ja parendada lihaspingeid, verevarustust ja keskendumisvõimet.

Hind: 59.00 €
Kestus: 02.06.2020-03.06.2020; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Курс On-site массажа

2020-06-02

Массаж плеч и шеи и верхней части спины. Массаж проводится на основе классического и тайского массажа для расслабления и снятия напряжения, улучшает кровообращение и сосредоточение. Хороший массаж для работников.

Hind: 59.00 €
Kestus: 02.06.2020-03.06.2020; 12 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tai jalamassaaži kursus

2020-06-06

Mis on? Tai jalamassaaž kätkeb endas erilist hoolitsust Sinu alajäsemetele varvastest põlveni. Hoolitsus algab kosutava kompressiga, millele järgneb massaaž ravisalviga ning jala bioaktiivsete punktide mõjutamine.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-16:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2020-06-06

Mis on? Klassikaline massaaž on läänemaailmas kõige tuntum ja levinum massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual, paljale kehale, kas õliga või ilma. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, vähendab valusid, ergutab ainevahetust ning aktiveerib vere- ja lümfiringet. Massaaž turgutab immuunsüsteemi ja suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele.

Hind: 229.00 €
Kestus: 06.06.2020-21.06.2020; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Zen Shiatsu kursus

2020-06-06

Shiatsu on Jaapanist pärit füüsilise ja psühho-emotsionaalse tervise hoidmise ja taastamise süsteem. Meridaanide shiatsu, ehk Zen-shiatsu või Masunaga koolkonna shiatsu on pehme ja „tark“ teraapia, mille abil saab läheneda iga inimese probleemide lahendusele individuaalselt ja loovalt, taastades närvi-, immuun-, hormonaalsüsteemi ja tugi-liikumisaparaadi talitust, kõrvaldades lihas- ja psühhoemotsionaalseid pingeid, suurendades stressitaluvust. Üks parimaid haiguste ja vananemistunnuste profülaktikaid, kuna hõlmab kõiki kehasüsteeme.

Hind: 179.00 €
Kestus: 06.06.2020-27.06.2020; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Spordimassaaži kursus edasijõudnutele

2020-06-06

Oled edukalt läbinud spordimassaaži algkursuse ja praktiseerinud omandatud teadmisi ja oskusi taastava spordimassaaži osas. Jätkukursus on mõeldud neile, kelle on spetsiifilisem huvi tutvuda spordimassaaži võimalustega lähtuvalt spordiala spetsiifikast ja treeningtsükli erinevatest etappidest.

Hind: 239.00 €
Kestus: 06.06.2020-14.06.2020; 38 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс тайского массажа ног !

2020-06-06

Что это такое? Тайский массаж представляет собой пассивную йогу, он делается в одежде на специальных матах. Массаж, растяжки и координированное дыхание оказывают оздоровительный эффект на всё тело.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-16:15; 7 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс классического массажа

2020-06-06

Что это такое? Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 229.00 €
Kestus: 06.06.2020-21.06.2020; 60 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Дзен Шиацу курс

2020-06-06

Шиатсу это японская система поддержания и восстановления физического и психо-эмоционального здоровья через тн «мудрое прикосновение». Меридианное шиатсу , известное также как Дзен шиатсу или шиатсу школы Масунага — это мягкая и «умная» терапия, позволяющая индивидуально и творчески подходить к решению проблем каждого пациента, восстанавливая функционирование нервной, имунной, гормональной систем, опорно-двигательного аппарата, устраняя мышечые и психо-эмоциональные зажимы, возвращая телу и психике устойчивость к стрессу. Прекрасная профилактика хронических- заболеваний и старения, улучшающая функционирование всех систем тела.

Hind: 179.00 €
Kestus: 06.06.2020-28.06.2020 ; 45 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Спортивный массаж, II (продолжение)

2020-06-06

В ходе курса осваиваются теоретические и практические знания о физиологических механизмах и особенностях спортивного массажа в связи с различными условиями тренировок и соревнований. Также изучаются различные техники и приёмы спортивного массажа в условиях тренировок и соревнований при травмах и других нарушений здоровья у спортсменов.

Hind: 239.00 €
Kestus: 06.06.2020-14.06.2020 ; 38 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс функциональной анатомии

2020-06-09

Функциональная анатомия — это часть анатомии, которая относится, в частности, к частям тела, связанных с движением, такими как кости, суставы и мышцы, и объясняет принципы их функционирования.

Hind: 159.00 €
Kestus: 09.06.2020-20.10.2020; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

K-teipimise kursus edasijõudnutele

2020-06-13

K-Taping International Academy (Saksamaa) poolt koostatud tõenduspõhised k-teipimise tehnikad ja mudelid, mida saab rakendada kliendi seisundi parendamisel erinevate luu-lihaskonna haigusseisundite puhul.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-19:00; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Seljamassaaž edasijõudnutele koos liigeste manipulatsiooni/mänguga

2020-06-18

Kõverast lülisambast põhjustatud terviseprobleemid vaevavad paljusid inimesi. Ebaselge põhjusega seljavalud on problemaatika ka massööridele. Kursusel õpetab kogenud massaažiterapeut leidma enamlevinud hädadele lahendust.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж спины для продолжающих совместно с манипуляцией / игрой

2020-06-18

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Struktuurne näo hiromassaaž (II osa)

2020-07-06

Struktuurne tuleb sõnast “struktureerimine”. Sellel kursusel võetakse arvesse kõiki võimalikke lihasüsteemide vastasmõjusid ülejäänud anatoomiliste tasemetega. Neuromuskulaarsed, lihas-vaskulaarsed, lihas-liigesed aspektid hiromassaažis.

Hind: 249.00 €
Kestus: 06.07.2020-08.07.2020
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Структурный хиромассаж лица (II уровень)

2020-07-06

Структурный от слова «структурирование». На этом курсе будут рассмотрены все возможные взаимодействия мышечной системы с остальными анатомическими уровнями. Нейро-мышечный, мышечно-сосудистый, мышечно-суставный аспекты в хиромассаже.

Hind: 249.00 €
Kestus: 06.07.2020-08.07.2020; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

K-teipimise baaskursus

2020-08-08

K-teipimine (kinesioteipimine) on jaapanlase Kase poolt väljatöötatud erilise praktiliselt igale nahatüübile sobiva teibi paigaldamise kunst. Eriliseks teeb teibi ja selle paigaldamise oskuse see, et teibile on antud inimnahale sarnane venivus. Nahale paigutatud teip parandab naha funktsioone mõjutades naha aluskihtide, lihaste ja liigeste talitlust.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-19:00; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Strukturaalne osteopaatia. Alumine ruut.

2020-08-12

Strukturaalne osteopaatia on üks tähtsamatest osteopaatia osadest, mis uurib tugi-liikumis elundkonna tööd: lülisamba nihestusi, luude- ja liigeste nihkumist, lihaste ja fastsiate ja ka neid läbivate struktuuride pingeid. Kõik tugi-liikumis elundkonna häired põhjustavad ümbritsevate kudede struktuuride häireid, turseid ja valuaistinguid närvilõpmete ärrituse näol.

Hind: 269.00 €
Kestus: 12.08.2020-14.08.2020; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Структуральная остеопатия. Нижний квадрат

2020-08-12

Структуральная остеопатия является одним из важнейших разделов остеопатии и изучает работу скелетно-мышечной системы: подвывихи позвонков, смещение костей и суставов, напряжение мышц и фасций, включая структуры, проходящие внутри них.

Hind: 269.00 €
Kestus: 12.08.2020-14.08.2020; 30 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2020-09-12

Mis on? Klassikaline massaaž on läänemaailmas kõige tuntum ja levinum massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual, paljale kehale, kas õliga või ilma. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, vähendab valusid, ergutab ainevahetust ning aktiveerib vere- ja lümfiringet. Massaaž turgutab immuunsüsteemi ja suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele.

Hind: 229.00 €
Kestus: 12.09.2020-27.09.2020; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Laavakivi massaaži kursus

2020-10-10

Laavakivi massaaž on Eesti inimeste jaoks segu iidsest talutarkusest, kus parimaks valu leevendajaks oli pliidil soojas olev kivi, mis mähiti linase riide sisse ning asetati valutavale kohale. Erinevus laavakivi ja tavalise maakivi vahel peitub soojusmahtuvuses, kuna ülikuum tardunud laava sisaldab ka palju metalle, mistõttu on tema soojusmahtuvus maakivi omast palju suurem.

Hind: 129.00 €
Kestus: 10.10.2020-11.10.2020; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kinesioloogia

2020-10-21

Kursus on täpselt Sulle, kui soovid olla erinevates liigutustega seonduvates tegevustes senisest edukam ja osata teadlikult omandama uusi kehalisi oskusi läbi teadvustatud treeningu. Kursus toimub inglise keeles (vajadusel tõlgib õpetaja räägitu eesti/vene keelde), õppematerjalid on eestikeelsed.

Hind: 109.00 €
Kestus: 21.10.2020-22.10.2020; 25 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Кинезиология

2020-10-21

Структуральная остеопатия является одним из важнейших разделов остеопатии и изучает работу скелетно-мышечной системы: подвывихи позвонков, смещение костей и суставов, напряжение мышц и фасций, включая структуры, проходящие внутри них.

Hind: 109.00 €
Kestus: 21.10.2020-22.10.2020; 10 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

K-teipimise kursus edasijõudnutele

2020-11-14

K-Taping International Academy (Saksamaa) poolt koostatud tõenduspõhised k-teipimise tehnikad ja mudelid, mida saab rakendada kliendi seisundi parendamisel erinevate luu-lihaskonna haigusseisundite puhul.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-19:00; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Zen Shiatsu kursus

2020-12-05

Shiatsu on Jaapanist pärit füüsilise ja psühho-emotsionaalse tervise hoidmise ja taastamise süsteem. Meridaanide shiatsu, ehk Zen-shiatsu või Masunaga koolkonna shiatsu on pehme ja „tark“ teraapia, mille abil saab läheneda iga inimese probleemide lahendusele individuaalselt ja loovalt, taastades närvi-, immuun-, hormonaalsüsteemi ja tugi-liikumisaparaadi talitust, kõrvaldades lihas- ja psühhoemotsionaalseid pingeid, suurendades stressitaluvust. Üks parimaid haiguste ja vananemistunnuste profülaktikaid, kuna hõlmab kõiki kehasüsteeme.

Hind: 179.00 €
Kestus: 05.12.2020-20.12.2020 ; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2020-12-05

Mis on? Klassikaline massaaž on läänemaailmas kõige tuntum ja levinum massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual, paljale kehale, kas õliga või ilma. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, vähendab valusid, ergutab ainevahetust ning aktiveerib vere- ja lümfiringet. Massaaž turgutab immuunsüsteemi ja suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele.

Hind: 229.00 €
Kestus: 05.12.2020-20.12.2020; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Дзен Шиацу курс

2020-12-05

Шиатсу это японская система поддержания и восстановления физического и психо-эмоционального здоровья через тн «мудрое прикосновение». Меридианное шиатсу , известное также как Дзен шиатсу или шиатсу школы Масунага — это мягкая и «умная» терапия, позволяющая индивидуально и творчески подходить к решению проблем каждого пациента, восстанавливая функционирование нервной, имунной, гормональной систем, опорно-двигательного аппарата, устраняя мышечые и психо-эмоциональные зажимы, возвращая телу и психике устойчивость к стрессу. Прекрасная профилактика хронических- заболеваний и старения, улучшающая функционирование всех систем тела.

Hind: 179.00 €
Kestus: 05.12.2020-20.12.2020; 45 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Suured liigesed. Osteopaatiline korrektsioon

2021-04-05

Väikevaagna elundite anatoomia ja füsioloogia: emakas, munasarjad, munajuhad, pärasool, kusepõis, eesnääre. Nende organite talitushäirete osteopaatilised ravimeetodid. Douglase õõs: selle tähendus ning osteopaatilised vabastamise meetodid. . Vaagna diafragma mõju vaagna elundite talitusele. Osteopaatilised meetodid vaagna ja vaagna diafragma hüpertoonilisuse parandamiseks jne.

Hind: 269.00 €
Kestus: 05.04.2021-07.04.2021; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Крупные суставы. Остеопатическая коррекция

2021-04-05

Программа курса: 1. Анатомия и физиология органов малого таза: матка, яичники, маточные трубы, прямая кишка, мочевой пузырь, простата. Остеопатические методы коррекции дисфункций этих органов. Дугласово пространство: его значение и остеопатические методы его освобождения. 2. Влияние тазовой диафрагмы на функционирование органов малого таза. Остеопатические методы коррекции слабости и гипертонуса тазовой диафрагмы.

Hind: 269.00 €
Kestus: 05.04.2021-07.04.2021; 30 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404