Eesti Massaaži- ja Teraapiakool

Eesti Massaaži- ja
Firma:
Eesti Massaaži- ja Teraapiakool
Telefon:
664 6193, 53 420 404

Massööre ette valmistav kutseõppeasutus. Mõtleva spetsialisti koolitus.


Kooli eripära:
 
• Oleme Eestis ainuke riiklikult akrediteeritud kutseõppeasutus, kus saab õppida massööriks
 
• Laiapõhjaline integreeritud õppekava ja pädevad õpetajad tagavad professionaalse ettevalmistuse sisenemiseks töömaailma
 
• Õppemeetodid ja õpikeskkond on kaasaegsed, mis suunavad õpilast iseseisvalt mõtlema ja analüüsima
 
• Õppijal on võimalik valida erinevate õppemeetodite vahel ja saada õppelaenu
 
• Õppenädala maksumus on Eesti massaažikoolide soodsaim
 
• Meie vilistlased on hinnatud erialaspetsialistid kogu Euroopas
 
 
 
Eesti Massaaži- ja Teraapiakool  annab:
 
• Eesti kvalifikatsiooniraamistiku 5.taseme kutseerihariduse
 
• Esmase töökogemuse parimate erialaspetsialistide juhendamisel nii kodu kui välismaal;
 
• Haridus- ja Teadusministeeriumi kolme lõviga riiklik lõputunnistuse;
 
• Massöör, tase 5 kutse.
 
Lisaks massööri eriala kutseõppele pakume väga laias valikus massaažialaseid täiendkoolitusi kõigile huvilistele.
 
 
Tule ja õpi - väärtuslik oskus kogu eluks!

 

Massaažiliikide tutvustus

LÄÄNE MASSAAŽID
 
Klassikaline massaaž - Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka lokaalselt. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.
 
Aroomimassaaž - Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav leebe massaaž, mis sobib nii lõõgastuseks kui ka raviefekti saavutamiseks. Sujuvad, silitavad-venitavad massaaživõtted aitavad aroomiõlidel imenduda, lõplik toime võib saabuda alles järgmisel või ülejärgmisel päeval. Massaaži eesmärgiks on organismi "harmoniseerida", aitamaks kaasa kogu keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele.
 
Segmentmassaaž - Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele, et leevendada valusündroomi ja mõjutada siseorganite tööd. Seansi järgselt võib massaaži toime pikendamiseks kasutada ravigeele ja -salve.
Sobib radikuliidi alaägedas faasis, närvipitsumisest tingitud käte või jalgade valulikkuse ja vereringehäirete korral ning neile, kes põevad sageli kopsuhaigusi.
 
Tselluliidimassaaž - Spetsiaalsete massaaživõtetega ja vajadusel eeterlike õlide abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja elavdatakse vereringet. Kauni tulemuse saavutamiseks on vajalik läbida pikem ravikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist.
 
Tselluliidimassaž II (Peterburi koolkond)- See massaažimeetod on Venemaal korraldatud tselluliidivastase efektiivseima meetodi konkursi võitja. Tehnikad on kombineeritud lümfimassaaži võtetega. Efekt on tajutav juba peale esimest seanssi. Massaaž lõõgastab ja võrreldes teiste tselluliidimassaaži meetoditega ei ole valulik. Efekti püsimiseks on oluline ka õige toitumine.
 
Lümfimassaaž - Massaaž on kuivalt teostatav leebe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Lümfimassaaž aitab vähendada turseid, väljutada organismist jääkaineid ja tõsta immuunsust. See ravimassaaž on eriti vajalik peale operatsiooni, mille käigus on eemaldatud osa lümfisõlmi ning traumade järgselt tursete ärahoidmiseks ja alandamiseks.
 
IDAMAISED MASSAAŽID
Teostatakse kuivalt läbi mugava riietuse. On valdavalt ergutava ja tasakaalustava mõjuga.
 
Tai massaaž - Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaažiliik, parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Kindlate tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö. Seda massaaži liiki nimetatakse ka "laisa inimese joogaks".
 
Yumeiho massaaž - Kiropraktilisi tehnikaid sisaldav tugevatoimeline keha töötlus tugiliikumisaparaadi tasakaalustamiseks koos vabastava hingamisega. Spetsiaalsete massaaživõtetega korrigeeritakse inimese jalgade pikkust, vaagnaluude asendit ja lülisamba lülide asetust. Annab kerge ja vaba enesetunde.
 
Shiatsu massaaž - Shiatsu on traditsiooniline jaapani massaaž, mis keskendub kogu keha läbivate energialiinide stimuleerimisele ja vajutuste kaudu bioaktiivsete punktide toniseerimisele.

MUUD MASSAAŽILIIGID
 
Spordimassaaž - Spordimassaaž on treeningsüsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsise täiustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistumisel kui ka väsimusega võitlemiseks. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlast ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse.
 
Rasedate massaaž - Aitab leevendada lapseootamisega kaasnevaid füüsilisi ja psüühilisi vaevusi, aitamaks organismil kohaneda uue olukorraga.
 
Lastemassaaž - Imikule võib teha massaaži ja alustada võimlemist juba 1,5- 2 kuu vanuselt. Puudutuse läbi suureneb lapse vastuvõtuvõime ümbritseva maailma suhtes ja tema ealine areng kiireneb tunduvalt. Lapsel arenevad paremini psüühilised ja vaimsed võimed. Õigesti tehtud massaaž turgutab lapse immuunsüsteemi, mis vähendab lapse haigestumist.
 
Meemassaaž - Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Meemassaaž on ainuke massaaž, millega on ravitud päiksepõletust.
Kahjuks ei sobi antud massaaž mee allergikutele ega tiheda karvkattega inimestele. Masseeritav peab olema puhas ja kreemitamata.
 
Kupumassaaž - Kupupanekut on raviks kasutatud sajandeid. Tänapäevaks on välja arenenud kupumassaaž. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Selleks kasutatakse erineva suurusega kummist või muust materjalist kuppe. Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga. Kupumassaaž kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitades kauakestva hüpereemia ning on väga sobilik külmetushaiguste, krooniliste liigesprobleemide ja tselluliidi raviks.
 
Laavakivimassaaž - Väga populaarne Chakra Stone massaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega (suurimaks koostisosaks on roosiõli). Selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine. Pärast seanssi kaovad väsimus ja stress ning tunnete tulvavat eluenergiat.
 
Šokolaadimassaaž - Sobiv protseduur neile, keda kimbutavad südameveresoonkonna haigused ja stress. Aitab ennetada infarkti ja insulti. Näidustatud üldise jõulanguse puhul. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Ideaalne kosmeetiline vahend 40+ inimesele.
 
Ayurveda massaaž - Kasutatakse ayurveda õlisid, mis tasakaalustavad, rahustavad ja puhastavad naha kaudu organismi ja on suurepärase lümfidrenaaži toimega. Mõjub organismile noorendavalt, tõstab immuunsust, tugevdab ja pehmendab juukseid. Efekt on reeglina suurepärane.
 
Tsooniteraapia - Peamiselt jalatallal ja peopesas, aga ka kõrvalestal paiknevate aktiivsete tsoonide ja punktide mõjutamine eesmärgiga korrigeerida organismi talitlust. Teostatava massaaži toime on lõõgastav. Aitab ravida kroonilisi haigusi ja vabaneda stressist, külmetavate käte ja jalgade korral aktiveerib vereringet.
 
LOOMAMASSAAŽ
 
Loomamassaaž - Nii nagu inimesel on ka koertel, kassidel, hobustel ja teistel inimesega igapäevast elukeskkonda jagavatel loomadel erinevaid probleeme, mis on tekkinud stressist, vähesest liikumisest, haigustest jne. Loomi saab masseerida nii klassikalisel meetodil kui ka idamaiste meetodite abil. Loomamassöör peab tundma looma anatoomiat ja füsioloogiat, et osata leida haigestumise põhjus, vältida uut haigestumist ja parandada looma tervislikku seisundit.

Õpilaste vastuvõtt Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli toimub üks kord aastas.

Kooli saab õppima asuda statsionaarses või mittestatsionaarses õppevormis tasulisele õppekohale. Dokumentide vastuvõtt 2018/2019 õ-a. algab 1. juunil 2018 ja toimub jooksvalt kogu kalendriaasta jooksul

 

 

Õpilaskandidaat esitab vastuvõtukomisjonile järgmised dokumendid:

 

1) vormikohane avaldus;

2) isikuttõendava dokumendi ja selle koopia;

3) keskharidust tõendav dokument ja selle koopia;

4) tervisetõend tervise kontrolli läbimise kohta nakkushaiguste suhtes, alus: Nakkushaiguste ennetamise ja tõrje seadus §13

5) 3 dokumendi fotot;

6) vestlustasu 10 €

 

 Kõikide õpilaskandidaatidega viiakse enne õppetöö algust läbi vastuvõtuvestlus.

Vastuvõtt toimub üheaegselt nii statsionaarsesse kui mittestatsionaarsesse õppevormi.

 

Õpilaskandidaat esitab enne testi kirjutamist vastuvõtukomisjoni liikmele isikut tõendava dokumendi. Juhul, kui õpilaskandidaat on haigestunud, tuleb sellest koheselt teatada vastuvõtukomisjoni sekretärile. Haigustõendi esitamisel on sekretäril võimalik muuta kirjaliku testi ja vestluse aega.

 

Pärast vastuvõtukomisjoni otsust pannakse vastuvõetud õpilaskandidaatide nimekiri üles kooli stendile ja teavet selle kohta saab ka telefonil 664 6191. Õpilaskandidaadil tuleb kirjalikult kooli õppima asumist kinnitada hiljemalt 30.septembriks 2018.

  
Õppetöö algab 1.oktoobril 2018

Igale õpilasele koostatakse individuaalne maksegraafik, arvestades tema soove ning võimalusi.

 

Võimalik on taotleda riiklikku õppelaenu. 

 

Kooli lõpetanule väljastatakse kutseõppeasutuse lõputunnistus ja Eesti Massööride Liidu kutsetunnistus.

 
 
Vastuvõtukomisjoni sekretär
Kadaka tee 4, Tallinn
Tel: 6646 191
 
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Erakutsekoolid  Haridusasutused  Massaazikursused  Tervisekoolitused  Kutsehariduskoolid  ILUKOOLITUSED  Aroomiteraapia  Praktika  Aroomimassaazi kursused  Punktmassaaz  Kutseõpe  Bioenergeetiline massaaz  Jaapani massaaz  Kivimassaaz  Kosmeetiline massaaz  Kupumassaaz  Meemassaaz  Rasedate massaaz  Spordimassaaz  Tai massaaži algkursus  Lümfimassaaz  Klassikaline massaaz  Tselluliidi massaaz  Lastemassaaz  Segmentmassaaz  Rakenduslik kinesioloogia  Klassikalise Rootsi massaazi algkursus  Klassikalise Rootsi massaazi jätkukursus  Tai Massaazi jätkukursus  Massöör      M.I. Massaazikool  Eesti Massaaži- ja Teraapiakool 

KOOLITUSKALENDER

Tai jalamassaaži kursus

2019-05-21

Mis on? Tai jalamassaaž kätkeb endas erilist hoolitsust Sinu alajäsemetele varvastest põlveni. Hoolitsus algab kosutava kompressiga, millele järgneb massaaž ravisalviga ning jala bioaktiivsete punktide mõjutamine.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-16:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс тайского массажа ног

2019-05-21

В Таиланде считают массаж ног одним из основных в системе оздоравления организма. Процедура начинается с освежающего компресса , после которого следует сам массаж с использованием лечебных мазей и влиянием на биоактивные точки.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-16:15; 7 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži kursus

2019-05-21

Mis on? Klassikaline massaaž on läänemaailmas kõige tuntum ja levinum massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual, paljale kehale, kas õliga või ilma. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, vähendab valusid, ergutab ainevahetust ning aktiveerib vere- ja lümfiringet. Massaaž turgutab immuunsüsteemi ja suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele. Mida sa õpid? Kursus õpetab kasutama klassikalise massaaži võtteid, annab ülevaate massaažiga kaasnevatest võimalustest ja ohtudest. Praktiline õppetöö toimub kohapeal moodustatud paarides, mille käigus õpitakse nii massaaži tegema, kui ka saama.

Hind: 199.00 €
Kestus: 21.05.2019-08.07.2019
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 664 6193, 53 420 404

Курс классического массажа

2019-05-21

Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 199.00 €
Kestus: 21.05.2019-08.07.2019; 40 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Pea-ja turjamassaaži kursus

2019-05-22

Mis on? Pea-ja turjamassaaž on suurepärane viis leevendamaks valu ja pingeid pea ja kaela piirkonnas. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, parandab vereringet ja ajutööd, aitab vabaneda nii vaimsest, kui füüsilisest pingest. Koljuluu piirkonnas on tähtsad siseelundite ja süsteemide tsoonid ning punktid, mida mõjutades avaldub toime tervele organismile.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Anatoomia ja füsioloogia

2019-05-22

Anatoomia on teadus inimese ehitusest, füsioloogia aga annab ülevaate inimorganismi talitlusest, ehk siis kuidas kõik meis toimib. Tundes organismi ehitust ja talitluse põhimõtteid saad vastused paljudele Sind huvitavatele küsimustele inimorganismis toimuva kohta. Näiteks mis põhjustab valu ? Miks me tunneme janu, või tühja kõhtu, või miks meil on külm või palav ja palju, palju muud.

Hind: 279.00 €
Kestus: 22.05.2019-23.09.2019; 70 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж головы, шеи и плечевого пояса

2019-05-22

Цель курса – научить массажистов и любителей массажа простыми и полезными методами массажа. На курсе коротко изучите анатомию головы, а так же коротко расскажут, как решать различные ситуации в голове и плечах. Мы будем делать упражнения в области лица, шеи и плечей.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Вечер с ветеринаром. У меня появилась кошка / хочу взять котёнка

2019-05-22

Любите кошек, но всё ещё не решились взять себе четвероногого любимца, или наоборот только, что взяли кошку или котёнка? Не волнуйтесь – уход за кошкой совсем не сложен, если вы, конечно, знаете главные принципы и основы. Найти нужные ответы среди множества советов в интернете не всегда просто, чтобы облегчить поиски и предоставить только проверенные факты, приглашаем вас на лекцию ветеринара Ольга Максимова, которая расскажет, разъяснит и, если надо, покажет как-же всё-таки правильно ухаживать за такими мягкими и пушистыми любимцами.

Hind: 19.00 €
Kestus: в 18:30-20:45; 3 ак. часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Imiku ja väikelaste (kuni 3 eluaastat) ujutamine elukuud (Lastemassaažiterapeudi spetsialiseerumise õppekava osa)

2019-05-24

Mis on? Väikelaste ujutamine on mänguline tegevus vees, mis pakub lapsele rõõmu. Tegevus soojas vees mõjub lõõgastavalt ja soodustab aktiivsete liigutuste sooritamist. Kuidas mõjub? Lapse ujutamine soodustab tema arengut ning karastab ja tugevdab tema tervist. Aitab realiseerida laste eakohast arengupotensiaali.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-18:00; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Rasedusaegne massaaž

2019-05-24

 Rasedusaegne massaaž on loodud koostöös Eesti Ämmaemandate Ühinguga ja saanud nendepoolse heakskiidu. Põhineb Tai massaaži tehnikatel, mis on kohandatud raseda vajaduste järgi. Arvestades rasedate eripära tehakse massaaži mati peal kasutades spetsiaalseid vahendeid, mis aitavad luua väga mugavaid asendeid raseda jaoks. Lisaks kasutatakse holistilist lähenemist, ehk mõjutades inimest läbi viie meele.

Hind: 125.00 €
Kestus: 24.05.2019-25.05.2019; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж для беременных

2019-05-24

Что это такое? Массаж для беременных был создан в сотрудничестве с Ассоциацией акушерок Эстонии и получил их одобрение. Основан на тайских массажных техниках, адаптированных к потребностям беременных. Учитывая специфику беременных, массаж выполняется на массажном коврике, с использованием специальных инструментов, которые помогают создавать очень удобные для беременной позы. Кроме того, используется целостный подход, то есть воздействие на человека через пять чувств.

Hind: 125.00 €
Kestus: 24.05.2019-25.05.2019; 14 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

СПА-шугаринг

2019-05-25

восковая депиляция — научитесь работать  воском различных температур: теплым (в картриджах), горячим (в гранулах и в банках) и холодным, также сможете давать рекомендации по уходу за кожей после депиляции. Освоите следующие техники нанесения воска: мануальная (с помощью пальцев), шпательная (с помощью шпателя) и бандажная (с помощью полосок). Сможете проводить процедуру депиляции всех частей тела вашим клиентам.

Hind: 110.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tai massaaži kursus edasijõudnutele

2019-05-25

Tai massaaž on iidne praktika, mis põhineb kümne energiakanali filosoofial, mida mööda eluenergia inimkehas voolab. Traditsioonilises Tai meditsiinis ei tähenda hea tervis mitte üksnes haiguste puudumist, vaid üldist füüsilist, mentaalset, sotsiaalset ja spirituaalset heaolu, mis saab eksisteerida üksnes eluenergia tasakaalus hoidmisel.

Hind: 179.00 €
Kestus: 25.05.2019-09.06.2019; 32 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

SPA- shugaring

2019-05-25

Vahadepilatsioon, Shugaring, Sügava bikini depilatsioon. Kursus on vene keeles tõlkega eesti keelde.

Hind: 110.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс тайского массажа (продолжение)

2019-05-25

Что это? Тайский массаж это древняя практика, которая основывается на философии десяти энергетических каналов, проходящих через человеческое тело. В традиционной тайской медицине понятие здоровья не ограничивается только отсутствием болезней, но подразумевает общее физическое, ментальное, социальное и духовное благополучие, которое может существовать только при условии равновесия жизненной энергии.

Hind: 179.00 €
Kestus: 25.05.2019-09.06.2019; 32 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Koeramassaaži kursus edasijõudnutele

2019-05-27

Kursusel õpid tundma koera kõhuõõne organite anatoomia ja füsioloogia eripärasid. Saad ülevaate sagedamini esinevatest haigustest ja haigusseisunditest ning normaalse arengu kõrvalekalletest koertel.

Hind: 119.00 €
Kestus: 27.05.2019-31.05.2019; 19 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс массажа собак, продолжение

2019-05-27

Что это такое? на курсе массажаж для собак (продолжение) можно получить знания, как больше заботиться о своем любимом домашнем животном.Как влияет? Массаж оказывает положительное влияние на домашних животных с физической и с психической стороны, влияет на его ежедневные нужды и поведение.

Hind: 119.00 €
Kestus: 27.05.2019-31.05.2019; 14 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Вечер с ветеринаром. У меня появилась собака / хочу взять щенка…

2019-05-29

Всё думаете взять собаку, но что-то вас останавливает? Не бойтесь, уход за собаками прост, надо просто следить за главными принципами правильного ухода. Ветеринар Ольга Максимова — опытный специалист по работе с животными, на лекциях «о животных» она расскажет о всём, что нужно знать будущему (или нынешнему) собственнику собаки. Получите ответы на все ваши вопросы всего за несколько часов НА РУССКОМ!

Hind: 19.00 €
Kestus: в 18:30-20:45; 3 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Merevaiguteraapia

2019-06-03

Merevaiguteraapia-Päikesepuudutus! Annab sügava puhastuse, taastab ja harmoniseerib rakkude tasandil, lõdvestab psühhoemotsionaalselt, taastab eluenergia. Merevaigumassaaži tehakse merevaigupuru ja – tolmuga. Merevaik maandab stressi ja taastab elumaitset. Merevaik on loomingulisuse ja elurõõmu allikas.

Hind: 149.00 €
Kestus: 03.06.2019-04.06.2019; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Hobusemassaaži kursus

2019-06-03

Hobuste massaaži kursusel on ühendatud teooria ja praktika. Sobib ka algajatele. Teooria: anatoomia ja füsioloogia eripära, sagedamini esinevad haigused ja nende ravi massaažiga ja mittetraditsioonilise veterinaaria meetoditega, massaaži toimed, tervislik söötmine ja pidamine, hobuse psühholoogia alused

Hind: 149.00 €
Kestus: 03.06.2019-07.06.2019; 19 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Янтаротерапия

2019-06-03

 Массаж с использованием янтаря, янтарной крошки и пыли снимает стресс и позволяет насладиться вкусом жизни. Янтарь – источник творчества и оптимизма. Он дарует физические силы, бодрость духа. Приносит удачу и сохраняет здоровье.

Hind: 149.00 €
Kestus: 03.06.2019-04.06.2019; 14 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс массажа лошадей

2019-06-03

Что это такое? На этом курсе вы научитесь правильно заботиться о своём большом друге. Как влияет? Многие проблемы/заболевания домашних животных можно решить при помощи массажа. Массаж оказывает позитивное аоздействие как на физическое, так и на психологическое состояние животного, тем самым влияя на его ежедневнее поведение и самочувствие.

Hind: 149.00 €
Kestus: 03.06.2019-07.06.2019; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Вечер с ветеринаром. Правильное кормление собак

2019-06-05

Собственники собак сильно отличаются друг от друга. Некоторые кормят своих любимцев только самым дорогим кормом, кто-то готовит еду сам, кто покупает корм в супермаркете… Вариантов кормления – бесконечное множество. Как всё же выбрать правильный корм?

Hind: 19.00 €
Kestus: в 18:30-20:45; 3 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Lümfimassaaž näole koos kinesioteipimisega

2019-06-06

Lümfimassaaž on leebe ja õrnade võtetega teostatav massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Kursus põhineb Saksa koolkonna lümfimassaaži võtetel.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 9:00-17:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kinesioloogia. Motoorika juhtimine (Massaažiterapeudi spetsialiseerumise õppekava osa)

2019-06-07

Kursuse jooksul saab teadmisi spinaalmotoorika, propriotseptorite ja kõrgema motoorika tööpõhimõtetest ning nende rollist liigutustegevuse juures.

Hind: 89.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Aqua Tai massaaž

2019-06-07

Kuidas mõjub? Massaaži teostatakse vees hõljuva mati peal koos spetsiaalse soojust juhtiva tekiga. 36-37C vesi, silmaklapid ja traditsioonilised massaaživõtted tekitavad floatingu (hõljumis) efekti ning kõik mured ununevad sekunditega. Aqua Tai massaaž on loodud spetsiaalselt põhjamaisele inimesele ja arvestab meie laiuskraadi elanike suurema sooja vajadusega.

Hind: 129.00 €
Kestus: 07.06.2019-21.06.2019; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Кинезиология. Управление моторикой (Часть учебной программы по специальности массажного терапевта)

2019-06-07

Что это такое? Обучение предполагает, что в результате ученик знает принципы работы спинальной моторики, проприоцепторов и высшей моторики, и их роль в двигательной деятельности.

Hind: 89.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Osteopaatia kosmetoloogias

2019-06-10

Kursuse programm: 1.Näoskeleti ja inimese rühi vaheline seos (mälumisliigese, keelealuse luu, puusaliigeste jms asend). Esmane diagnoosimine. 2.Kolju luude ja liigeste biomehhaanika. Kraaniosakraalsüsteemi ja -rütmi mõiste. 3.Ristluu asendi diagnoosimine, võimalikud korrektsiooni tehnikad jne.

Hind: 249.00 €
Kestus: 10.06.2019-12.06.2019; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Миофасциальное моделирование лица

2019-06-10

Программа курса: 1. Взаимосвязь лицевого скелета и постуры человека (положение височно-нижнечелюстного сустава, подъязычной кости, тазобедренных суставов и т. д.). Первичная диагностика. 2. Биомеханика костей и суставов черепа. Понятие о краниосакральной системе и ритме. 3. Диагностика положения крестца, возможные техники коррекции.

Hind: 249.00 €
Kestus: 10.06.2019-12.06.2019; 30 академ.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kõhumassaaži kursus

2019-06-12

Mis on? Kõhumassaaž on abiks erinevate probleemide lahendamisel: rasvumine, lihaste pinge ja nõrkus, ainevahetushäired (aeglane soolte töö), lümfisüsteemi aktiveerimine. Kuidas mõjub? Massaaž parandab ainevahetust ja soolte tööd (peristaltikat). Kõhulihaste mõjutamisel kiirenevad närviimpulsid, rasvkude väheneb ning lümfisüsteem aktiveerub.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж живота

2019-06-12

Курс был создан учителями массажа Мартином Ильвесом и Энель Луига. Курс был создан для решения различных проблем с желудком. Студент изучает различные техники в массаже, которые можно использовать в массаже живота, в зависимости от ситуации. 

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Вечер с ветеринаром. Кормление кошек

2019-06-12

Говорят, кошки едят только то, что им нужно, правда ли это? Сегодня в магазинах огромное количество разных фирм корма для кошек, каждый из которых обещает здоровье и долголетие. Так ли это?

Hind: 19.00 €
Kestus: в 18:30-20:45; 3 академ.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

K-teipimise kursus edasijõudnutele

2019-06-14

K-Taping International Academy (Saksamaa) poolt koostatud tõenduspõhised k-teipimise tehnikad ja mudelid, mida saab rakendada kliendi seisundi parendamisel erinevate luu-lihaskonna haigusseisundite puhul.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-19:00; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Patoloogia ja enim levinud haigused loomadel - hobused (Loomamassööri koolituse õppekava osa)

2019-06-14

Et aidata oma parimat sõpra haigena vajab iga loomaomanik teadmisi lemmikut tabada võivate haiguste kohta ja oskust neid ära tunda. Tihti on kaalul loetud tunnid!

Hind: 78.00 €
Kestus: 14.06.2019-15.06.2019; 13 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2019-06-15

Kursus on täpselt Sulle, kui soovid olla erinevates liigutustega seonduvates tegevustes senisest edukam ja osata teadlikult omandama uusi kehalisi oskusi läbi teadvustatud treeningu. Kursus toimub inglise keeles (vajadusel tõlgib õpetaja räägitu eesti/vene keelde), õppematerjalid on eestikeelsed.

Hind: 199.00 €
Kestus: 15.06.2019-30.06.2019; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс классического массажа

2019-06-15

Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 199.00 €
Kestus: 15.06.2019-30.06.2019; 40 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Gua Sha teraapia-kaabits ja õli hinna sees!

2019-06-17

Gua Sha on iidne idamaine ravimeetod, millel on sarnasus segmentaarmassaažiga, kus keha segmente hõõrutakse kuivalt käega, kuid Gua Sha teraapias spetsiaalse õliga ning kaabitsaga.

Hind: 139.00 €
Kestus: 17.06.2019-18.06.2019; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Гуа Ша терапия - скребок и масло входят в цену!

2019-06-17

ГУА ША – это древнейший вид китайского массажа. Он является естественным неинвазивным способом оздоровления. Перевод названия «гуа ша»: «гуа» — движение в одну сторону (скрести), «ша» – плохое. То есть – «скрести всё плохое». Для воздействия используется небольшая пластинка (скребок), которой обрабатывают определённые области, включающие в себя различные точки и рефлексогенные зоны тела.

Hind: 139.00 €
Kestus: 17.06.2019-18.06.2019; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Massaaž kontoriinimesele (On-Site massaaž)

2019-06-19

Klassikalisel massaažil põhinev kiirmassaaž, et lõõgastada ja parendada lihaspingeid, verevarustust ja keskendumisvõimet.

Hind: 59.00 €
Kestus: 19.06.2019-20.06.2019; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Курс On-site массажа

2019-06-19

Массаж плеч и шеи и верхней части спины. Массаж проводится на основе классического и тайского массажа для расслабления и снятия напряжения, улучшает кровообращение и сосредоточение. Хороший массаж для работников.

Hind: 59.00 €
Kestus: 19.06.2019-20.06.2019; 12 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Bandaažmähkmine

2019-06-27

Bandaažmähkimine on efektiivne lahendus erinevatele nahaprobleemidele ning raviva ja profülaktilise toimega. Mähkimiseks kasutatakse spetsiaalset bandaažsidet, mis tugevdab naha kudesid, suurendab nende elastsust, parandab tulemusi pärast kaalulangust ja ennetab kõrvaltoimeid. Tasakaalustab energiavoogusid ja keha üldseisundit.

Hind: 139.00 €
Kestus: kell 11:00-18:00; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Бандажное обёртывание

2019-06-27

Что это? Бандажное обертывание – эффективное решение для разных кожных проблем, так же имеет лечебное и профилактическое воздействие. Для обертывания используют специальное бандажное изделие, которое укрепляет ткани, увеличивает их эластичность, исправляет все изъяны после снижения веса и предотвращает побочные действия.Балансирует энергию и общее состояние тела.

Hind: 139.00 €
Kestus: c 11.00-18.30; 8 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Šokolaadimähkimise ja -massaaži kursus

2019-06-28

Šokolaadimassaaž on leebete silitavate liigutustega tehtav massaaž, kus kasutatakse ehtsat sulatatud šokolaadi või šokolaadipulbrit. Kuidas mõjub? Kuna šokolaad sisaldab „õnnehormooni“ ehk serotoniini lähteaineid, mineraalaineid ja antioksüdante, saavad nendest massaaži käigus naha kaudu oma osa nii keha kui meel. Šokolaadi lõhn tekitab erilise heaolutunde.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-17:30; 9 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Шоколадное обёртывание

2019-06-28

Что такое? Шоколадный массаж проводится мягкими скользящими движениями с использованием натурльного шоколада или шоколадной пудры

Hind: 119.00 €
Kestus: c 10:00-17:30; 9 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kosmeetilise näomassaaži kursus

2019-06-29

Klassikaline näomassaaž sobib hästi ealiste muutuste ennetamiseks. Protseduur parandab lümfidrenaaži ja mikrovereringet, suurendab rakkude varustatust hapnikuga, tõstab lihaste toonust ja ennetab vananemisilmingute nagu kortsud, topeltlõug, tuhmunud jume, lõtvunud nahk.

Hind: 139.00 €
Kestus: 29.06.2019-30.06.2019; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Косметический массаж лица

2019-06-29

Что это такое? Классический массаж лица хорошо подходит для профилактики возрастных изменений. Процедура улучшает лимфодренаж и микроциркуляцию, увеличивает поступление кислорода в клетки, повышает мышечный тонус и предотвращает признаки старения, такие как морщины, двойной подбородок, тусклый цвет лица, дряблости кожи.

Hind: 139.00 €
Kestus: 29.06.2019-30.06.2019; 16 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс медового массажа

2019-07-05

Медовый массаж – это вид массажа, при котором массажист ипользует мёд. Для массажа мёд подходит хотя бы потому, что в кожу он впитывается быстро, а все его активные компоненты попадают прямо в кровь, и разносятся с ней по всем клеткам организма, придавая тем самым тонус организму и насыщая его полезными веществами.

Hind: 85.00 €
Kestus: в 10:00-17:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kupumassaaži kursus-kupud hinna sees!

2019-07-06

Kuppude poolt tekitatud tugev vaakum kutsub esile hüpereemia (nahaõhetuse), mille tulemusena nahas paiknevad retseptorid käivitavad selle naha piirkonnaga seotud organsüsteemi tervendavad protsessid. Intensiivistunud vere- ja lümfiringe mõjutab tselluliidi ainevahetust ja tõstab nahatoonust.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Курс баночного массажа (банки сходят в стоимость)

2019-07-06

Баночный массаж – это вид массажа, который оказывет влияние при помощи массажных банок на весь организм.

Hind: 109.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kosmeetiline facelifting (Näo hiromassaaži baaskursus)

2019-07-08

Koolitusel saad ülevaate hiromassaaži tekkeloost ja metoodikast. Õpid näo-, kaela- ja dekoltee piirkonna massaažitehnikaid. Praktiline õppetöö toimub kohapeal moodustatud paarides, mille käigus õpitakse massaaži tegema, kui ka saama.

Hind: 279.00 €
Kestus: 08.07.2019-11.07.2019
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Косметический лифтинг лица (Хиромассаж для лица, I ступень)

2019-07-08

В хиромассаже преобладают приёмы разминания, их боллее 100, что даёт возможность полноценно воздействовать на мышечную, суставную, сосудистую и нервную системы. Очень тонко воздействует на различные ткани, составляя строго индивидуальные схемы массажа, грамотно используя основной инструмент массажиста — руки, работая подушечками пальцев, пальцами, ладонью, основанием ладони, предплечьем, локтём.

Hind: 279.00 €
Kestus: 08.07.2019-11.07.2019; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Spordimassaaži kursus

2019-07-09

Mis on? Spordimassaaž on oluline osa sportlase treeningtsüklist, mis hõlmab spetsiifilist massaaži võistlusteks maksimaalse sportliku vormi ajatamiseks, võistlusaegset massaaži vahetult enne sooritust ja võistlusjärgset taastumist kiirendavat massaaži. Õpitavad tehnikad ja metoodikad olenevad spordialast.

Hind: 179.00 €
Kestus: 09.07.2019-27.08.2019; 45 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс спортивного массажа

2019-07-09

Что это такое? Спортивный массаж играет важную роль для спортсменов во время тренировок, он позволяет при помощи специальных массажных приёмов максимально продлить спортивную подготовку. Также спортивный массаж незаменим при поддержании спортивной формы и ускоренном восстановлении организма после физических нагрузкок. Изучаемые методики и техники различаются в зависимости от спортивной деятельности.

Hind: 179.00 €
Kestus: 09.07.2019-27.08.2019; 45 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Meemassaaži kursus

2019-07-13

Mis on? Meemassaaž on massaažiliik, kus kasutatakse kontaktainena vahustatud mett ja massaaži tegemisel rakendatakse eritehnikaid eesmärgiga anda eelkõige nahale ja selle kaudu ka kogu organismile toonust. Kuidas mõjub? Meemassaažil kasutatavad võtted intensiivistavad oluliselt naha verevarustust ja lümfiringet, seega on meemassaaž üks parimaid profülaktilisi meetodeid vältimaks tselluliidi teket ja säilitamaks naha kollageeni ja elastiini elastsus. Massaaž meega toimib nahale sügavpuhastavalt.

Hind: 85.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2019-07-13

Kursus on täpselt Sulle, kui soovid olla erinevates liigutustega seonduvates tegevustes senisest edukam ja osata teadlikult omandama uusi kehalisi oskusi läbi teadvustatud treeningu. Kursus toimub inglise keeles (vajadusel tõlgib õpetaja räägitu eesti/vene keelde), õppematerjalid on eestikeelsed.

Hind: 199.00 €
Kestus: 13.07.2019-21.07.2019; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2019-07-13

Kursus on täpselt Sulle, kui soovid olla erinevates liigutustega seonduvates tegevustes senisest edukam ja osata teadlikult omandama uusi kehalisi oskusi läbi teadvustatud treeningu. Kursus toimub inglise keeles (vajadusel tõlgib õpetaja räägitu eesti/vene keelde), õppematerjalid on eestikeelsed.

Hind: 199.00 €
Kestus: 13.07.2019-21.07.2019; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс классического массажа

2019-07-13

Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 199.00 €
Kestus: 13.07.2019-21.07.2019; 40 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kraniosakraal- ja intrakostaaldisfunktsioonide ja imikute sünnitrauma tagajärgede osteopaatiline ravi

2019-07-15

Kursuse teemad: 1. Kolju deformatsioon. Imikute kolju luude deformatsioonide variandid. Kolju deformatsiooni põhjused 2. Pea deformatsiooniga lapse osteopaatiline uurimine 3. Keha struktuurid, mis mõjutavad kolju luusid 4. Ettevalmistus tööks koljuga. Allpool paiknevate lihas-,ligament-,liiges- ja visteseraaltasemete vabastamise tehnikad 5. Töö erinevate kolju osadega

Hind: 229.00 €
Kestus: 15.07.2019-17.07.2019; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Остеопатическое лечение краниосакральных, внутрикостных дисфункций и последствий послеродовых травм у младенцев.

2019-07-15

Остеопатическое лечение краниосакральных, внутрикостных дисфункций и последствий послеродовых травм у младенцев. 1. Деформация черепа. Варианты деформаций костей черепа у младенцев. Причины деформации черепа. 2. Остеопатическое обследование ребенка с деформацией головы 3. Структуры тела, которые влияют на кости черепа 4. Подготовка к работе с черепом. Техники освобождения нижележащих мышечных, связочных, суставных и висцеральных уровней тела.

Hind: 229.00 €
Kestus: 15.07.2019-17.07.2019; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Lümfimassaaž näole koos kinesioteipimisega

2019-07-19

Lümfimassaaž on leebe ja õrnade võtetega teostatav massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Kursus põhineb Saksa koolkonna lümfimassaaži võtetel.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Лимфатический массаж лица с тейпированием

2019-07-19

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kehakorrektsiooni tehnikad

2019-07-25

Unikaalne kehahoiu korrektsioonitehnika, mis sisaldab sugemeid Aleksander tehnikast ja Mayers´i lihaslingude teooriast. Tehnika abil on võimalik saavutada ergonoomiline kehahoid ja kõrvaldada või ennetada rühihäireid.

Hind: 139.00 €
Kestus: 25.07.2019-26.07.2019; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс техники корректирования осанки

2019-07-25

Уникальная техника коррекции осанки, содержащая основы техники Рихарда Смишика и миофасциальных поездов. При помощи данной техники можно решить проблемы со спиной через постановку правильной осанки.

Hind: 139.00 €
Kestus: 25.07.2019-26.07.2019; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Ayurveda massaaž Abhyanga

2019-08-09

 Ayurveda on iidne raviviis, mis osaliselt on ammu unustatud, osaliselt veel säilinud ning teatud osas uuesti, vanade käsikirjade järgi taastatud. Ayurveda kuulus alaliiki panchakarma, mis seisnes ravimtaimede keeduvee manustamises ja hilisemas nn ayurveda massaažis – Abhyangas. Abhyanga on pehme, kogu keha õlimassaaž, mis omab tervendavat mõju tasakaalustades keha ja meelt ning on tõestanud oma efektiivsust paljude haiguste ravimisel.

Hind: 110.00 €
Kestus: 09.08.2019-10.08.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Абьянга – аюрведический массаж

2019-08-09

Что это? Аюрведа – это древний способ лечения, частично забытый, частично сохранившийся и частично восстановленный по древним рукописям. Частью Аюрведы является Панчакарма, включающая прием травяных настоев и аюрведический массаж – Абьянгу. Абьянга это мягкий масляный массаж всего тела, исцеляющий благодаря балансировке тела и ума и доказавший свою эффективность в лечении многиъх заболеваний.

Hind: 110.00 €
Kestus: 09.08.2019-10.08.2019; 20 часов.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Seljamassaaž edasijõudnutele koos liigeste manipulatsiooni/mänguga

2019-08-13

Kõverast lülisambast põhjustatud terviseprobleemid vaevavad paljusid inimesi. Ebaselge põhjusega seljavalud on problemaatika ka massööridele. Kursusel õpetab kogenud massaažiterapeut leidma enamlevinud hädadele lahendust.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж спины для продолжающих совместно с манипуляцией / игрой

2019-08-13

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tai jalamassaaži kursus

2019-08-14

Mis on? Tai jalamassaaž kätkeb endas erilist hoolitsust Sinu alajäsemetele varvastest põlveni. Hoolitsus algab kosutava kompressiga, millele järgneb massaaž ravisalviga ning jala bioaktiivsete punktide mõjutamine.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-16:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс тайского массажа ног

2019-08-14

В Таиланде считают массаж ног одним из основных в системе оздоравления организма. Процедура начинается с освежающего компресса , после которого следует сам массаж с использованием лечебных мазей и влиянием на биоактивные точки.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-16:15; 7 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

India peamassaaži kursus

2019-08-17

Koolitus annab ülevaate peavalu liikidest, põhjustest ja ravivõimalustest. Käsitletakse massaaži toimeid kogu organismile, et õppija saaks mõtestatult oma teadmisi kasutada. Õpetatakse tegema pea ja turjamassaaži istudes ja suurema lõõgastuse saamiseks ka lamavas asendis.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Lihas-fastsiaalahelad osteopaatias

2019-08-19

Osteopaadid ammu teavad seosest fastsia ja närvisüsteemi vahel, mis tuleneb nende struktuuride embrionaalsest koosaarengust. Tulemusena paljud närvisüsteemi elemendid säilitavad tihedat koostööd fastsiaga ka postnataalses perioodis. Fastsiad osalevad ka hemodünaamikas, immuunkaitses, paljudes ainevahetuse protsessides. Fastsiaalsed tehnikad kuuluvad osteopaatiliste tehnikate suurde gruppi, kus kasutatakse koe lokaalse ümberehituse põhimõtteid.

Hind: 249.00 €
Kestus: 19.08.2019-21.08.2019; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Мышечно-фасциальные цепи в остеопатии

2019-08-19

Погрузитесь в таинственный мир фасций. Связь фасции с нервной системой давно известна остеопатам и заключается в особенностях совместного эмбрионального развития этих структур. В результате многие элементы нервной системы, сохраняют свое тесное взаимодействие с фасцией и в постнатальном периоде. Фасции так же участвуют в гемодинамике, иммунной защите, многих обменных процессах.

Hind: 249.00 €
Kestus: 19.08.2019-21.08.2019; 30 академ.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж камнями лавы или Chakra Stone Massage

2019-08-23

Массаж камнями лавы вобрал в себя всю мудрость древнего народа, когда для уменьшения боли использовали теплые, завёрнутые в льняную ткань камни. Различие между камнем лавы и обычным камнем в том, что первый обладает более высокой тепловой ёмкостью.Таким образом он позволяет обеспечить эффктивную процедуру.

Hind: 98.00 €
Kestus: c 11:00-18:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс антицеллюлитного массажа

2019-08-26

Целлюлитный массаж — эффективное лечение всего тела, направленное на сокращение подкожного жира, исправление фигуры, очищение организма и расслабление всего тела.

Hind: 119.00 €
Kestus: 26.08.2019-27.08.2019; 16 часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Füsioteraapia alused traumatoloogias ja ortopeedias (FTA õppekava osa)

2019-08-30

Kursuse eesmärk: Õpetusega taotletakse, et õppijad omandavad teadmisi tugiliikumis aparaadi haigustest ja traumadest, terminoloogiast, tekkepõhjustest, põhitunnustest ning  füsioteraapias rakendatavatest peamistest uurimis- ja sekkumismeetoditest.

Hind: 159.00 €
Kestus: 30.08.2019-01.09.2019; 24 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Основы физиотерапии в травматологии и ортопедии (часть учебной программы АФТ)

2019-08-30

Цель курса: Обучение предполагает, что в течение курса ученики осваивают знания по терминологии, причинах возникновения, основным симптомам заболеваний и травм опорно-двигательного аппарата и об основных методах исследования и вмешательства применяемых в физиотерапии.

Hind: 159.00 €
Kestus: 30.08.2019-01.09.2019; 24 часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Anatoomia, füsioloogia ja patoloogia. Kliiniline anatoomia (Massaažiterapeudi spetsialiseerumise õppekava osa)

2019-08-31

Mis on? Kursuse jooksul omandatakse teadmisi professionaalse ja kliinilise mõtlemisoskuse TULE patsientide uurimises ja ravis ning TULE patsientide kliinilisest arstlikust käsitlusest.

Hind: 159.00 €
Kestus: 31.08.2019-18.10.2019; 18 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Анатомия, физиология и патология

2019-09-01

Цель предмета: Обучение предполагает, что ученик усваивает профессиональное и клиническое умение думать при исследовании и лечении пациентов с проблемами и нарушениями опорно-двигательного аппарата и приобретает знания их клинического врачебного лечения

Hind: 159.00 €
Kestus: 01.09.2019-18.10.2019; 18 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2019-09-07

Kursus on täpselt Sulle, kui soovid olla erinevates liigutustega seonduvates tegevustes senisest edukam ja osata teadlikult omandama uusi kehalisi oskusi läbi teadvustatud treeningu. Kursus toimub inglise keeles (vajadusel tõlgib õpetaja räägitu eesti/vene keelde), õppematerjalid on eestikeelsed.

Hind: 199.00 €
Kestus: 07.09.2019-22.09.2019; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс классического массажа

2019-09-07

Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 199.00 €
Kestus: 07.09.2019-22.09.2019; 40 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Gua Sha teraapia-kaabits ja õli hinna sees!

2019-09-11

Gua Sha on iidne idamaine ravimeetod, millel on sarnasus segmentaarmassaažiga, kus keha segmente hõõrutakse kuivalt käega, kuid Gua Sha teraapias spetsiaalse õliga ning kaabitsaga.

Hind: 139.00 €
Kestus: 11.09.2019-12.09.2019; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Гуа Ша терапия - скребок и масло входят в цену!

2019-09-11

ГУА ША – это древнейший вид китайского массажа. Он является естественным неинвазивным способом оздоровления. Перевод названия «гуа ша»: «гуа» — движение в одну сторону (скрести), «ша» – плохое. То есть – «скрести всё плохое». Для воздействия используется небольшая пластинка (скребок), которой обрабатывают определённые области, включающие в себя различные точки и рефлексогенные зоны тела.

Hind: 139.00 €
Kestus: 11.09.2019-12.09.2019; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Töötuba - Liikumisteraapia ehk retseptiharjutused kliendile

2019-09-14

Töötoas õpid lihaste tugevdamise – ja lihaste pikendamise harjutusi. Oskad soovitada kliendile harjutusi vastavalt tema vajadustele.

Hind: 49.00 €
Kestus: 5 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

K-teipimise baaskursus

2019-09-17

K-teipimine (kinesioteipimine) on jaapanlase Kase poolt väljatöötatud erilise praktiliselt igale nahatüübile sobiva teibi paigaldamise kunst. Eriliseks teeb teibi ja selle paigaldamise oskuse see, et teibile on antud inimnahale sarnane venivus. Nahale paigutatud teip parandab naha funktsioone mõjutades naha aluskihtide, lihaste ja liigeste talitlust.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-19:00
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kõhumassaaži kursus

2019-09-17

Mis on? Kõhumassaaž on abiks erinevate probleemide lahendamisel: rasvumine, lihaste pinge ja nõrkus, ainevahetushäired (aeglane soolte töö), lümfisüsteemi aktiveerimine. Kuidas mõjub? Massaaž parandab ainevahetust ja soolte tööd (peristaltikat). Kõhulihaste mõjutamisel kiirenevad närviimpulsid, rasvkude väheneb ning lümfisüsteem aktiveerub.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж живота

2019-09-17

Курс был создан учителями массажа Мартином Ильвесом и Энель Луига. Курс был создан для решения различных проблем с желудком. Студент изучает различные техники в массаже, которые можно использовать в массаже живота, в зависимости от ситуации. 

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikaline massaaž edasijõudnutele (Massaažiterapeudi spetsialiseerumise õppekava osa)

2019-09-27

 Õpetamisega taotletakse, et õppija rakendab lähtuvalt anamneesist ja objektiivsest leiust klassikalise massaažiseansi läbiviimisel teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi ning ilmnenud muutuste iseloomust tulenevalt, kohandab massaaži tegemisel seansikava. Juhendab ja nõustab klienti.

Hind: 259.00 €
Kestus: 27.09.2019-19.10.2019; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Классический массаж (высший уровень)- часть учебной программы по специальности массажного терапевта

2019-09-27

Обучение предполагает, что учащийся выполняет сеанс классического массажа, исходя из анамнеза и объективного обследования, применяя теоретические знания и практические умения и, в зависимости от выявленных изменений, корректирует план массажного сеанса. Консультирует и даёт инструкции клиенту.

Hind: 259.00 €
Kestus: 27.09.2019-19.10.2019; 30 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Spordimassaaži kursus

2019-10-07

Mis on? Spordimassaaž on oluline osa sportlase treeningtsüklist, mis hõlmab spetsiifilist massaaži võistlusteks maksimaalse sportliku vormi ajatamiseks, võistlusaegset massaaži vahetult enne sooritust ja võistlusjärgset taastumist kiirendavat massaaži. Õpitavad tehnikad ja metoodikad olenevad spordialast.

Hind: 179.00 €
Kestus: 07.10.2019-27.10.2019; 45 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс спортивного массажа

2019-10-07

Что это такое? Спортивный массаж играет важную роль для спортсменов во время тренировок, он позволяет при помощи специальных массажных приёмов максимально продлить спортивную подготовку. Также спортивный массаж незаменим при поддержании спортивной формы и ускоренном восстановлении организма после физических нагрузкок. Изучаемые методики и техники различаются в зависимости от спортивной деятельности.

Hind: 179.00 €
Kestus: 07.10.2019-27.10.2019; 45 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

K-teipimise kursus edasijõudnutele

2019-10-11

K-Taping International Academy (Saksamaa) poolt koostatud tõenduspõhised k-teipimise tehnikad ja mudelid, mida saab rakendada kliendi seisundi parendamisel erinevate luu-lihaskonna haigusseisundite puhul.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-19:00; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Meemassaaži kursus

2019-10-12

Mis on? Meemassaaž on massaažiliik, kus kasutatakse kontaktainena vahustatud mett ja massaaži tegemisel rakendatakse eritehnikaid eesmärgiga anda eelkõige nahale ja selle kaudu ka kogu organismile toonust. Kuidas mõjub? Meemassaažil kasutatavad võtted intensiivistavad oluliselt naha verevarustust ja lümfiringet, seega on meemassaaž üks parimaid profülaktilisi meetodeid vältimaks tselluliidi teket ja säilitamaks naha kollageeni ja elastiini elastsus. Massaaž meega toimib nahale sügavpuhastavalt.

Hind: 85.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2019-10-12

Kursus on täpselt Sulle, kui soovid olla erinevates liigutustega seonduvates tegevustes senisest edukam ja osata teadlikult omandama uusi kehalisi oskusi läbi teadvustatud treeningu. Kursus toimub inglise keeles (vajadusel tõlgib õpetaja räägitu eesti/vene keelde), õppematerjalid on eestikeelsed.

Hind: 199.00 €
Kestus: 12.10.2019-27.10.2019; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс медового массажа

2019-10-12

Медовый массаж – это вид массажа, при котором массажист ипользует мёд. Для массажа мёд подходит хотя бы потому, что в кожу он впитывается быстро, а все его активные компоненты попадают прямо в кровь, и разносятся с ней по всем клеткам организма, придавая тем самым тонус организму и насыщая его полезными веществами.

Hind: 85.00 €
Kestus: в 10:00-17:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kupumassaaži kursus-kupud hinna sees!

2019-10-13

Kuppude poolt tekitatud tugev vaakum kutsub esile hüpereemia (nahaõhetuse), mille tulemusena nahas paiknevad retseptorid käivitavad selle naha piirkonnaga seotud organsüsteemi tervendavad protsessid. Intensiivistunud vere- ja lümfiringe mõjutab tselluliidi ainevahetust ja tõstab nahatoonust.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Курс баночного массажа (банки сходят в стоимость)

2019-10-13

Баночный массаж – это вид массажа, который оказывет влияние при помощи массажных банок на весь организм.

Hind: 109.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kehakorrektsiooni tehnikad

2019-10-17

Unikaalne kehahoiu korrektsioonitehnika, mis sisaldab sugemeid Aleksander tehnikast ja Mayers´i lihaslingude teooriast. Tehnika abil on võimalik saavutada ergonoomiline kehahoid ja kõrvaldada või ennetada rühihäireid.

Hind: 139.00 €
Kestus: 17.10.2019-18.10.2019; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс техники корректирования осанки

2019-10-17

Уникальная техника коррекции осанки, содержащая основы техники Рихарда Смишика и миофасциальных поездов. При помощи данной техники можно решить проблемы со спиной через постановку правильной осанки.

Hind: 139.00 €
Kestus: 17.10.2019-18.10.2019; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Lümfimassaaž näole koos kinesioteipimisega

2019-10-19

Lümfimassaaž on leebe ja õrnade võtetega teostatav massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Kursus põhineb Saksa koolkonna lümfimassaaži võtetel.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Лимфатический массаж лица с тейпированием

2019-10-19

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Logopeedilise massaaži kursus

2019-10-26

Mis see on? Logopeediline massaaž soodustab hääldusaparaadi tööle rakendamist, parandab hääle seisundit, kõnehingamist, normaliseerib lapse emotsionaalset seisundit, mis on häiritud kõnetakistustest. Kus kasutatakse? Kasutatakse logopeedilises töös inimestega, kellel on diagnoositud sellised kõnehäired nagu düsartria, rinolaalia, häälehäired ja kogelemine.

Hind: 189.00 €
Kestus: 26.10.2019-27.10.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193

Курс логопедического массажа

2019-10-26

Программа курса логопедического массажа: • Роль логопедического массажа в коррекции речевых нарушений у детей с ОВЗ. • Показания к логопедическому массажу. • Противопоказания к логопедическому массажу. • Виды логопедического массажа. • Виды логопедических массажных зондов.

Hind: 189.00 €
Kestus: 26.10.2019-27.10.2019; 20 часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Pea-ja turjamassaaži kursus

2019-11-05

Mis on? Pea-ja turjamassaaž on suurepärane viis leevendamaks valu ja pingeid pea ja kaela piirkonnas. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, parandab vereringet ja ajutööd, aitab vabaneda nii vaimsest, kui füüsilisest pingest. Koljuluu piirkonnas on tähtsad siseelundite ja süsteemide tsoonid ning punktid, mida mõjutades avaldub toime tervele organismile.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж головы, шеи и плечевого пояса

2019-11-05

Цель курса – научить массажистов и любителей массажа простыми и полезными методами массажа. На курсе коротко изучите анатомию головы, а так же коротко расскажут, как решать различные ситуации в голове и плечах. Мы будем делать упражнения в области лица, шеи и плечей.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Käte ja jalgade sedatiivne energeetiline massaaž

2019-11-12

Antud protseduuri võib pakkuda kas eraldi massaažina või maniküür- ja pediküürteenuste lisana. Sellega võib rikastada mistahes SPA-programmi, kombineerides massaaži koorimise, aroomiõlide või vannidega. Massaaž, mis on suurepäraseks lisaks Teie tööks.

Hind: 209.00 €
Kestus: 12.11.2019-13.11.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Седативно-энергетический массаж рук и ног

2019-11-12

Данная процедура может быть предложена как отдельный массаж, так и в приложении к маникюру или педикюру. Этим можно обогатить любую СПА-программу, сочетая массаж с пилингами, ароматическими маслами или цветочными ваннами.

Hind: 209.00 €
Kestus: 12.11.2019-13.11.2019; 20 академ.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж камнями лавы или Chakra Stone Massage

2019-11-19

Массаж камнями лавы вобрал в себя всю мудрость древнего народа, когда для уменьшения боли использовали теплые, завёрнутые в льняную ткань камни. Различие между камнем лавы и обычным камнем в том, что первый обладает более высокой тепловой ёмкостью.Таким образом он позволяет обеспечить эффктивную процедуру.

Hind: 98.00 €
Kestus: c 11:00-18:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Seljamassaaž edasijõudnutele koos liigeste manipulatsiooni/mänguga

2019-11-20

Kõverast lülisambast põhjustatud terviseprobleemid vaevavad paljusid inimesi. Ebaselge põhjusega seljavalud on problemaatika ka massööridele. Kursusel õpetab kogenud massaažiterapeut leidma enamlevinud hädadele lahendust.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж спины для продолжающих совместно с манипуляцией / игрой

2019-11-20

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tselluliidimassaaži kursus

2019-11-22

Tselluliidimassaaž on tõhus hooldus kogu kehale, mille eesmärgiks on nahaaluse rasvkoe vähendamine, figuuri korrigeerimine, organismi puhastamine ja kogu keha lõõgastamine.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Tai jalamassaaži kursus

2019-11-26

Mis on? Tai jalamassaaž kätkeb endas erilist hoolitsust Sinu alajäsemetele varvastest põlveni. Hoolitsus algab kosutava kompressiga, millele järgneb massaaž ravisalviga ning jala bioaktiivsete punktide mõjutamine.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-16:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс тайского массажа ног

2019-11-26

В Таиланде считают массаж ног одним из основных в системе оздоравления организма. Процедура начинается с освежающего компресса , после которого следует сам массаж с использованием лечебных мазей и влиянием на биоактивные точки.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-16:15; 7 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Üle 1-aastaste laste neuroloogilised probleemid

2019-11-29

Kuidas hinnata lapse arengut? Millised parandusmeetodid on kõige tõhusamad? Mis on kasutamise koht ja massaaž? Kas vanemad peavad õppima massaaži?

Hind: 249.00 €
Kestus: 29.11.2019-01.12.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Kõhumassaaži kursus

2019-12-07

Mis on? Kõhumassaaž on abiks erinevate probleemide lahendamisel: rasvumine, lihaste pinge ja nõrkus, ainevahetushäired (aeglane soolte töö), lümfisüsteemi aktiveerimine. Kuidas mõjub? Massaaž parandab ainevahetust ja soolte tööd (peristaltikat). Kõhulihaste mõjutamisel kiirenevad närviimpulsid, rasvkude väheneb ning lümfisüsteem aktiveerub.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж живота

2019-12-07

Курс был создан учителями массажа Мартином Ильвесом и Энель Луига. Курс был создан для решения различных проблем с желудком. Студент изучает различные техники в массаже, которые можно использовать в массаже живота, в зависимости от ситуации. 

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Hemolümfidrenaaži massaaž

2019-12-09

Kohustuslik programm kosmetoloogi praksises. Probleemne nahk (akne, rasune seborrea, hormonaalstaatuse muutus), pastoossed (turselised) koed, detoksikatsioon, injektsioonieelne ettevalmistus, postoperatiivne rehabilitatsioon plastilises kirurgias, kuiv nahk, kõrge sooneline reaktsioon. 

Hind: 279.00 €
Kestus: 09.12.2019-12.12.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Gua Sha teraapia-kaabits ja õli hinna sees!

2019-12-16

Gua Sha on iidne idamaine ravimeetod, millel on sarnasus segmentaarmassaažiga, kus keha segmente hõõrutakse kuivalt käega, kuid Gua Sha teraapias spetsiaalse õliga ning kaabitsaga.

Hind: 139.00 €
Kestus: 16.12.2019-17.12.2019; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Гуа Ша терапия - скребок и масло входят в цену!

2019-12-16

ГУА ША – это древнейший вид китайского массажа. Он является естественным неинвазивным способом оздоровления. Перевод названия «гуа ша»: «гуа» — движение в одну сторону (скрести), «ша» – плохое. То есть – «скрести всё плохое». Для воздействия используется небольшая пластинка (скребок), которой обрабатывают определённые области, включающие в себя различные точки и рефлексогенные зоны тела.

Hind: 139.00 €
Kestus: 16.12.2019-17.12.2019; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Massaaž kontoriinimesele (On-Site massaaž)

2019-12-18

Klassikalisel massaažil põhinev kiirmassaaž, et lõõgastada ja parendada lihaspingeid, verevarustust ja keskendumisvõimet.

Hind: 59.00 €
Kestus: 18.12.2019-19.12.2019; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Курс On-site массажа

2019-12-18

Массаж плеч и шеи и верхней части спины. Массаж проводится на основе классического и тайского массажа для расслабления и снятия напряжения, улучшает кровообращение и сосредоточение. Хороший массаж для работников.

Hind: 59.00 €
Kestus: 18.12.2019-19.12.2019; 12 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Lümfimassaaž näole koos kinesioteipimisega

2019-12-20

Lümfimassaaž on leebe ja õrnade võtetega teostatav massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Kursus põhineb Saksa koolkonna lümfimassaaži võtetel.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Лимфатический массаж лица с тейпированием

2019-12-20

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tai jalamassaaži kursus

2020-03-23

Tai jalamassaaž kätkeb endas erilist hoolitsust Sinu alajäsemetele varvastest põlveni. Hoolitsus algab kosutava kompressiga, millele järgneb massaaž ravisalviga ning jala bioaktiivsete punktide mõjutamine.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-16:15
Koht: LASNAMÄE TERVISEKESKUSES, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404