Eesti Massaaži- ja Teraapiakool

Eesti Massaaži- ja
Firma:
Eesti Massaaži- ja Teraapiakool
Telefon:
664 6193, 53 420 404


Eesti Massaaži ja Teraapiakool on riiklikult akrediteeritud kutseõppeasutus, kus saab õppida massööriks ja füsioterapeudi assistendiks.

Massööri õppekava (tase 5, tasemeõpe esmaõpe)

Dokumentide vastuvõtt 2019/2020 õ-a. algab 06.mail 2019 ja toimub jooksvalt kogu kalendriaasta jooksul.

Õppevorm: mittestatsionaarne
Haridustase: kutseeriharidusõpe, viienda taseme jätkuõpe
Nõuded alustamiseks: keskharidus
Õppekavarühm: teraapia ja taastusravi
Õppeaeg: 2 aastat

 Mittestatsionaarne õpe (kaugõpe)

  • Õppetöö toimub Tallinnas 1 kord kuus  neljapäeval, reedel, laupäeval ja pühapäeval kl 9:00-18:00 vastavalt akadeemilisele kalendrile ja tunniplaanile.
  • Õppetöö sisaldab 10,4 nädalat praktikat
  • Massööri eriala õppeaeg on 2 aastat
  • Massööri eriala õppe maksumus on 3980 €.
  • Esimene osamakse on 380 €

Kooli lõpetamisel väljastatakse kutseeriharidusõppe lõputunnistus, hinneteleht koos massööri kutsega. Kooli poolt omistatav massööri kutse on tähtajatu, mida ei ole vaja enam tõendada.

Füsioterapeudi assistendi õppekava (tase 5, tasemeõpe jätkuõpe)

Õppevorm: mittestatsionaarne
Haridustase: kutseeriharidusõpe, viienda taseme jätkuõpe
Nõuded alustamiseks: vähemalt 5. kvalifikatsioonitaseme massööri kutse või massööri kutsele vastavate kompetentside ja keskharidus

Erialavaldkond: teraapia ja taastusravi
Õppeaeg: 1 aasta

Õppeaja algus: 11.oktoober 2019

Õppesessioonid: toimuvad iga nelja nädala tagant, reedest pühapäevani, vastavalt tunniplaanile


Kontakt:
info@massaaz.ee
+372 54 501 221

Massaažiliikide tutvustus

LÄÄNE MASSAAŽID
 
Klassikaline massaaž - Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka lokaalselt. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.
 
Aroomimassaaž - Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav leebe massaaž, mis sobib nii lõõgastuseks kui ka raviefekti saavutamiseks. Sujuvad, silitavad-venitavad massaaživõtted aitavad aroomiõlidel imenduda, lõplik toime võib saabuda alles järgmisel või ülejärgmisel päeval. Massaaži eesmärgiks on organismi "harmoniseerida", aitamaks kaasa kogu keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele.
 
Segmentmassaaž - Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele, et leevendada valusündroomi ja mõjutada siseorganite tööd. Seansi järgselt võib massaaži toime pikendamiseks kasutada ravigeele ja -salve.
Sobib radikuliidi alaägedas faasis, närvipitsumisest tingitud käte või jalgade valulikkuse ja vereringehäirete korral ning neile, kes põevad sageli kopsuhaigusi.
 
Tselluliidimassaaž - Spetsiaalsete massaaživõtetega ja vajadusel eeterlike õlide abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja elavdatakse vereringet. Kauni tulemuse saavutamiseks on vajalik läbida pikem ravikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist.
 
Tselluliidimassaž II (Peterburi koolkond)- See massaažimeetod on Venemaal korraldatud tselluliidivastase efektiivseima meetodi konkursi võitja. Tehnikad on kombineeritud lümfimassaaži võtetega. Efekt on tajutav juba peale esimest seanssi. Massaaž lõõgastab ja võrreldes teiste tselluliidimassaaži meetoditega ei ole valulik. Efekti püsimiseks on oluline ka õige toitumine.
 
Lümfimassaaž - Massaaž on kuivalt teostatav leebe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Lümfimassaaž aitab vähendada turseid, väljutada organismist jääkaineid ja tõsta immuunsust. See ravimassaaž on eriti vajalik peale operatsiooni, mille käigus on eemaldatud osa lümfisõlmi ning traumade järgselt tursete ärahoidmiseks ja alandamiseks.
 
IDAMAISED MASSAAŽID
Teostatakse kuivalt läbi mugava riietuse. On valdavalt ergutava ja tasakaalustava mõjuga.
 
Tai massaaž - Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaažiliik, parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Kindlate tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö. Seda massaaži liiki nimetatakse ka "laisa inimese joogaks".
 
Yumeiho massaaž - Kiropraktilisi tehnikaid sisaldav tugevatoimeline keha töötlus tugiliikumisaparaadi tasakaalustamiseks koos vabastava hingamisega. Spetsiaalsete massaaživõtetega korrigeeritakse inimese jalgade pikkust, vaagnaluude asendit ja lülisamba lülide asetust. Annab kerge ja vaba enesetunde.
 
Shiatsu massaaž - Shiatsu on traditsiooniline jaapani massaaž, mis keskendub kogu keha läbivate energialiinide stimuleerimisele ja vajutuste kaudu bioaktiivsete punktide toniseerimisele.

MUUD MASSAAŽILIIGID
 
Spordimassaaž - Spordimassaaž on treeningsüsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsise täiustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistumisel kui ka väsimusega võitlemiseks. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlast ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse.
 
Rasedate massaaž - Aitab leevendada lapseootamisega kaasnevaid füüsilisi ja psüühilisi vaevusi, aitamaks organismil kohaneda uue olukorraga.
 
Lastemassaaž - Imikule võib teha massaaži ja alustada võimlemist juba 1,5- 2 kuu vanuselt. Puudutuse läbi suureneb lapse vastuvõtuvõime ümbritseva maailma suhtes ja tema ealine areng kiireneb tunduvalt. Lapsel arenevad paremini psüühilised ja vaimsed võimed. Õigesti tehtud massaaž turgutab lapse immuunsüsteemi, mis vähendab lapse haigestumist.
 
Meemassaaž - Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Meemassaaž on ainuke massaaž, millega on ravitud päiksepõletust.
Kahjuks ei sobi antud massaaž mee allergikutele ega tiheda karvkattega inimestele. Masseeritav peab olema puhas ja kreemitamata.
 
Kupumassaaž - Kupupanekut on raviks kasutatud sajandeid. Tänapäevaks on välja arenenud kupumassaaž. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Selleks kasutatakse erineva suurusega kummist või muust materjalist kuppe. Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga. Kupumassaaž kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitades kauakestva hüpereemia ning on väga sobilik külmetushaiguste, krooniliste liigesprobleemide ja tselluliidi raviks.
 
Laavakivimassaaž - Väga populaarne Chakra Stone massaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega (suurimaks koostisosaks on roosiõli). Selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine. Pärast seanssi kaovad väsimus ja stress ning tunnete tulvavat eluenergiat.
 
Šokolaadimassaaž - Sobiv protseduur neile, keda kimbutavad südameveresoonkonna haigused ja stress. Aitab ennetada infarkti ja insulti. Näidustatud üldise jõulanguse puhul. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Ideaalne kosmeetiline vahend 40+ inimesele.
 
Ayurveda massaaž - Kasutatakse ayurveda õlisid, mis tasakaalustavad, rahustavad ja puhastavad naha kaudu organismi ja on suurepärase lümfidrenaaži toimega. Mõjub organismile noorendavalt, tõstab immuunsust, tugevdab ja pehmendab juukseid. Efekt on reeglina suurepärane.
 
Tsooniteraapia - Peamiselt jalatallal ja peopesas, aga ka kõrvalestal paiknevate aktiivsete tsoonide ja punktide mõjutamine eesmärgiga korrigeerida organismi talitlust. Teostatava massaaži toime on lõõgastav. Aitab ravida kroonilisi haigusi ja vabaneda stressist, külmetavate käte ja jalgade korral aktiveerib vereringet.
 
LOOMAMASSAAŽ
 
Loomamassaaž - Nii nagu inimesel on ka koertel, kassidel, hobustel ja teistel inimesega igapäevast elukeskkonda jagavatel loomadel erinevaid probleeme, mis on tekkinud stressist, vähesest liikumisest, haigustest jne. Loomi saab masseerida nii klassikalisel meetodil kui ka idamaiste meetodite abil. Loomamassöör peab tundma looma anatoomiat ja füsioloogiat, et osata leida haigestumise põhjus, vältida uut haigestumist ja parandada looma tervislikku seisundit.
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Erakutsekoolid  Haridusasutused  Massaazikursused  Tervisekoolitused  Kutsehariduskoolid  ILUKOOLITUSED  Aroomiteraapia  Praktika  Aroomimassaazi kursused  Punktmassaaz  Kutseõpe  Bioenergeetiline massaaz  Jaapani massaaz  Kivimassaaz  Kosmeetiline massaaz  Kupumassaaz  Meemassaaz  Rasedate massaaz  Spordimassaaz  Tai massaaži algkursus  Lümfimassaaz  Klassikaline massaaz  Tselluliidi massaaz  Lastemassaaz  Segmentmassaaz  Rakenduslik kinesioloogia  Klassikalise Rootsi massaazi algkursus  Klassikalise Rootsi massaazi jätkukursus  Tai Massaazi jätkukursus  Massöör      M.I. Massaazikool  Eesti Massaaži- ja Teraapiakool 

KOOLITUSKALENDER

Tarkuseõhtud spordihuvilistele. Valgud ja treening

2020-01-30

Mis on valgud ja miks on need vajalikud? Kus kohast me saame valke? Mis on treening ja mida see peab sisaldama? Kuidas on valgud ja treening omavahel seotud?

Hind: 20.00 €
Kestus: kell 18:00-21:00; 3 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Rasedusaegne massaaž

2020-01-31

 Rasedusaegne massaaž on loodud koostöös Eesti Ämmaemandate Ühinguga ja saanud nendepoolse heakskiidu. Põhineb Tai massaaži tehnikatel, mis on kohandatud raseda vajaduste järgi. Arvestades rasedate eripära tehakse massaaži mati peal kasutades spetsiaalseid vahendeid, mis aitavad luua väga mugavaid asendeid raseda jaoks. Lisaks kasutatakse holistilist lähenemist, ehk mõjutades inimest läbi viie meele.

Hind: 125.00 €
Kestus: 31.01.2020-01.02.2020; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Imiku ja väikelaste (kuni 3 eluaastat) ujutamine (Lastemassaažiterapeudi spetsialiseerumise õppekava osa)

2020-01-31

Mis on? Väikelaste ujutamine on mänguline tegevus vees, mis pakub lapsele rõõmu. Tegevus soojas vees mõjub lõõgastavalt ja soodustab aktiivsete liigutuste sooritamist. Kuidas mõjub? Lapse ujutamine soodustab tema arengut ning karastab ja tugevdab tema tervist. Aitab realiseerida laste eakohast arengupotensiaali.

Hind: 129.00 €
Kestus: kell 10:00-18:00; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж для беременных

2020-01-31

Что это такое? Массаж для беременных был создан в сотрудничестве с Ассоциацией акушерок Эстонии и получил их одобрение. Основан на тайских массажных техниках, адаптированных к потребностям беременных. Учитывая специфику беременных, массаж выполняется на массажном коврике, с использованием специальных инструментов, которые помогают создавать очень удобные для беременной позы. Кроме того, используется целостный подход, то есть воздействие на человека через пять чувств.

Hind: 125.00 €
Kestus: 31.01.2020-01.02.2020; 14 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tai jalamassaaži kursus

2020-02-01

Mis on? Tai jalamassaaž kätkeb endas erilist hoolitsust Sinu alajäsemetele varvastest põlveni. Hoolitsus algab kosutava kompressiga, millele järgneb massaaž ravisalviga ning jala bioaktiivsete punktide mõjutamine.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-16:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Koeramassaaži kursus

2020-02-01

Paljud lemmikloomi vaevavad/häirivad probleemid on mõjutatavad massaažiga. Massaaž avaldab positiivset mõju nii lemmiklooma füüsisele kui ka psüühikale, mõjutades tema igapäevast toimetulekut ja käitumist.

Hind: 139.00 €
Kestus: 01.02.2020-08.02.2020; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс тайского массажа ног !

2020-02-01

Что это такое? В Таиланде считают массаж ног одним из основных в системе оздоравления организма. Процедура начинается с освежающего компресса , после которого следует сам массаж с использованием лечебных мазей и влиянием на биоактивные точки.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-16:15; 7 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Massaaž kontoriinimesele (On-Site massaaž)

2020-02-03

Klassikalisel massaažil põhinev kiirmassaaž, et lõõgastada ja parendada lihaspingeid, verevarustust ja keskendumisvõimet.

Hind: 59.00 €
Kestus: 03.02.2020-04.02.2020; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Курс On-site массажа

2020-02-03

Массаж плеч и шеи и верхней части спины. Массаж проводится на основе классического и тайского массажа для расслабления и снятия напряжения, улучшает кровообращение и сосредоточение. Хороший массаж для работников.

Hind: 59.00 €
Kestus: 03.02.2020-04.02.2020; 12 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2020-02-08

Kursus on täpselt Sulle, kui soovid olla erinevates liigutustega seonduvates tegevustes senisest edukam ja osata teadlikult omandama uusi kehalisi oskusi läbi teadvustatud treeningu. Kursus toimub inglise keeles (vajadusel tõlgib õpetaja räägitu eesti/vene keelde), õppematerjalid on eestikeelsed.

Hind: 229.00 €
Kestus: 08.02.2020-23.02.2020; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Reiki ja Reiki Caduceus tervendamise aspektid

2020-02-08

Reiki ja Reiki Caduceus tervendamise aspekte käsitlev kursus on mõeldud Reiki II ja Reiki III astmete praktiseeriatele ning on pühendatud Tervendavate voolude üleandmisele silmapilgu, sõna, hingamise ja puudutuse kaudu. Kursus on vene keeles tõlkega eesti keelde

Hind: 199.00 €
Kestus: 08.02.2020-09.02.2020; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс классического массажа

2020-02-08

Что это такое? Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 229.00 €
Kestus: 08.02.2020-23.02.2020; 60 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Целительские аспекты Рейки и Рейки Кадуцей

2020-02-08

Курс по целительским аспектам Рейки и Рейки Кадуцей предназначен для практикующих Рейки на 2 и 3 ступени и будет посвящен формированию навыков передачи Целительских потоков через взгляд, слово, дыхание и прикосновение. Также пройдет посвящение и обучение по дополнительным 8 символам Реки Кадуцей.

Hind: 199.00 €
Kestus: 08.02.2020-09.02.2020; 20 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Massööri eriala baaskursus

2020-02-10

Parim võimalus kõigile massaažihuvilistele omandada massööriamet vaid aastaga. Põhiained vastavad Massöör 5 kutsestandardile. Mõeldud eelkõige ümberõpet vajavatele inimestele.

Hind: 2960.00 €
Kestus: 10.02.2020-19.01.2021
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Vistseraalne osteopaatia. Väikevaagna organid

2020-02-10

Kursus toimub: 10.02.2020 kell 10:00-18:00 11.02.2020 kell 10:00-18:00 12.02.2020 kell 10:00-18:00

Hind: 269.00 €
Kestus: 10.02.2020-12.02.2020; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Курс тайского массажа ног !

2020-02-10

Что это такое? Тайский массаж представляет собой пассивную йогу, он делается в одежде на специальных матах. Массаж, растяжки и координированное дыхание оказывают оздоровительный эффект на всё тело.

Hind: 259.00 €
Kestus: 10.02.2020-12.03.2020; 52 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Висцеральная остеопатия. Органы малого таза

2020-02-10

Прежде чем начать лечить органы малого таза необходимо восстановить тонус тазовой диафрагмы. Вся тазовая диафрагма иннервируется срамным нервом (только небольшая часть копчиковыми нервами).

Hind: 269.00 €
Kestus: 10.02.2020-12.02.2020; 30 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Segmentmassaaži kursus

2020-02-11

Ravimassaaži või segmentmassaaži kursus. Ei sobi algajatele, sobib nendele, kes on läbinud vähemalt klassika algkursuse ning omavad algteadmisi anatoomiast. Selja segmentaarne innervatsioon lubab mõjutada siseelundeid ja süsteeme organismis. Koolitus koosneb teooria ja praktika osadest. Miotoomid, dermatoomid, sklerotoomid, närvipõimikud jne. Massaaživõtted.

Hind: 189.00 €
Kestus: 11.02.2020-13.03.2020; 52 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс сегментарного массажа

2020-02-11

Что такое? Сегментарный массаж – это прежде всего лечебный массаж, действие которого основывается на сегментарном строении тела, где каждый сегмент тела приобретает соответствующий спинномозговой нерв. Таким образом, каждый спинномозговой нерв связан с тем или иным участком кожи, внутренним органом или мышцами

Hind: 189.00 €
Kestus: 11.02.2020-13.03.2020; 40 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Семинар - Неврологические проблемы детей до года

2020-02-11

Программа курса 1. Задержка развития ребенка первого года жизни. Принципы оценки. Развивающая гимнастика и массаж 2. Повышенный и пониженный тонус скелетных мышц. Принципы оценки. Особенности массажа и гимнастики. 3. Синдром гипервозбудимости, синдром гиповозбудимости, астено-вегетативный синдром. Принципы оценки. Особенности массажа и гимнастики.

Hind: 189.00 €
Kestus: 11.04.2020-12.04.2020; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tarkuseõhtud praegustele ja tulevastele lastevanematele. II osa

2020-02-12

Lasteterapeut ja -massöör Marika Must jagab oma teadmisi ja kogemusi teemadel: • Millised on imiku normaalse arengu printsiibid? • Kuidas jälgida oma lapse sensomotoorset arengut elukuude lõikes? • Millest räägib lapse võimekus vahetada asendeid.

Hind: 25.00 €
Kestus: kell 18:30-20:00; 2 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Imikumassaaž 1- 12 elukuud (Lastemassaažiterapeudi spetsialiseerumise õppekava osa)

2020-02-12

Mis on? Just imikutele sobivate massaaživõtete süsteem, et toetada lapse arengut. Kuidas mõjub? Massaažiga saab reguleerida lihastoonust, mis omakorda on eelduseks õigete liigutusmustrite tekkeks. Massaaž arendab koordinatsiooni, suurendab liigeste liikuvust, stimuleerib vereringet, südame tegevust, hingamist ja avaldab soodsat mõju ainevahetusele.

Hind: 165.00 €
Kestus: 12.02.2020-14.02.2020; 18 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Tai massaaži kursus algajatele õhtuti

2020-02-13

Tai massaaž on oma olemuselt passiivne jooga, mida tehakse matil läbi riiete. Massaaž, venitused ja koordineeritud hingamine annavad tervikliku tulemuse nii kehale kui ka hingele.

Hind: 259.00 €
Kestus: 13.02.2020-30.03.2020; 32 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Seljamassaaž edasijõudnutele koos liigeste manipulatsiooni/mänguga

2020-02-14

Kõverast lülisambast põhjustatud terviseprobleemid vaevavad paljusid inimesi. Ebaselge põhjusega seljavalud on problemaatika ka massööridele. Kursusel õpetab kogenud massaažiterapeut leidma enamlevinud hädadele lahendust.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж спины для продолжающих совместно с манипуляцией / игрой

2020-02-14

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tai massaaž ürdikotikestega

2020-02-15

Massaaži metoodika põhineb erinevate ürtidega täidetud kotikeste pehmel soojendaval ja hautaval toimel. Ainulaadsed tai ürtidega täidetud kotikesed (mägiingver, kurkum, cryptolepis buchanani, aroomkurkum, kaffirlaim, patchouli, kamper) ja traditsiooniline tai massaaž loovad unustamatu miljöö. Kuidas mõjub? Tulemuseks on nii valu leevenemine kui verevarustuse paranemine vajalikus kehaosas.

Hind: 119.00 €
Kestus: 21.01.2019-23.01.2019; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Hemolümfidrenaaži massaaž

2020-02-17

Kohustuslik programm kosmetoloogi praksises. Probleemne nahk (akne, rasune seborrea, hormonaalstaatuse muutus), pastoossed (turselised) koed, detoksikatsioon, injektsioonieelne ettevalmistus, postoperatiivne rehabilitatsioon plastilises kirurgias, kuiv nahk, kõrge sooneline reaktsioon. 

Hind: 279.00 €
Kestus: 17.02.2020-19.02.2020; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Massaaž iseendale

2020-02-17

Kuidas see mõjub? Võtab pea selgeks, hirmutab kangekaelsuse ära, leevendab käte jalgade lihaspinget ja paneb silmad särama. Mida Sa õpid? Kursusel õpid massaazivõtteid ja tehnikaid: kätele, turjale, kaelale, peale, kõhule, jalgadele. Kursus on täpselt Sulle, kui on Soov oma kätega iseennast aidata.

Hind: 39.00 €
Kestus: 17.02.2020-20.02.2020; 6 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Гемолимфодренажный массаж лица

2020-02-17

Гемолимфодренажный массаж – обязательная программа в практике косметолога. Проблемная кожа (акне, жирная себорея, смена гармонального статуса), пастозные (отечные) ткани, детоксикация, прединъекционноя подготовка, реабилитация после пластической хирургии, сухая кожа, высокая сосудистая реакция кожи. Подобные симптомы очень часто встречаются и задача косметолога помочь своему пациенту, не навредив.

Hind: 279.00 €
Kestus: 17.02.2020-19.02.2020; 30 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kehakorrektsiooni tehnikad

2020-02-19

Unikaalne kehahoiu korrektsioonitehnika, mis sisaldab sugemeid Aleksander tehnikast ja Mayers´i lihaslingude teooriast. Tehnika abil on võimalik saavutada ergonoomiline kehahoid ja kõrvaldada või ennetada rühihäireid.

Hind: 149.00 €
Kestus: 19.02.2020-11.03.2020; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс техники корректирования осанки

2020-02-19

Уникальная техника коррекции осанки, содержащая основы техники Рихарда Смишика и миофасциальных поездов. При помощи данной техники можно решить проблемы со спиной через постановку правильной осанки.

Hind: 149.00 €
Kestus: 19.02.2020-11.03.2020; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Лого-фасциальный массаж при мышечно-функциональных нарушениях у лиц с речевой патологией

2020-02-22

Метод ЛФМ Авторский курс логопеда-практика Ольги Сахаровской: Лого-фасциальный массаж при мышечно-функциональных нарушениях у лиц с речевой патологией. Метод ЛФМ основан на изучении, обобщении анатомических, фасциальных, акупунктурных структур и их взаимодействия. Имеет свою отличающуюся модель, последовательность массажных приемов и типы контактного взаимодействия от классических и описанных в логопедии.

Hind: 300.00 €
Kestus: 22.02.2020-23.02.2020; 20 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tselluliidimassaaži kursus

2020-02-28

Tselluliidimassaaž on tõhus hooldus kogu kehale, mille eesmärgiks on nahaaluse rasvkoe vähendamine, figuuri korrigeerimine, organismi puhastamine ja kogu keha lõõgastamine.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Курс антицеллюлитного массажа

2020-02-28

Целлюлитный массаж — эффективное лечение всего тела, направленное на сокращение подкожного жира, исправление фигуры, очищение организма и расслабление всего тела.

Hind: 109.00 €
Kestus: 10.00-17.15; 8 часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж камнями лавы или Chakra Stone Massage

2020-02-28

Массаж камнями лавы вобрал в себя всю мудрость древнего народа, когда для уменьшения боли использовали теплые, завёрнутые в льняную ткань камни. Различие между камнем лавы и обычным камнем в том, что первый обладает более высокой тепловой ёмкостью.Таким образом он позволяет обеспечить эффктивную процедуру.

Hind: 98.00 €
Kestus: c 11:00-18:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Jalalaba probleemid ja nende leevendamise võimalused

2020-02-29

Mis on? Kursus annab ülevaate jalalaba probleemidest ning võimalustest neid erinevate harjutuste, massaaži- või teraapiavõtetega ennetada ja leevendada. Mida õpid? Kursusel õpid jalalaba anatoomiat, füsioloogiat, konkreetseid harjutusi ning erinevate masaaži- ja teraapialiikide võtteid jalalaba vaevustega toimetulekuks.

Hind: 79.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Tarkuseõhtud praegustele ja tulevastele lastevanematele. III osa

2020-03-03

Lasteterapeut ja -massöör Marika Must jagab oma teadmisi ja kogemusi teemadel: • Millised on 1-7 aastaste laste sagedasemad kõrvalekalded laste rühis ja jalgade arengus? (x-jalgsusest, O-jalgsusest, lampjalgsusest, püstpöiast ehk varvastel kõnnist) • Kuidas saavad vanemad massaaživõtetega toetada lapse füüsilist arengut?

Hind: 25.00 €
Kestus: kell 18:45-20:15; 2 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Spordimassaaži kursus

2020-03-06

Mis on? Spordimassaaž on oluline osa sportlase treeningtsüklist, mis hõlmab spetsiifilist massaaži võistlusteks maksimaalse sportliku vormi ajatamiseks, võistlusaegset massaaži vahetult enne sooritust ja võistlusjärgset taastumist kiirendavat massaaži. Õpitavad tehnikad ja metoodikad olenevad spordialast.

Hind: 209.00 €
Kestus: 06.03.2020-22.03.2020; 45 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс спортивного массажа

2020-03-06

Что это такое? Спортивный массаж играет важную роль для спортсменов во время тренировок, он позволяет при помощи специальных массажных приёмов максимально продлить спортивную подготовку. Также спортивный массаж незаменим при поддержании спортивной формы и ускоренном восстановлении организма после физических нагрузкок. Изучаемые методики и техники различаются в зависимости от спортивной деятельности.

Hind: 209.00 €
Kestus: 06.03.2020-22.03.2020; 45 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Laavakivi massaaži kursus

2020-03-07

Laavakivi massaaž on Eesti inimeste jaoks segu iidsest talutarkusest, kus parimaks valu leevendajaks oli pliidil soojas olev kivi, mis mähiti linase riide sisse ning asetati valutavale kohale. Erinevus laavakivi ja tavalise maakivi vahel peitub soojusmahtuvuses, kuna ülikuum tardunud laava sisaldab ka palju metalle, mistõttu on tema soojusmahtuvus maakivi omast palju suurem.

Hind: 129.00 €
Kestus: 07.03.2020-08.03.2020; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Reflektoorne massaaž

2020-03-09

Mis on? Refleks tähendab peegeldust ja refleksoteraapia organismi ja organsüsteemide peegeldust jalatallal, peopesal ja kõrvalestal. Teraapia seisneb spetsiaalse pulga abil peegeltsooni mõjutamises, et lülitada sisse organismis peituvad iseeneslikud tervendavad protsessid.

Hind: 180.00 €
Kestus: 09.03.2020-30.03.2020; 39 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс On-site массажа

2020-03-12

Массаж плеч и шеи и верхней части спины. Массаж проводится на основе классического и тайского массажа для расслабления и снятия напряжения, улучшает кровообращение и сосредоточение. Хороший массаж для работников.

Hind: 59.00 €
Kestus: 12.03.2020-03.04.2020; 12 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Koerte püshholoogia loeng. Koer psühholoogi pilgu läbi

2020-03-13

Vaatad oma armast lemmikut heldimus silmis ja mõtled: Miks Ta küll minuga ei räägi? Pole tõsi! Ta räägib, aga Sina ei mõista! ☹ Kuidas oma sõpra mõista, lugeda Ta soove silmadest ja tõlgendada kehakeelt? Just sellest ja veel paljust muust mis puudutab Su lemmiku käitumist räägitakse koerte psühholoogia loengus.

Hind: 79.00 €
Kestus: 13.03.2020-03.04.2020; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Massaaž kontoriinimesele (On-Site massaaž)

2020-03-13

Klassikalisel massaažil põhinev kiirmassaaž, et lõõgastada ja parendada lihaspingeid, verevarustust ja keskendumisvõimet.

Hind: 59.00 €
Kestus: 13.03.2020-31.03.2020; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Методы исследования клиентa

2020-03-13

Цель предмета: Целью обучения является приобретение учащимися знаний и навыков о методике исследования больного, оценке различных систем, органов и кожи, осанки и опорно-двигательного аппарата.

Hind: 89.00 €
Kestus: 13.03.2020-24.04.2020; 18 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Meemassaaži kursus

2020-03-14

Mis on? Meemassaaž on massaažiliik, kus kasutatakse kontaktainena vahustatud mett ja massaaži tegemisel rakendatakse eritehnikaid eesmärgiga anda eelkõige nahale ja selle kaudu ka kogu organismile toonust. Kuidas mõjub? Meemassaažil kasutatavad võtted intensiivistavad oluliselt naha verevarustust ja lümfiringet, seega on meemassaaž üks parimaid profülaktilisi meetodeid vältimaks tselluliidi teket ja säilitamaks naha kollageeni ja elastiini elastsus. Massaaž meega toimib nahale sügavpuhastavalt.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2020-03-14

Kursus on täpselt Sulle, kui soovid olla erinevates liigutustega seonduvates tegevustes senisest edukam ja osata teadlikult omandama uusi kehalisi oskusi läbi teadvustatud treeningu. Kursus toimub inglise keeles (vajadusel tõlgib õpetaja räägitu eesti/vene keelde), õppematerjalid on eestikeelsed.

Hind: 229.00 €
Kestus: 14.03.2020-29.03.2020; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Logopeedilise massaaži kursus

2020-03-14

Mis see on? Logopeediline massaaž soodustab hääldusaparaadi tööle rakendamist, parandab hääle seisundit, kõnehingamist, normaliseerib lapse emotsionaalset seisundit, mis on häiritud kõnetakistustest. Kus kasutatakse? Kasutatakse logopeedilises töös inimestega, kellel on diagnoositud sellised kõnehäired nagu düsartria, rinolaalia, häälehäired ja kogelemine.

Hind: 229.00 €
Kestus: 14.03.2020-15.03.2020; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193

Курс классического массажа

2020-03-14

Что это такое? Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 229.00 €
Kestus: 14.03.2020-29.03.2020; 60 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс логопедического массажа

2020-03-14

Программа курса логопедического массажа: • Роль логопедического массажа в коррекции речевых нарушений у детей с ОВЗ. • Показания к логопедическому массажу. • Противопоказания к логопедическому массажу. • Виды логопедического массажа. • Виды логопедических массажных зондов.

Hind: 229.00 €
Kestus: 14.03.2020-15.03.2020; 20 часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Pea-ja turjamassaaži kursus

2020-03-17

Mis on? Pea-ja turjamassaaž on suurepärane viis leevendamaks valu ja pingeid pea ja kaela piirkonnas. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, parandab vereringet ja ajutööd, aitab vabaneda nii vaimsest, kui füüsilisest pingest. Koljuluu piirkonnas on tähtsad siseelundite ja süsteemide tsoonid ning punktid, mida mõjutades avaldub toime tervele organismile.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж головы, шеи и плечевого пояса

2020-03-17

Цель курса – научить массажистов и любителей массажа простыми и полезными методами массажа. На курсе коротко изучите анатомию головы, а так же коротко расскажут, как решать различные ситуации в голове и плечах. Мы будем делать упражнения в области лица, шеи и плечей.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс техники корректирования осанки

2020-03-19

Уникальная техника коррекции осанки, содержащая основы техники Рихарда Смишика и миофасциальных поездов. При помощи данной техники можно решить проблемы со спиной через постановку правильной осанки.

Hind: 149.00 €
Kestus: 19.03.2020-14.05.2020; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Основы физиотерапии

2020-03-19

Дать знания о методах и средствах, применяемых в физиотерапии. Дать знания о влиянии различных терапевтических методов на человеческий организм, а также о возможностях применения методов физиотерапии в случае различных заболеваний.

Hind: 259.00 €
Kestus: 19.03.2020-31.05.2020; 36 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Lümfimassaaž näole koos kinesioteipimisega

2020-03-27

Lümfimassaaž on leebe ja õrnade võtetega teostatav massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Kursus põhineb Saksa koolkonna lümfimassaaži võtetel.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 9:00-17:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Лимфатический массаж лица с тейпированием

2020-03-27

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс ароматического массажа с эфирными маслами

2020-03-27

Целостное искусство, направленное на пробуждение внутренних способностей организма к само оздоровлению и достижению гармонии тела и духа. Основной задачей ароматерапии является восстановление общего равновесия организма , стабилизации биоритмов человека , способствовать восстановлению механизмов в использование собственной жизненной энергии.

Hind: 139.00 €
Kestus: 27.03.2020-03.04.2020; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Merevaiguteraapia

2020-03-28

Merevaiguteraapia-Päikesepuudutus! Annab sügava puhastuse, taastab ja harmoniseerib rakkude tasandil, lõdvestab psühhoemotsionaalselt, taastab eluenergia. Merevaigumassaaži tehakse merevaigupuru ja – tolmuga. Merevaik maandab stressi ja taastab elumaitset. Merevaik on loomingulisuse ja elurõõmu allikas.

Hind: 199.00 €
Kestus: 28.03.2020-29.03.2020; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Янтаротерапия

2020-03-28

 Массаж с использованием янтаря, янтарной крошки и пыли снимает стресс и позволяет насладиться вкусом жизни. Янтарь – источник творчества и оптимизма. Он дарует физические силы, бодрость духа. Приносит удачу и сохраняет здоровье.

Hind: 199.00 €
Kestus: 28.03.2020-29.03.2020; 14 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Spordimassaaži kursus

2020-03-30

Mis on? Spordimassaaž on oluline osa sportlase treeningtsüklist, mis hõlmab spetsiifilist massaaži võistlusteks maksimaalse sportliku vormi ajatamiseks, võistlusaegset massaaži vahetult enne sooritust ja võistlusjärgset taastumist kiirendavat massaaži. Õpitavad tehnikad ja metoodikad olenevad spordialast.

Hind: 209.00 €
Kestus: 30.03.2020-12.05.2020; 45 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс ароматического массажа с эфирными маслами

2020-03-30

Целостное искусство, направленное на пробуждение внутренних способностей организма к само оздоровлению и достижению гармонии тела и духа. Основной задачей ароматерапии является восстановление общего равновесия организма , стабилизации биоритмов человека , способствовать восстановлению механизмов в использование собственной жизненной энергии.

Hind: 139.00 €
Kestus: 30.03.2020-22.04.2020; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kliendi uurimise meetodid

2020-04-01

Mis on? Kursusel omandad teadmisi ja oskusi haige uurimise meetoditest, erinevate organsüsteemide ning naha, rühi ning tugiliikumisaparaadi hindamisest. Õpid mõistma ja analüüsima anamneesi kogumise käigus saadud infot kliendi tervisliku seisundi kohta.

Hind: 89.00 €
Kestus: 01.04.2020-24.04.2020; 18 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2020-04-04

Mis on? Klassikaline massaaž on läänemaailmas kõige tuntum ja levinum massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual, paljale kehale, kas õliga või ilma. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, vähendab valusid, ergutab ainevahetust ning aktiveerib vere- ja lümfiringet. Massaaž turgutab immuunsüsteemi ja suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele.

Hind: 229.00 €
Kestus: 04.04.2020-19.04.2020; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

STR (Soft Tissue Release) tehnikad

2020-04-04

Mis on? STR (Soft Tissue Release) tehnikad on pehmete kudede vabastamine koormusjärgsetest pingetest. Kuidas mõjub? Kiire ja tõus viis taastamaks paindlikkust ning jõudu kõikides pehmetes kudedes ja liigestes. Mida õpid? Õpid, kuidas Euroopas ja ka mujal maailmas laialt kasutatava efektiivse tehnika abil tasakaalustada lihaseid ja liigeseid.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Курс классического массажа

2020-04-04

Что это такое? Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 229.00 €
Kestus: 04.04.2020-19.04.2020; 60 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Техники STR (Soft Tissue Release)

2020-04-04

Что это? Техники STR (Soft Tissue Release) это освобождение мягких тканей от напряжения, возникшего вследствие физической нагрузки. Как действует? Это быстрый и действенный способ восстановления гибкости и силы во всех мягких тктанях и суставах.

Hind: 109.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Gua Sha teraapia-kaabits ja õli hinna sees!

2020-04-06

Gua Sha on iidne idamaine ravimeetod, millel on sarnasus segmentaarmassaažiga, kus keha segmente hõõrutakse kuivalt käega, kuid Gua Sha teraapias spetsiaalse õliga ning kaabitsaga.

Hind: 139.00 €
Kestus: 06.04.2020-07.04.2020; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Гуа Ша терапия - скребок и масло входят в цену!

2020-04-06

Что это? Гуа Ша это старинный метод восточной терапии, напоминающий сегментарный массаж, где сегменты тела растирают сухой рукой, но в Гуа Ша это делают скребком по специальному маслу.

Hind: 169.00 €
Kestus: 06.04.2020-07.04.2020; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

K-teipimise baaskursus

2020-04-11

K-teipimine (kinesioteipimine) on jaapanlase Kase poolt väljatöötatud erilise praktiliselt igale nahatüübile sobiva teibi paigaldamise kunst. Eriliseks teeb teibi ja selle paigaldamise oskuse see, et teibile on antud inimnahale sarnane venivus. Nahale paigutatud teip parandab naha funktsioone mõjutades naha aluskihtide, lihaste ja liigeste talitlust.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-19:00; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Seminar - Alla üheaastaste laste neuroloogilised probleemid

2020-04-11

Seminari programm 1. Lapse esimese eluaasta arengupeetus. Hindamise põhimõtted. Arendav võimlemine ja massaaž. 2. Skeletilihaste hüpo- ja hüpertoonus. Hindamise põhimõtted. Massaaži ja võimlemise omapärad. 3. Hüperaktiivsuse, hüpoaktiivsuse sündroom, asteno-vegetatiivne sündroom. Hindamise põhimõtted. Massaaži ja võimlemise omapärad jne.

Hind: 189.00 €
Kestus: 11.04.2020-12.04.2020; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Keha hiromassaaž

2020-04-13

Mis on? Keha hiromassaaž on massaažitehnika, mis mõjutab lihaste süsteemi ja selle põhifunktsioone. Kuidas mõjub? Selle meetodi abil on võimalik saavutada erinevaid efekte – sügava lihaspinge leevendamine, lihaste lõdvestamine, lihaste tooniseerimine, lihasmassi elastsuse tagamine. Kursus on just Sulle, kui hoolid oma kehast, või soovid oma kliente või lähedasi üllatada millegi uuega.

Hind: 279.00 €
Kestus: 13.04.2020-16.04.2020; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Lihas-fastsiaalsed lingud. Fastsiatega töö

2020-04-13

Osteopaadid ammu teavad seosest fastsia ja närvisüsteemi vahel, mis tuleneb nende struktuuride embrionaalsest koosaarengust. Tulemusena paljud närvisüsteemi elemendid säilitavad tihedat koostööd fastsiaga ka postnataalses perioodis. Fastsiad osalevad ka hemodünaamikas, immuunkaitses, paljudes ainevahetuse protsessides. Fastsiaalsed tehnikad kuuluvad osteopaatiliste tehnikate suurde gruppi, kus kasutatakse koe lokaalse ümberehituse põhimõtteid.

Hind: 269.00 €
Kestus: 13.04.2020-15.04.2020; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Миотенсивный хиромассаж тела

2020-04-13

Прохождение этого семинара возможно только после базового курса по хиромассажу тела. Техника миотенсивного массажа направлена на увеличение эластичности мышц и связок. 

Hind: 279.00 €
Kestus: 13.04.2020-16.04.2020; 40 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Мышечно-фасциальные цепи. Работа с фасцией

2020-04-13

Связь фасции с нервной системой давно известна остеопатам и заключается в особенностях совместного эмбрионального развития этих структур. В результате многие элементы нервной системы, сохраняют свое тесное взаимодействие с фасцией и в постнатальном периоде. Фасции так же участвуют в гемодинамике, иммунной защите, многих обменных процессах. Фасциальные техники относятся к большой группе техник остеопатии, использующих в своей работе принципы тканевой местной перестройки.

Hind: 269.00 €
Kestus: 13.04.2020-15.04.2020; 30 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Seljamassaaž edasijõudnutele koos liigeste manipulatsiooni/mänguga

2020-04-16

Kõverast lülisambast põhjustatud terviseprobleemid vaevavad paljusid inimesi. Ebaselge põhjusega seljavalud on problemaatika ka massööridele. Kursusel õpetab kogenud massaažiterapeut leidma enamlevinud hädadele lahendust.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж спины для продолжающих совместно с манипуляцией / игрой

2020-04-16

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Ayurveda massaaž Abhyanga

2020-04-17

 Ayurveda on iidne raviviis, mis osaliselt on ammu unustatud, osaliselt veel säilinud ning teatud osas uuesti, vanade käsikirjade järgi taastatud. Ayurveda kuulus alaliiki panchakarma, mis seisnes ravimtaimede keeduvee manustamises ja hilisemas nn ayurveda massaažis – Abhyangas. Abhyanga on pehme, kogu keha õlimassaaž, mis omab tervendavat mõju tasakaalustades keha ja meelt ning on tõestanud oma efektiivsust paljude haiguste ravimisel.

Hind: 110.00 €
Kestus: 17.04.2020-18.04.2020; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Абьянга – аюрведический массаж

2020-04-17

Что это? Аюрведа – это древний способ лечения, частично забытый, частично сохранившийся и частично восстановленный по древним рукописям. Частью Аюрведы является Панчакарма, включающая прием травяных настоев и аюрведический массаж – Абьянгу. Абьянга это мягкий масляный массаж всего тела, исцеляющий благодаря балансировке тела и ума и доказавший свою эффективность в лечении многиъх заболеваний.

Hind: 110.00 €
Kestus: 17.04.2020-18.04.2020; 20 часов.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kosmeetiline facelifting (Näo hiromassaaži baaskursus)

2020-04-20

Koolitusel saad ülevaate hiromassaaži tekkeloost ja metoodikast. Õpid näo-, kaela- ja dekoltee piirkonna massaažitehnikaid. Praktiline õppetöö toimub kohapeal moodustatud paarides, mille käigus õpitakse massaaži tegema, kui ka saama.

Hind: 279.00 €
Kestus: 20.04.2020-23.04.2020; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Aroomimassaaži kursus

2020-04-20

Mis on? Aroomimassaaž on baasõlisse segatud aroomiõlidega teostatav sujuvaid ja silitavaid massaaživõtteid kasutav massaaž, mis sobib stressi, vaimse ja füüsilise ülekoormuse leevendamiseks. Kuidas mõjub? Massaaž mõjub otseselt läbi naha ja kaudselt läbi meeleorganite lõõgastavalt ja stressi alandavalt. Aroomiõlide imendumine on selektatiivne, sõltuvalt inimese nahatüübist ja seisundist.

Hind: 139.00 €
Kestus: 20.04.2020-13.05.2020; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Косметический лифтинг лица (Хиромассаж для лица, I ступень)

2020-04-20

В хиромассаже преобладают приёмы разминания, их боллее 100, что даёт возможность полноценно воздействовать на мышечную, суставную, сосудистую и нервную системы. Очень тонко воздействует на различные ткани, составляя строго индивидуальные схемы массажа, грамотно используя основной инструмент массажиста — руки, работая подушечками пальцев, пальцами, ладонью, основанием ладони, предплечьем, локтём.

Hind: 279.00 €
Kestus: 20.04.2020-23.04.2020; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж живота

2020-04-22

Курс был создан учителями массажа Мартином Ильвесом и Энель Луига. Курс был создан для решения различных проблем с желудком. Студент изучает различные техники в массаже, которые можно использовать в массаже живота, в зависимости от ситуации. 

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kõhumassaaži kursus

2020-04-29

Mis on? Kõhumassaaž on abiks erinevate probleemide lahendamisel: rasvumine, lihaste pinge ja nõrkus, ainevahetushäired (aeglane soolte töö), lümfisüsteemi aktiveerimine. Kuidas mõjub? Massaaž parandab ainevahetust ja soolte tööd (peristaltikat). Kõhulihaste mõjutamisel kiirenevad närviimpulsid, rasvkude väheneb ning lümfisüsteem aktiveerub.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tselluliidimassaaži kursus

2020-05-05

Tselluliidimassaaž on tõhus hooldus kogu kehale, mille eesmärgiks on nahaaluse rasvkoe vähendamine, figuuri korrigeerimine, organismi puhastamine ja kogu keha lõõgastamine.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Курс антицеллюлитного массажа

2020-05-05

Целлюлитный массаж — эффективное лечение всего тела, направленное на сокращение подкожного жира, исправление фигуры, очищение организма и расслабление всего тела.

Hind: 109.00 €
Kestus: 10.00-17.15; 8 часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Aqua Tai massaaž

2020-05-08

Kuidas mõjub? Massaaži teostatakse vees hõljuva mati peal koos spetsiaalse soojust juhtiva tekiga. 36-37C vesi, silmaklapid ja traditsioonilised massaaživõtted tekitavad floatingu (hõljumis) efekti ning kõik mured ununevad sekunditega. Aqua Tai massaaž on loodud spetsiaalselt põhjamaisele inimesele ja arvestab meie laiuskraadi elanike suurema sooja vajadusega.

Hind: 129.00 €
Kestus: 08.05.2020-09.05.2020; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж Аква-Тай

2020-05-08

Как воздействует? Массаж проводится в воде на плавучем коврике, под специальным распределяющим тепло покрывалом. Температура воды 36-37C, повязка на глаза и традиционные массажные приемы создают эффект флоатинга, и все заботы мгновенно улетучиваются. Аква-Тай массаж предназначен для северных людей и учитывает большую потребность в тепле у людей северных стран.

Hind: 129.00 €
Kestus: 08.05.2020-09.05.2020; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kupumassaaži kursus-kupud hinna sees!

2020-05-09

Kupupanekut on raviks kasutatud sajandeid. Tänapäevaks on välja arenenud kupumassaaž. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Selleks kasutatakse erineva suurusega kummist kuppe. Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga. Kupumassaaž kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitades kauakestva hüpereemia. Väga sobilik külmetushaiguste ja krooniliste liigesprobleemide ja tselluliidi raviks. Hinna sees on ka kupukomplekt!

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2020-05-09

Mis on? Klassikaline massaaž on läänemaailmas kõige tuntum ja levinum massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual, paljale kehale, kas õliga või ilma. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, vähendab valusid, ergutab ainevahetust ning aktiveerib vere- ja lümfiringet. Massaaž turgutab immuunsüsteemi ja suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele.

Hind: 229.00 €
Kestus: 09.05.2020-24.05.2020; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Efektiivsed lihaslõõgastus tehnikad (lihaste postisomeetriline relaksatsioon PIR)

2020-05-09

PIR on manuaalne lihaste efektiivne lõõgastamise meetod, mis põhineb inimese füsioloogia omapäral, et tööle rakendatud lihas soojeneb ilma pikkust muutmata, mis võimaldab lihast efektiivselt venitada kutsudes esile lihases ainevahetuse intensiivistumise ja lihastöö efektiivsuse tõusu. Lühenenud lihase korral vähendab/võtab ära müofastsiaalse valu.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс баночного массажа (банки сходят в стоимость)

2020-05-09

Баночный массаж – это вид массажа, который оказывет влияние при помощи массажных банок на весь организм.

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс классического массажа

2020-05-09

Что это такое? Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 229.00 €
Kestus: 09.05.2020-24.05.2020; 60 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс пост-изометрической релаксации (ПИР)

2020-05-09

Что это такое? Данный метод может использоваться и как самостоятельная методика для диагностики состояния мышц, является простым и эффективным способом расслабить напряженные мышцы, удлинить укороченную, стянутую или напряженную мышцу, укрепить физически ослабленной мышцы или группы мышц, провести мобилизацию суставов, уменьшенить локальной боли и отеков, способствовать увеличению подвижности суставов, а также использовать ее и совместно с массажем.

Hind: 109.00 €
Kestus: c 10:00-17:15; 8 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Meemassaaži kursus

2020-05-10

Mis on? Meemassaaž on massaažiliik, kus kasutatakse kontaktainena vahustatud mett ja massaaži tegemisel rakendatakse eritehnikaid eesmärgiga anda eelkõige nahale ja selle kaudu ka kogu organismile toonust. Kuidas mõjub? Meemassaažil kasutatavad võtted intensiivistavad oluliselt naha verevarustust ja lümfiringet, seega on meemassaaž üks parimaid profülaktilisi meetodeid vältimaks tselluliidi teket ja säilitamaks naha kollageeni ja elastiini elastsus. Massaaž meega toimib nahale sügavpuhastavalt.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс медового массажа

2020-05-10

Медовый массаж – это вид массажа, при котором массажист ипользует мёд. Для массажа мёд подходит хотя бы потому, что в кожу он впитывается быстро, а все его активные компоненты попадают прямо в кровь, и разносятся с ней по всем клеткам организма, придавая тем самым тонус организму и насыщая его полезными веществами.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс спортивного массажа

2020-05-11

Что это такое? Спортивный массаж играет важную роль для спортсменов во время тренировок, он позволяет при помощи специальных массажных приёмов максимально продлить спортивную подготовку. Также спортивный массаж незаменим при поддержании спортивной формы и ускоренном восстановлении организма после физических нагрузкок. Изучаемые методики и техники различаются в зависимости от спортивной деятельности.

Hind: 209.00 €
Kestus: 11.05.2020-11.06.2020; 45 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Massööri eriala baaskursus

2020-05-18

Parim võimalus kõigile massaažihuvilistele omandada massööriamet vaid aastaga. Põhiained vastavad Massöör 5 kutsestandardile. Mõeldud eelkõige ümberõpet vajavatele inimestele.

Hind: 2960.00 €
Kestus: 18.05.2020-07.05.2021
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Подготовительные курсы к профессиональному экзамену массажиста

2020-05-18

Вид профессионального обучения: дополнительное обучение, повышение квалификации Требования к образованию до начала обучения: среднее образование

Hind: 2960.00 €
Kestus: 18.05.2020-07.05.2021
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс цервико-краниального массажа

2020-05-18

Что это? Детальный массаж мышц шеи, головы и плеча, с манипуляциями для устранения мышечного напряжения. Как влияет? Устраняет напряжение в плечах, восстанавливает нормальное кровоснабжение области, регулирует мышечный тонус и восстанавливает подвижность шеи. Устраняет головную боль. Чему Вы научитесь? Узнайте, как расслабить мышцы шеи, головы и плеч Курс предназначен для вас, если вы специалист в области массажа и хотите повысить свой профессионализм.

Hind: 249.00 €
Kestus: 25.05.2020-27.05.2020; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tserviko-kraniaalne massaaži kursus

2020-05-25

Parim võimalus kõigile massaažihuvilistele omandada massööriamet vaid aastaga. Põhiained vastavad Massöör 5 kutsestandardile. Mõeldud eelkõige ümberõpet vajavatele inimestele.

Hind: 249.00 €
Kestus: 25.05.2020-27.05.2020; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Massaaž kontoriinimesele (On-Site massaaž)

2020-06-02

Klassikalisel massaažil põhinev kiirmassaaž, et lõõgastada ja parendada lihaspingeid, verevarustust ja keskendumisvõimet.

Hind: 59.00 €
Kestus: 02.06.2020-03.06.2020; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Курс On-site массажа

2020-06-02

Массаж плеч и шеи и верхней части спины. Массаж проводится на основе классического и тайского массажа для расслабления и снятия напряжения, улучшает кровообращение и сосредоточение. Хороший массаж для работников.

Hind: 59.00 €
Kestus: 02.06.2020-03.06.2020; 12 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tai jalamassaaži kursus

2020-06-06

Mis on? Tai jalamassaaž kätkeb endas erilist hoolitsust Sinu alajäsemetele varvastest põlveni. Hoolitsus algab kosutava kompressiga, millele järgneb massaaž ravisalviga ning jala bioaktiivsete punktide mõjutamine.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-16:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2020-06-06

Mis on? Klassikaline massaaž on läänemaailmas kõige tuntum ja levinum massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual, paljale kehale, kas õliga või ilma. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, vähendab valusid, ergutab ainevahetust ning aktiveerib vere- ja lümfiringet. Massaaž turgutab immuunsüsteemi ja suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele.

Hind: 229.00 €
Kestus: 06.06.2020-21.06.2020; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Zen Shiatsu kursus

2020-06-06

Shiatsu on Jaapanist pärit füüsilise ja psühho-emotsionaalse tervise hoidmise ja taastamise süsteem. Meridaanide shiatsu, ehk Zen-shiatsu või Masunaga koolkonna shiatsu on pehme ja „tark“ teraapia, mille abil saab läheneda iga inimese probleemide lahendusele individuaalselt ja loovalt, taastades närvi-, immuun-, hormonaalsüsteemi ja tugi-liikumisaparaadi talitust, kõrvaldades lihas- ja psühhoemotsionaalseid pingeid, suurendades stressitaluvust. Üks parimaid haiguste ja vananemistunnuste profülaktikaid, kuna hõlmab kõiki kehasüsteeme.

Hind: 179.00 €
Kestus: 06.06.2020-27.06.2020; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Spordimassaaži kursus edasijõudnutele

2020-06-06

Oled edukalt läbinud spordimassaaži algkursuse ja praktiseerinud omandatud teadmisi ja oskusi taastava spordimassaaži osas. Jätkukursus on mõeldud neile, kelle on spetsiifilisem huvi tutvuda spordimassaaži võimalustega lähtuvalt spordiala spetsiifikast ja treeningtsükli erinevatest etappidest.

Hind: 239.00 €
Kestus: 06.06.2020-14.06.2020; 38 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс тайского массажа ног !

2020-06-06

Что это такое? Тайский массаж представляет собой пассивную йогу, он делается в одежде на специальных матах. Массаж, растяжки и координированное дыхание оказывают оздоровительный эффект на всё тело.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-16:15; 7 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс классического массажа

2020-06-06

Что это такое? Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 229.00 €
Kestus: 06.06.2020-21.06.2020; 60 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Дзен Шиацу курс

2020-06-06

Шиатсу это японская система поддержания и восстановления физического и психо-эмоционального здоровья через тн «мудрое прикосновение». Меридианное шиатсу , известное также как Дзен шиатсу или шиатсу школы Масунага — это мягкая и «умная» терапия, позволяющая индивидуально и творчески подходить к решению проблем каждого пациента, восстанавливая функционирование нервной, имунной, гормональной систем, опорно-двигательного аппарата, устраняя мышечые и психо-эмоциональные зажимы, возвращая телу и психике устойчивость к стрессу. Прекрасная профилактика хронических- заболеваний и старения, улучшающая функционирование всех систем тела.

Hind: 179.00 €
Kestus: 06.06.2020-28.06.2020 ; 45 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Спортивный массаж, II (продолжение)

2020-06-06

В ходе курса осваиваются теоретические и практические знания о физиологических механизмах и особенностях спортивного массажа в связи с различными условиями тренировок и соревнований. Также изучаются различные техники и приёмы спортивного массажа в условиях тренировок и соревнований при травмах и других нарушений здоровья у спортсменов.

Hind: 239.00 €
Kestus: 06.06.2020-14.06.2020 ; 38 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс функциональной анатомии

2020-06-09

Функциональная анатомия — это часть анатомии, которая относится, в частности, к частям тела, связанных с движением, такими как кости, суставы и мышцы, и объясняет принципы их функционирования.

Hind: 159.00 €
Kestus: 09.06.2020-20.10.2020; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

K-teipimise kursus edasijõudnutele

2020-06-13

K-Taping International Academy (Saksamaa) poolt koostatud tõenduspõhised k-teipimise tehnikad ja mudelid, mida saab rakendada kliendi seisundi parendamisel erinevate luu-lihaskonna haigusseisundite puhul.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-19:00; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Seljamassaaž edasijõudnutele koos liigeste manipulatsiooni/mänguga

2020-06-18

Kõverast lülisambast põhjustatud terviseprobleemid vaevavad paljusid inimesi. Ebaselge põhjusega seljavalud on problemaatika ka massööridele. Kursusel õpetab kogenud massaažiterapeut leidma enamlevinud hädadele lahendust.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж спины для продолжающих совместно с манипуляцией / игрой

2020-06-18

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Struktuurne näo hiromassaaž (II osa)

2020-07-06

Struktuurne tuleb sõnast “struktureerimine”. Sellel kursusel võetakse arvesse kõiki võimalikke lihasüsteemide vastasmõjusid ülejäänud anatoomiliste tasemetega. Neuromuskulaarsed, lihas-vaskulaarsed, lihas-liigesed aspektid hiromassaažis.

Hind: 249.00 €
Kestus: 06.07.2020-08.07.2020
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Структурный хиромассаж лица (II уровень)

2020-07-06

Структурный от слова «структурирование». На этом курсе будут рассмотрены все возможные взаимодействия мышечной системы с остальными анатомическими уровнями. Нейро-мышечный, мышечно-сосудистый, мышечно-суставный аспекты в хиромассаже.

Hind: 249.00 €
Kestus: 06.07.2020-08.07.2020; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

K-teipimise baaskursus

2020-08-08

K-teipimine (kinesioteipimine) on jaapanlase Kase poolt väljatöötatud erilise praktiliselt igale nahatüübile sobiva teibi paigaldamise kunst. Eriliseks teeb teibi ja selle paigaldamise oskuse see, et teibile on antud inimnahale sarnane venivus. Nahale paigutatud teip parandab naha funktsioone mõjutades naha aluskihtide, lihaste ja liigeste talitlust.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-19:00; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Strukturaalne osteopaatia. Alumine ruut.

2020-08-12

Strukturaalne osteopaatia on üks tähtsamatest osteopaatia osadest, mis uurib tugi-liikumis elundkonna tööd: lülisamba nihestusi, luude- ja liigeste nihkumist, lihaste ja fastsiate ja ka neid läbivate struktuuride pingeid. Kõik tugi-liikumis elundkonna häired põhjustavad ümbritsevate kudede struktuuride häireid, turseid ja valuaistinguid närvilõpmete ärrituse näol.

Hind: 269.00 €
Kestus: 12.08.2020-14.08.2020; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Структуральная остеопатия. Нижний квадрат

2020-08-12

Структуральная остеопатия является одним из важнейших разделов остеопатии и изучает работу скелетно-мышечной системы: подвывихи позвонков, смещение костей и суставов, напряжение мышц и фасций, включая структуры, проходящие внутри них.

Hind: 269.00 €
Kestus: 12.08.2020-14.08.2020; 30 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2020-09-12

Mis on? Klassikaline massaaž on läänemaailmas kõige tuntum ja levinum massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual, paljale kehale, kas õliga või ilma. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, vähendab valusid, ergutab ainevahetust ning aktiveerib vere- ja lümfiringet. Massaaž turgutab immuunsüsteemi ja suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele.

Hind: 229.00 €
Kestus: 12.09.2020-27.09.2020; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Laavakivi massaaži kursus

2020-10-10

Laavakivi massaaž on Eesti inimeste jaoks segu iidsest talutarkusest, kus parimaks valu leevendajaks oli pliidil soojas olev kivi, mis mähiti linase riide sisse ning asetati valutavale kohale. Erinevus laavakivi ja tavalise maakivi vahel peitub soojusmahtuvuses, kuna ülikuum tardunud laava sisaldab ka palju metalle, mistõttu on tema soojusmahtuvus maakivi omast palju suurem.

Hind: 129.00 €
Kestus: 10.10.2020-11.10.2020; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kinesioloogia

2020-10-21

Kursus on täpselt Sulle, kui soovid olla erinevates liigutustega seonduvates tegevustes senisest edukam ja osata teadlikult omandama uusi kehalisi oskusi läbi teadvustatud treeningu. Kursus toimub inglise keeles (vajadusel tõlgib õpetaja räägitu eesti/vene keelde), õppematerjalid on eestikeelsed.

Hind: 109.00 €
Kestus: 21.10.2020-22.10.2020; 25 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Кинезиология

2020-10-21

Структуральная остеопатия является одним из важнейших разделов остеопатии и изучает работу скелетно-мышечной системы: подвывихи позвонков, смещение костей и суставов, напряжение мышц и фасций, включая структуры, проходящие внутри них.

Hind: 109.00 €
Kestus: 21.10.2020-22.10.2020; 10 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

K-teipimise kursus edasijõudnutele

2020-11-14

K-Taping International Academy (Saksamaa) poolt koostatud tõenduspõhised k-teipimise tehnikad ja mudelid, mida saab rakendada kliendi seisundi parendamisel erinevate luu-lihaskonna haigusseisundite puhul.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-19:00; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Zen Shiatsu kursus

2020-12-05

Shiatsu on Jaapanist pärit füüsilise ja psühho-emotsionaalse tervise hoidmise ja taastamise süsteem. Meridaanide shiatsu, ehk Zen-shiatsu või Masunaga koolkonna shiatsu on pehme ja „tark“ teraapia, mille abil saab läheneda iga inimese probleemide lahendusele individuaalselt ja loovalt, taastades närvi-, immuun-, hormonaalsüsteemi ja tugi-liikumisaparaadi talitust, kõrvaldades lihas- ja psühhoemotsionaalseid pingeid, suurendades stressitaluvust. Üks parimaid haiguste ja vananemistunnuste profülaktikaid, kuna hõlmab kõiki kehasüsteeme.

Hind: 179.00 €
Kestus: 05.12.2020-20.12.2020 ; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2020-12-05

Mis on? Klassikaline massaaž on läänemaailmas kõige tuntum ja levinum massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual, paljale kehale, kas õliga või ilma. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, vähendab valusid, ergutab ainevahetust ning aktiveerib vere- ja lümfiringet. Massaaž turgutab immuunsüsteemi ja suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele.

Hind: 229.00 €
Kestus: 05.12.2020-20.12.2020; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Дзен Шиацу курс

2020-12-05

Шиатсу это японская система поддержания и восстановления физического и психо-эмоционального здоровья через тн «мудрое прикосновение». Меридианное шиатсу , известное также как Дзен шиатсу или шиатсу школы Масунага — это мягкая и «умная» терапия, позволяющая индивидуально и творчески подходить к решению проблем каждого пациента, восстанавливая функционирование нервной, имунной, гормональной систем, опорно-двигательного аппарата, устраняя мышечые и психо-эмоциональные зажимы, возвращая телу и психике устойчивость к стрессу. Прекрасная профилактика хронических- заболеваний и старения, улучшающая функционирование всех систем тела.

Hind: 179.00 €
Kestus: 05.12.2020-20.12.2020; 45 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Suured liigesed. Osteopaatiline korrektsioon

2021-04-05

Väikevaagna elundite anatoomia ja füsioloogia: emakas, munasarjad, munajuhad, pärasool, kusepõis, eesnääre. Nende organite talitushäirete osteopaatilised ravimeetodid. Douglase õõs: selle tähendus ning osteopaatilised vabastamise meetodid. . Vaagna diafragma mõju vaagna elundite talitusele. Osteopaatilised meetodid vaagna ja vaagna diafragma hüpertoonilisuse parandamiseks jne.

Hind: 269.00 €
Kestus: 05.04.2021-07.04.2021; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Крупные суставы. Остеопатическая коррекция

2021-04-05

Программа курса: 1. Анатомия и физиология органов малого таза: матка, яичники, маточные трубы, прямая кишка, мочевой пузырь, простата. Остеопатические методы коррекции дисфункций этих органов. Дугласово пространство: его значение и остеопатические методы его освобождения. 2. Влияние тазовой диафрагмы на функционирование органов малого таза. Остеопатические методы коррекции слабости и гипертонуса тазовой диафрагмы.

Hind: 269.00 €
Kestus: 05.04.2021-07.04.2021; 30 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404