Eesti Massaaži- ja Teraapiakool

Eesti Massaaži- ja
Firma:
Eesti Massaaži- ja Teraapiakool
Telefon:
664 6193, 53 420 404


Eesti Massaaži ja Teraapiakool on riiklikult akrediteeritud kutseõppeasutus, kus saab õppida massööriks ja füsioterapeudi assistendiks.

Massööri õppekava (tase 5, tasemeõpe esmaõpe)

Dokumentide vastuvõtt 2019/2020 õ-a. algab 06.mail 2019 ja toimub jooksvalt kogu kalendriaasta jooksul.

Õppevorm: mittestatsionaarne
Haridustase: kutseeriharidusõpe, viienda taseme jätkuõpe
Nõuded alustamiseks: keskharidus
Õppekavarühm: teraapia ja taastusravi
Õppeaeg: 2 aastat

 Mittestatsionaarne õpe (kaugõpe)

  • Õppetöö toimub Tallinnas 1 kord kuus  neljapäeval, reedel, laupäeval ja pühapäeval kl 9:00-18:00 vastavalt akadeemilisele kalendrile ja tunniplaanile.
  • Õppetöö sisaldab 10,4 nädalat praktikat
  • Massööri eriala õppeaeg on 2 aastat
  • Massööri eriala õppe maksumus on 3980 €.
  • Esimene osamakse on 380 €

Kooli lõpetamisel väljastatakse kutseeriharidusõppe lõputunnistus, hinneteleht koos massööri kutsega. Kooli poolt omistatav massööri kutse on tähtajatu, mida ei ole vaja enam tõendada.

Füsioterapeudi assistendi õppekava (tase 5, tasemeõpe jätkuõpe)

Õppevorm: mittestatsionaarne
Haridustase: kutseeriharidusõpe, viienda taseme jätkuõpe
Nõuded alustamiseks: vähemalt 5. kvalifikatsioonitaseme massööri kutse või massööri kutsele vastavate kompetentside ja keskharidus

Erialavaldkond: teraapia ja taastusravi
Õppeaeg: 1 aasta

Õppeaja algus: 11.oktoober 2019

Õppesessioonid: toimuvad iga nelja nädala tagant, reedest pühapäevani, vastavalt tunniplaanile


Kontakt:
info@massaaz.ee
+372 54 501 221

Massaažiliikide tutvustus

LÄÄNE MASSAAŽID
 
Klassikaline massaaž - Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka lokaalselt. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.
 
Aroomimassaaž - Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav leebe massaaž, mis sobib nii lõõgastuseks kui ka raviefekti saavutamiseks. Sujuvad, silitavad-venitavad massaaživõtted aitavad aroomiõlidel imenduda, lõplik toime võib saabuda alles järgmisel või ülejärgmisel päeval. Massaaži eesmärgiks on organismi "harmoniseerida", aitamaks kaasa kogu keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele.
 
Segmentmassaaž - Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele, et leevendada valusündroomi ja mõjutada siseorganite tööd. Seansi järgselt võib massaaži toime pikendamiseks kasutada ravigeele ja -salve.
Sobib radikuliidi alaägedas faasis, närvipitsumisest tingitud käte või jalgade valulikkuse ja vereringehäirete korral ning neile, kes põevad sageli kopsuhaigusi.
 
Tselluliidimassaaž - Spetsiaalsete massaaživõtetega ja vajadusel eeterlike õlide abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja elavdatakse vereringet. Kauni tulemuse saavutamiseks on vajalik läbida pikem ravikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist.
 
Tselluliidimassaž II (Peterburi koolkond)- See massaažimeetod on Venemaal korraldatud tselluliidivastase efektiivseima meetodi konkursi võitja. Tehnikad on kombineeritud lümfimassaaži võtetega. Efekt on tajutav juba peale esimest seanssi. Massaaž lõõgastab ja võrreldes teiste tselluliidimassaaži meetoditega ei ole valulik. Efekti püsimiseks on oluline ka õige toitumine.
 
Lümfimassaaž - Massaaž on kuivalt teostatav leebe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Lümfimassaaž aitab vähendada turseid, väljutada organismist jääkaineid ja tõsta immuunsust. See ravimassaaž on eriti vajalik peale operatsiooni, mille käigus on eemaldatud osa lümfisõlmi ning traumade järgselt tursete ärahoidmiseks ja alandamiseks.
 
IDAMAISED MASSAAŽID
Teostatakse kuivalt läbi mugava riietuse. On valdavalt ergutava ja tasakaalustava mõjuga.
 
Tai massaaž - Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaažiliik, parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Kindlate tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö. Seda massaaži liiki nimetatakse ka "laisa inimese joogaks".
 
Yumeiho massaaž - Kiropraktilisi tehnikaid sisaldav tugevatoimeline keha töötlus tugiliikumisaparaadi tasakaalustamiseks koos vabastava hingamisega. Spetsiaalsete massaaživõtetega korrigeeritakse inimese jalgade pikkust, vaagnaluude asendit ja lülisamba lülide asetust. Annab kerge ja vaba enesetunde.
 
Shiatsu massaaž - Shiatsu on traditsiooniline jaapani massaaž, mis keskendub kogu keha läbivate energialiinide stimuleerimisele ja vajutuste kaudu bioaktiivsete punktide toniseerimisele.

MUUD MASSAAŽILIIGID
 
Spordimassaaž - Spordimassaaž on treeningsüsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsise täiustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistumisel kui ka väsimusega võitlemiseks. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlast ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse.
 
Rasedate massaaž - Aitab leevendada lapseootamisega kaasnevaid füüsilisi ja psüühilisi vaevusi, aitamaks organismil kohaneda uue olukorraga.
 
Lastemassaaž - Imikule võib teha massaaži ja alustada võimlemist juba 1,5- 2 kuu vanuselt. Puudutuse läbi suureneb lapse vastuvõtuvõime ümbritseva maailma suhtes ja tema ealine areng kiireneb tunduvalt. Lapsel arenevad paremini psüühilised ja vaimsed võimed. Õigesti tehtud massaaž turgutab lapse immuunsüsteemi, mis vähendab lapse haigestumist.
 
Meemassaaž - Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Meemassaaž on ainuke massaaž, millega on ravitud päiksepõletust.
Kahjuks ei sobi antud massaaž mee allergikutele ega tiheda karvkattega inimestele. Masseeritav peab olema puhas ja kreemitamata.
 
Kupumassaaž - Kupupanekut on raviks kasutatud sajandeid. Tänapäevaks on välja arenenud kupumassaaž. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Selleks kasutatakse erineva suurusega kummist või muust materjalist kuppe. Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga. Kupumassaaž kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitades kauakestva hüpereemia ning on väga sobilik külmetushaiguste, krooniliste liigesprobleemide ja tselluliidi raviks.
 
Laavakivimassaaž - Väga populaarne Chakra Stone massaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega (suurimaks koostisosaks on roosiõli). Selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine. Pärast seanssi kaovad väsimus ja stress ning tunnete tulvavat eluenergiat.
 
Šokolaadimassaaž - Sobiv protseduur neile, keda kimbutavad südameveresoonkonna haigused ja stress. Aitab ennetada infarkti ja insulti. Näidustatud üldise jõulanguse puhul. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Ideaalne kosmeetiline vahend 40+ inimesele.
 
Ayurveda massaaž - Kasutatakse ayurveda õlisid, mis tasakaalustavad, rahustavad ja puhastavad naha kaudu organismi ja on suurepärase lümfidrenaaži toimega. Mõjub organismile noorendavalt, tõstab immuunsust, tugevdab ja pehmendab juukseid. Efekt on reeglina suurepärane.
 
Tsooniteraapia - Peamiselt jalatallal ja peopesas, aga ka kõrvalestal paiknevate aktiivsete tsoonide ja punktide mõjutamine eesmärgiga korrigeerida organismi talitlust. Teostatava massaaži toime on lõõgastav. Aitab ravida kroonilisi haigusi ja vabaneda stressist, külmetavate käte ja jalgade korral aktiveerib vereringet.
 
LOOMAMASSAAŽ
 
Loomamassaaž - Nii nagu inimesel on ka koertel, kassidel, hobustel ja teistel inimesega igapäevast elukeskkonda jagavatel loomadel erinevaid probleeme, mis on tekkinud stressist, vähesest liikumisest, haigustest jne. Loomi saab masseerida nii klassikalisel meetodil kui ka idamaiste meetodite abil. Loomamassöör peab tundma looma anatoomiat ja füsioloogiat, et osata leida haigestumise põhjus, vältida uut haigestumist ja parandada looma tervislikku seisundit.
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Erakutsekoolid  Haridusasutused  Massaazikursused  Tervisekoolitused  Kutsehariduskoolid  ILUKOOLITUSED  Aroomiteraapia  Praktika  Aroomimassaazi kursused  Punktmassaaz  Kutseõpe  Bioenergeetiline massaaz  Jaapani massaaz  Kivimassaaz  Kosmeetiline massaaz  Kupumassaaz  Meemassaaz  Rasedate massaaz  Spordimassaaz  Tai massaaži algkursus  Lümfimassaaz  Klassikaline massaaz  Tselluliidi massaaz  Lastemassaaz  Segmentmassaaz  Rakenduslik kinesioloogia  Klassikalise Rootsi massaazi algkursus  Klassikalise Rootsi massaazi jätkukursus  Tai Massaazi jätkukursus  Massöör      M.I. Massaazikool  Eesti Massaaži- ja Teraapiakool 

KOOLITUSKALENDER

Lastemassaaži kursus

2019-09-21

Koolitusel õpetatakse teostama massaaži (lastele vanuses 1,5 k-7 a) kõige levinumate neuroloogiliste ja ortopeediliste probleemide puhul ning antakse ülevaade ravivõimlemise põhialustest. Õigesti tehtud massaaž parandab lapse immunsüsteemi, mis vähendab lapse haigestumist. Beebidemassaaži koolitus põhineb beebi organismi iseärusustel.

Hind: 159.00 €
Kestus: 21.09.2019-29.09.2019; 30 ak.t
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс детского массажа

2019-09-21

Это отличное средство профилактика всевозможных заболеваний, которым подвергается ребенок на ранних этапах своего развития. Детский массаж необходим для формирования правильных умений малыша. Массаж положительно влияет на работу внутренних органов и систем, а также приводит в форму физическое и психическое состояния ребенка.

Hind: 159.00 €
Kestus: 21.09.2019-29.09.2019; 30 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

India peamassaaži kursus

2019-09-21

Koolitus annab ülevaate peavalu liikidest, põhjustest ja ravivõimalustest. Käsitletakse massaaži toimeid kogu organismile, et õppija saaks mõtestatult oma teadmisi kasutada. Õpetatakse tegema pea ja turjamassaaži istudes ja suurema lõõgastuse saamiseks ka lamavas asendis.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Imiku ja väikelaste (kuni 3 eluaastat) ujutamine (Lastemassaažiterapeudi spetsialiseerumise õppekava osa)

2019-09-27

Mis on? Väikelaste ujutamine on mänguline tegevus vees, mis pakub lapsele rõõmu. Tegevus soojas vees mõjub lõõgastavalt ja soodustab aktiivsete liigutuste sooritamist. Kuidas mõjub? Lapse ujutamine soodustab tema arengut ning karastab ja tugevdab tema tervist. Aitab realiseerida laste eakohast arengupotensiaali.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:00; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikaline massaaž edasijõudnutele (Massaažiterapeudi spetsialiseerumise õppekava osa)

2019-09-27

 Õpetamisega taotletakse, et õppija rakendab lähtuvalt anamneesist ja objektiivsest leiust klassikalise massaažiseansi läbiviimisel teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi ning ilmnenud muutuste iseloomust tulenevalt, kohandab massaaži tegemisel seansikava. Juhendab ja nõustab klienti.

Hind: 259.00 €
Kestus: 27.09.2019-19.10.2019; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Aroomimassaaži kursus

2019-09-27

Mis on? Aroomimassaaž on baasõlisse segatud aroomiõlidega teostatav sujuvaid ja silitavaid massaaživõtteid kasutav massaaž, mis sobib stressi, vaimse ja füüsilise ülekoormuse leevendamiseks. Kuidas mõjub? Massaaž mõjub otseselt läbi naha ja kaudselt läbi meeleorganite lõõgastavalt ja stressi alandavalt. Aroomiõlide imendumine on selektatiivne, sõltuvalt inimese nahatüübist ja seisundist.

Hind: 139.00 €
Kestus: 27.09.2019-30.09.2019; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс ароматического массажа с эфирными маслами

2019-09-27

Целостное искусство, направленное на пробуждение внутренних способностей организма к само оздоровлению и достижению гармонии тела и духа. Основной задачей ароматерапии является восстановление общего равновесия организма , стабилизации биоритмов человека , способствовать восстановлению механизмов в использование собственной жизненной энергии.

Hind: 139.00 €
Kestus: 27.09.2019-30.09.2019; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Классический массаж (высший уровень)- часть учебной программы по специальности массажного терапевта

2019-09-27

Обучение предполагает, что учащийся выполняет сеанс классического массажа, исходя из анамнеза и объективного обследования, применяя теоретические знания и практические умения и, в зависимости от выявленных изменений, корректирует план массажного сеанса. Консультирует и даёт инструкции клиенту.

Hind: 259.00 €
Kestus: 27.09.2019-19.10.2019; 30 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Целительские аспекты Рейки и Рейки Кадуцей

2019-09-28

Курс по целительским аспектам Рейки и Рейки Кадуцей предназначен для практикующих Рейки на 2 и 3 ступени и будет посвящен формированию навыков передачи Целительских потоков через взгляд, слово, дыхание и прикосновение. Также пройдет посвящение и обучение по дополнительным 8 символам Реки Кадуцей.

Hind: 199.00 €
Kestus: 28.09.2019-29.09.2019; 20 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Reiki ja Reiki Caduceus tervendamise aspektid

2019-09-28

Reiki ja Reiki Caduceus tervendamise aspekte käsitlev kursus on mõeldud Reiki II ja Reiki III astmete praktiseeriatele ning on pühendatud Tervendavate voolude üleandmisele silmapilgu, sõna, hingamise ja puudutuse kaudu. Kursus on vene keeles tõlkega eesti keelde

Hind: 199.00 €
Kestus: 28.09.2019-29.09.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tai massaaži kursus edasijõudnutele

2019-10-01

Tai massaaž on iidne praktika, mis põhineb kümne energiakanali filosoofial, mida mööda eluenergia inimkehas voolab. Traditsioonilises Tai meditsiinis ei tähenda hea tervis mitte üksnes haiguste puudumist, vaid üldist füüsilist, mentaalset, sotsiaalset ja spirituaalset heaolu, mis saab eksisteerida üksnes eluenergia tasakaalus hoidmisel.

Hind: 179.00 €
Kestus: 01.10.2019-09.10.2019; 32 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс тайского массажа (продолжение)

2019-10-01

Что это? Тайский массаж это древняя практика, которая основывается на философии десяти энергетических каналов, проходящих через человеческое тело. В традиционной тайской медицине понятие здоровья не ограничивается только отсутствием болезней, но подразумевает общее физическое, ментальное, социальное и духовное благополучие, которое может существовать только при условии равновесия жизненной энергии.

Hind: 159.00 €
Kestus: 01.10.2019-09.10.2019; 32 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tai massaaži kursus algajatele õhtuti

2019-10-02

Tai massaaž on oma olemuselt passiivne jooga, mida tehakse matil läbi riiete. Massaaž, venitused ja koordineeritud hingamine annavad tervikliku tulemuse nii kehale kui ka hingele.

Hind: 159.00 €
Kestus: 02.10.2019-20.11.2019; 32 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Вечерний курс тайского массажа

2019-10-02

Тайский массаж представляет собой пассивную йогу, он делается в одежде на специальных матах. Массаж, растяжки и координированное дыхание оказывают оздоровительный эффект на всё тело.

Hind: 159.00 €
Kestus: 02.10.2019-20.11.2019; 32 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Мастер класс *Тайский массаж на столе*. Борис Гальцов

2019-10-05

На курсе вы приобретёте знания о преимуществах и эффективности Тайского массажа, научитесь выполнять Тайский массаж на массажном столе (разные техники, приёмы, растягивание), а также узнаете о способах комбинирования с другими видами массажа. Курс подходит тем, кто желает пополнить свои знания в области Тайского массажа.

Hind: 119.00 €
Kestus: 05.10.2019-06.10.2019; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Boriss Galtsov`i meistriklass *Tai massaaž laual*

2019-10-05

Kursusel omandatakse teadmisi Tai massaaži kasulikkusest ja õpitakse teostama Tai massaaži massaažilaual (erinevad tehnikad, võtted, venitused) ning kuidas neid kombineerida teiste massaažiliikidega.

Hind: 119.00 €
Kestus: 05.10.2019-06.10.2019
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Koeramassaaži kursus

2019-10-07

Kursusel õpid tundma koera anatoomia ja füsioloogia eripärasid. Saad ülevaate sagedamini esinevatest haigustest ja haigusseisunditest ning normaalse arengu kõrvalekalletest koertel. Saad lühiülevaate koera psühholoogiast ja käitumist mõjutavatest teguritest ning toitmisel tehtavatest vigadest. Õpid oma neljajalgset sõpra masseerima ja lahendama massaaži abil erinevaid terviseprobleeme.

Hind: 95.00 €
Kestus: 07.10.2019-10.10.2019
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Висцеральная остеопатия. Грудная полость

2019-10-07

Данный семинар предназначен для специалистов, работающих руками: остеопатов, мануальных терапевтов, массажистов и врачей всех специальностей. В ходе семинара вы научитесь визуально и пальпаторно диагностировать нарушения механизмов нормального функционирования органов грудной и брюшной полости. Быстро определять причину, вызвавшее то или иное нарушение и устранять её своими руками.

Hind: 269.00 €
Kestus: 07.10.2019-09.10.2019; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс массажа для собак

2019-10-07

Что это такое? На курсе Вы научитесь, как нужно правильно заботиться о своём домашнем животном. Как влияет? Многие проблемы со здоровьем и поведением домашних животных . может решить массаж. Он оказыввает позитивное воздействие как на физически, так и на психологические параметры, вляя на каждодневное поведение.

Hind: 95.00 €
Kestus: 07.10.2019-10.10.2019; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Spordimassaaži kursus

2019-10-07

Mis on? Spordimassaaž on oluline osa sportlase treeningtsüklist, mis hõlmab spetsiifilist massaaži võistlusteks maksimaalse sportliku vormi ajatamiseks, võistlusaegset massaaži vahetult enne sooritust ja võistlusjärgset taastumist kiirendavat massaaži. Õpitavad tehnikad ja metoodikad olenevad spordialast.

Hind: 179.00 €
Kestus: 07.10.2019-27.10.2019; 45 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс спортивного массажа

2019-10-07

Что это такое? Спортивный массаж играет важную роль для спортсменов во время тренировок, он позволяет при помощи специальных массажных приёмов максимально продлить спортивную подготовку. Также спортивный массаж незаменим при поддержании спортивной формы и ускоренном восстановлении организма после физических нагрузкок. Изучаемые методики и техники различаются в зависимости от спортивной деятельности.

Hind: 179.00 €
Kestus: 07.10.2019-27.10.2019; 45 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Vistseraalne osteopaatia. Rinnaõõs

2019-10-07

Kursuse programm: • Hingamisteede anatoomilised ja füsioloogilised omadused. • Rõhu erinevus keha kõhu ja rindkere õõnsustes. Selle roll keha normaalses füsioloogias. • Normaalse hingamise mehhanism. Diafragmade, kehaõõsuste ja skeletilihaste roll. Kopsuhingamise mõju siseorganite ja bioloogiliste vedelike liikumisele jne. Kursus on vene keeles tõlkega eesti keelde.

Hind: 269.00 €
Kestus: 07.10.2019-09.10.2019; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Väikelaste massaažikursus lastevanematele. I osa

2019-10-08

Lasteterapeut ja -massöör Marika Must jagab oma teadmisi ja kogemusi teemadel: • Kuidas hingab loode ja kuidas hingab imik? • Mis on apgari hinne? Mida see hinnang aga täpsemalt tähendab ja mille järgi lapsele hinne pannakse? • Kuidas hooldada imiku nahka? • Mida iga emme peaks teadma immuunsüsteemist? • Imiku termoregulatsiooni iseärasused. • Kuidas areneb imiku nägemine ja kuulmine? • Mida võiks emme teada maimukese hammastest ja unest.

Hind: 25.00 €
Kestus: kell 18:45-20:15; 2 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

K-teipimise kursus edasijõudnutele

2019-10-11

K-Taping International Academy (Saksamaa) poolt koostatud tõenduspõhised k-teipimise tehnikad ja mudelid, mida saab rakendada kliendi seisundi parendamisel erinevate luu-lihaskonna haigusseisundite puhul.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-19:00; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Meemassaaži kursus

2019-10-12

Mis on? Meemassaaž on massaažiliik, kus kasutatakse kontaktainena vahustatud mett ja massaaži tegemisel rakendatakse eritehnikaid eesmärgiga anda eelkõige nahale ja selle kaudu ka kogu organismile toonust. Kuidas mõjub? Meemassaažil kasutatavad võtted intensiivistavad oluliselt naha verevarustust ja lümfiringet, seega on meemassaaž üks parimaid profülaktilisi meetodeid vältimaks tselluliidi teket ja säilitamaks naha kollageeni ja elastiini elastsus. Massaaž meega toimib nahale sügavpuhastavalt.

Hind: 85.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2019-10-12

Kursus on täpselt Sulle, kui soovid olla erinevates liigutustega seonduvates tegevustes senisest edukam ja osata teadlikult omandama uusi kehalisi oskusi läbi teadvustatud treeningu. Kursus toimub inglise keeles (vajadusel tõlgib õpetaja räägitu eesti/vene keelde), õppematerjalid on eestikeelsed.

Hind: 199.00 €
Kestus: 12.10-20.10.2019; 60 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс медового массажа

2019-10-12

Медовый массаж – это вид массажа, при котором массажист ипользует мёд. Для массажа мёд подходит хотя бы потому, что в кожу он впитывается быстро, а все его активные компоненты попадают прямо в кровь, и разносятся с ней по всем клеткам организма, придавая тем самым тонус организму и насыщая его полезными веществами.

Hind: 85.00 €
Kestus: в 10:00-17:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kupumassaaži kursus-kupud hinna sees!

2019-10-13

Kuppude poolt tekitatud tugev vaakum kutsub esile hüpereemia (nahaõhetuse), mille tulemusena nahas paiknevad retseptorid käivitavad selle naha piirkonnaga seotud organsüsteemi tervendavad protsessid. Intensiivistunud vere- ja lümfiringe mõjutab tselluliidi ainevahetust ja tõstab nahatoonust.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Курс баночного массажа (банки сходят в стоимость)

2019-10-13

Баночный массаж – это вид массажа, который оказывет влияние при помощи массажных банок на весь организм.

Hind: 109.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kehakorrektsiooni tehnikad

2019-10-17

Unikaalne kehahoiu korrektsioonitehnika, mis sisaldab sugemeid Aleksander tehnikast ja Mayers´i lihaslingude teooriast. Tehnika abil on võimalik saavutada ergonoomiline kehahoid ja kõrvaldada või ennetada rühihäireid.

Hind: 139.00 €
Kestus: 17.10.2019-18.10.2019; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс техники корректирования осанки

2019-10-17

Уникальная техника коррекции осанки, содержащая основы техники Рихарда Смишика и миофасциальных поездов. При помощи данной техники можно решить проблемы со спиной через постановку правильной осанки.

Hind: 139.00 €
Kestus: 17.10.2019-18.10.2019; 14 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Lümfimassaaž näole koos kinesioteipimisega

2019-10-19

Lümfimassaaž on leebe ja õrnade võtetega teostatav massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Kursus põhineb Saksa koolkonna lümfimassaaži võtetel.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Лимфатический массаж лица с тейпированием

2019-10-19

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Triggerpunkti teraapia (Ravimassaažiterapeudi spetsialiseerumise õppekava osa)

2019-10-21

Mis on? Triggerpunktid – tundlikud ja üliärrituvad kohad lihastes või neid ümbritsevates fastsiates. Tekitajaks ainevahetuslik protsess lihases, mis omakorda võib olla tingitud erinevatest põhjustest, näiteks äge ülepingutus, krooniline ülepingutus, külmetus, trauma, stress, B,C-grupi vitamiinivaegus, hormonaalsed häired. Tulemuseks on kiirgav valu ning funktsioonihäire.

Hind: 85.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Терапия тригерных точек (часть учебной программы лечебного массажного терапевта)

2019-10-21

Что это? Тригерные точки — чувствительные и легко раздражаемые участки мышц или окружающих их фасций. Тригерные точки вызывает специфический процесс обмена веществ в мышцах, причины которого могут быть различными, например острое перенапряжение, хроническое перенапряжение, переохлаждение, травма, стресс, нехватка витаминов В, С, гормональные нарушения. Результатом таких нарушений становятся — простреливающая боль и нарушение функции.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Logopeedilise massaaži kursus

2019-10-26

Mis see on? Logopeediline massaaž soodustab hääldusaparaadi tööle rakendamist, parandab hääle seisundit, kõnehingamist, normaliseerib lapse emotsionaalset seisundit, mis on häiritud kõnetakistustest. Kus kasutatakse? Kasutatakse logopeedilises töös inimestega, kellel on diagnoositud sellised kõnehäired nagu düsartria, rinolaalia, häälehäired ja kogelemine.

Hind: 189.00 €
Kestus: 26.10.2019-27.10.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193

Курс логопедического массажа

2019-10-26

Программа курса логопедического массажа: • Роль логопедического массажа в коррекции речевых нарушений у детей с ОВЗ. • Показания к логопедическому массажу. • Противопоказания к логопедическому массажу. • Виды логопедического массажа. • Виды логопедических массажных зондов.

Hind: 189.00 €
Kestus: 26.10.2019-27.10.2019; 20 часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2019-11-02

Kursus on täpselt Sulle, kui soovid olla erinevates liigutustega seonduvates tegevustes senisest edukam ja osata teadlikult omandama uusi kehalisi oskusi läbi teadvustatud treeningu. Kursus toimub inglise keeles (vajadusel tõlgib õpetaja räägitu eesti/vene keelde), õppematerjalid on eestikeelsed.

Hind: 199.00 €
Kestus: 02.11.2019-24.11.2019; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс классического массажа

2019-11-02

Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 199.00 €
Kestus: 02.11.2019-24.11.2019; 40 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Pea-ja turjamassaaži kursus

2019-11-05

Mis on? Pea-ja turjamassaaž on suurepärane viis leevendamaks valu ja pingeid pea ja kaela piirkonnas. Kuidas mõjub? Massaaž lõõgastab, parandab vereringet ja ajutööd, aitab vabaneda nii vaimsest, kui füüsilisest pingest. Koljuluu piirkonnas on tähtsad siseelundite ja süsteemide tsoonid ning punktid, mida mõjutades avaldub toime tervele organismile.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж головы, шеи и плечевого пояса

2019-11-05

Цель курса – научить массажистов и любителей массажа простыми и полезными методами массажа. На курсе коротко изучите анатомию головы, а так же коротко расскажут, как решать различные ситуации в голове и плечах. Мы будем делать упражнения в области лица, шеи и плечей.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс классического массажа

2019-11-07

Что это такое? Классический массаж один из самых распространннных и узнаваемых видов массажа в западном мире. Он проводится на массажном столе, на чистую кожу, с использованием масла или без него.

Hind: 199.00 €
Kestus: 07.12.2019-15.12.2019; 40 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Lümfimassaaži kursus

2019-11-09

Lümfimassaaž on kuivalt teostatav leebe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid.

Hind: 218.00 €
Kestus: 09.11.2019-23.01.2020; 107 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Käte ja jalgade sedatiivne energeetiline massaaž

2019-11-12

Antud protseduuri võib pakkuda kas eraldi massaažina või maniküür- ja pediküürteenuste lisana. Sellega võib rikastada mistahes SPA-programmi, kombineerides massaaži koorimise, aroomiõlide või vannidega. Massaaž, mis on suurepäraseks lisaks Teie tööks.

Hind: 209.00 €
Kestus: 12.11.2019-13.11.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Седативно-энергетический массаж рук и ног

2019-11-12

Данная процедура может быть предложена как отдельный массаж, так и в приложении к маникюру или педикюру. Этим можно обогатить любую СПА-программу, сочетая массаж с пилингами, ароматическими маслами или цветочными ваннами.

Hind: 209.00 €
Kestus: 12.11.2019-13.11.2019; 20 академ.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж камнями лавы или Chakra Stone Massage

2019-11-13

Массаж камнями лавы вобрал в себя всю мудрость древнего народа, когда для уменьшения боли использовали теплые, завёрнутые в льняную ткань камни. Различие между камнем лавы и обычным камнем в том, что первый обладает более высокой тепловой ёмкостью.Таким образом он позволяет обеспечить эффктивную процедуру.

Hind: 98.00 €
Kestus: c 11:00-18:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Väikelaste massaažikursus lastevanematele. II osa

2019-11-19

Lasteterapeut ja -massöör Marika Must jagab oma teadmisi ja kogemusi teemadel: • Millised on imiku normaalse arengu printsiibid? • Kuidas jälgida oma lapse sensomotoorset arengut elukuude lõikes? • Millest räägib lapse võimekus vahetada asendeid.

Hind: 25.00 €
Kestus: kell 18:45-20:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Modelleeriv näomassaaž vene keeles eesti keelse tõlkega

2019-11-19

Modelleeriva tehnika programm hõlmab mitut metoodikat, mis kooskombineerituna võimaldavad lahendada terve spektri erinevaid ülesandeid: – kortsude ja voldite silumine, – teise lõua vähendamine ja näo kontuuride korrigeerimine, – kulmude tõstmine ja silmade avamine, – kudede reljeefi tasandamine jne.

Hind: 279.00 €
Kestus: 19.11.2019-21.11.2019; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Моделирующий массаж лица

2019-11-19

Моделирующая программа включает в себя несколько методик, которые в сочетании друг с другом позволяют решать широкий спектр задач: — разглаживание морщин и складок, — уменьшение второго подбородка и коррекция овала лица, — подъем бровей и раскрытие глаза, — выравнивание рельефа тканей...

Hind: 279.00 €
Kestus: 19.11.2019-21.11.2019; 30 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Seljamassaaž edasijõudnutele koos liigeste manipulatsiooni/mänguga

2019-11-20

Kõverast lülisambast põhjustatud terviseprobleemid vaevavad paljusid inimesi. Ebaselge põhjusega seljavalud on problemaatika ka massööridele. Kursusel õpetab kogenud massaažiterapeut leidma enamlevinud hädadele lahendust.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж спины для продолжающих совместно с манипуляцией / игрой

2019-11-20

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Instrumentaalne näomassaaž vene keeles eesti keele tõlkega

2019-11-22

Instrumentaalne näomassaaž Käsi on tingimata peamine töövahend (instrument) massööri töös. Kuid üsna tihti osutub manuaalsete meetodite kasutamine masöörile endale raskeks ning väsitavaks. Ja sellistes olukordades tulevad spetsialistile appi instrumentaalsed massaaži tüübid. 

Hind: 229.00 €
Kestus: 22.11.2019-23.11.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tselluliidimassaaži kursus

2019-11-22

Tselluliidimassaaž on tõhus hooldus kogu kehale, mille eesmärgiks on nahaaluse rasvkoe vähendamine, figuuri korrigeerimine, organismi puhastamine ja kogu keha lõõgastamine.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Инструментальный массаж лица

2019-11-22

Рука, безусловно, является основным средством (инструментом) в работе профессионального массажиста. Однако зачастую оказывается чрезвычайно затруднительно или утомительно для самого массажиста использование мануальных (ручных) способов массажа. В таких ситуациях на помощь специалисту приходят инструментальные виды массажа. 

Hind: 229.00 €
Kestus: 22.11.2019-23.11.2019; 20 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Tselluliidimassaaži kursus

2019-11-22

Tselluliidimassaaž on tõhus hooldus kogu kehale, mille eesmärgiks on nahaaluse rasvkoe vähendamine, figuuri korrigeerimine, organismi puhastamine ja kogu keha lõõgastamine.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

STR (Soft Tissue Release) tehnikad

2019-11-23

Mis on? STR (Soft Tissue Release) tehnikad on pehmete kudede vabastamine koormusjärgsetest pingetest. Kuidas mõjub? Kiire ja tõus viis taastamaks paindlikkust ning jõudu kõikides pehmetes kudedes ja liigestes. Mida õpid? Õpid, kuidas Euroopas ja ka mujal maailmas laialt kasutatava efektiivse tehnika abil tasakaalustada lihaseid ja liigeseid.

Hind: 109.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Tai jalamassaaži kursus

2019-11-26

Mis on? Tai jalamassaaž kätkeb endas erilist hoolitsust Sinu alajäsemetele varvastest põlveni. Hoolitsus algab kosutava kompressiga, millele järgneb massaaž ravisalviga ning jala bioaktiivsete punktide mõjutamine.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-16:15
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс тайского массажа ног

2019-11-26

В Таиланде считают массаж ног одним из основных в системе оздоравления организма. Процедура начинается с освежающего компресса , после которого следует сам массаж с использованием лечебных мазей и влиянием на биоактивные точки.

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-16:15; 7 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Курс антицеллюлитного массажа

2019-11-28

Целлюлитный массаж — эффективное лечение всего тела, направленное на сокращение подкожного жира, исправление фигуры, очищение организма и расслабление всего тела.

Hind: 119.00 €
Kestus: 28.11.2019-29.11.2019; 16 часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Кинезиотейпирование I часть (тейп входит в цену)

2019-11-29

В ПРОГРАММЕ СЕМИНАРА: Миотейпирование: — Основы Кинезиотейпирования. — Показания и противопоказания. — Применение кинезиотейпа при разных патологиях нижних и верхних конечностей, туловища, шеи. — Tibialis anterior (плоскостопие). — Peroneus Longus + Brevis (косолапость) jne.

Hind: 159.00 €
Kestus: в 10:00-18:00; 10 часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Неврологические проблемы детей старше 1 года

2019-11-29

Программа курса 1. Задержка развития ребенка первого года жизни.Принципы оценки. Развивающая гимнастика и массаж 2. Повышенный и пониженный тонус скелетных мышц.Принципы оценки. Особенности массажа и гимнастики.

Hind: 249.00 €
Kestus: 29.11.2019-01.12.2019
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Üle 1-aastaste laste neuroloogilised probleemid

2019-11-29

Kuidas hinnata lapse arengut? Millised parandusmeetodid on kõige tõhusamad? Mis on kasutamise koht ja massaaž? Kas vanemad peavad õppima massaaži?

Hind: 249.00 €
Kestus: 29.11.2019-01.12.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Остеопатическое лечение грудобрюшной и тазовой диафрагмы

2019-12-06

Курс состоится: 06.12.2019 с 09:00-17:00 07.12.2019 с 09:00-17:00 08.12.2019 с 09:00-16:00 Объём курса: 26 ак.часов

Hind: 229.00 €
Kestus: 06.12.2019-08.12.2019; 26 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Klassikalise massaaži nädalavahetuse kursus

2019-12-07

Kursus on täpselt Sulle, kui soovid olla erinevates liigutustega seonduvates tegevustes senisest edukam ja osata teadlikult omandama uusi kehalisi oskusi läbi teadvustatud treeningu. Kursus toimub inglise keeles (vajadusel tõlgib õpetaja räägitu eesti/vene keelde), õppematerjalid on eestikeelsed.

Hind: 199.00 €
Kestus: 07.12.2019-15.12.2019; 40 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Spordimassaaži kursus

2019-12-07

Mis on? Spordimassaaž on oluline osa sportlase treeningtsüklist, mis hõlmab spetsiifilist massaaži võistlusteks maksimaalse sportliku vormi ajatamiseks, võistlusaegset massaaži vahetult enne sooritust ja võistlusjärgset taastumist kiirendavat massaaži. Õpitavad tehnikad ja metoodikad olenevad spordialast.

Hind: 179.00 €
Kestus: 07.12.2019-22.02.2020; 45 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Kõhumassaaži kursus

2019-12-07

Mis on? Kõhumassaaž on abiks erinevate probleemide lahendamisel: rasvumine, lihaste pinge ja nõrkus, ainevahetushäired (aeglane soolte töö), lümfisüsteemi aktiveerimine. Kuidas mõjub? Massaaž parandab ainevahetust ja soolte tööd (peristaltikat). Kõhulihaste mõjutamisel kiirenevad närviimpulsid, rasvkude väheneb ning lümfisüsteem aktiveerub.

Hind: 98.00 €
Kestus: kell 10:00-17:15; 8 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Массаж живота

2019-12-07

Курс был создан учителями массажа Мартином Ильвесом и Энель Луига. Курс был создан для решения различных проблем с желудком. Студент изучает различные техники в массаже, которые можно использовать в массаже живота, в зависимости от ситуации. 

Hind: 98.00 €
Kestus: в 10:00-17:15; 8 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Vistseraalne osteopaatia. Kõhuõõs

2019-12-09

Kursuse programm: 1. Kõhuõõne organeid juhtivad struktuurid: kõhukelme, diafragmaal- ja uit närv, käärsoole langeva osa vegetatiivne närv, siseorganeid juhtiv sümpaatiline närvisüsteem. Nende närvide vabastamise tehnikad. 2. Rinnakõhu membraani mõju kõhuorganite tööle. 3. Väljalülitatud rinnakõhu diafragma vasakpoolne kuppel – kompensatoorsed reaktsioonid, diagnoosimine ja ravi jne.

Hind: 269.00 €
Kestus: 09.12.2019-11.12.2019; 30 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Гемолимфодренажный массаж лица

2019-12-09

Гемолимфодренажный массаж – обязательная программа в практике косметолога. Проблемная кожа (акне, жирная себорея, смена гармонального статуса), пастозные (отечные) ткани, детоксикация, прединъекционноя подготовка, реабилитация после пластической хирургии, сухая кожа, высокая сосудистая реакция кожи. Подобные симптомы очень часто встречаются и задача косметолога помочь своему пациенту, не навредив.

Hind: 279.00 €
Kestus: 09.12.2019-12.12.2019; 40 ак.часов
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Hemolümfidrenaaži massaaž

2019-12-09

Kohustuslik programm kosmetoloogi praksises. Probleemne nahk (akne, rasune seborrea, hormonaalstaatuse muutus), pastoossed (turselised) koed, detoksikatsioon, injektsioonieelne ettevalmistus, postoperatiivne rehabilitatsioon plastilises kirurgias, kuiv nahk, kõrge sooneline reaktsioon. 

Hind: 279.00 €
Kestus: 09.12.2019-12.12.2019; 20 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Väikelaste massaažikursus lastevanematele. III osa

2019-12-10

Lasteterapeut ja -massöör Marika Must jagab oma teadmisi ja kogemusi teemadel: • Millised on 1-7 aastaste laste sagedasemad kõrvalekalded laste rühis ja jalgade arengus? (x-jalgsusest, O-jalgsusest, lampjalgsusest, püstpöiast ehk varvastel kõnnist) • Kuidas saavad vanemad massaaživõtetega toetada lapse füüsilist arengut?

Hind: 25.00 €
Kestus: kell 18:45-20:15; 2 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Gua Sha teraapia-kaabits ja õli hinna sees!

2019-12-16

Gua Sha on iidne idamaine ravimeetod, millel on sarnasus segmentaarmassaažiga, kus keha segmente hõõrutakse kuivalt käega, kuid Gua Sha teraapias spetsiaalse õliga ning kaabitsaga.

Hind: 139.00 €
Kestus: 16.12.2019-17.12.2019; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Гуа Ша терапия - скребок и масло входят в цену!

2019-12-16

ГУА ША – это древнейший вид китайского массажа. Он является естественным неинвазивным способом оздоровления. Перевод названия «гуа ша»: «гуа» — движение в одну сторону (скрести), «ша» – плохое. То есть – «скрести всё плохое». Для воздействия используется небольшая пластинка (скребок), которой обрабатывают определённые области, включающие в себя различные точки и рефлексогенные зоны тела.

Hind: 139.00 €
Kestus: 16.12.2019-17.12.2019; 16 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Massaaž kontoriinimesele (On-Site massaaž)

2019-12-18

Klassikalisel massaažil põhinev kiirmassaaž, et lõõgastada ja parendada lihaspingeid, verevarustust ja keskendumisvõimet.

Hind: 59.00 €
Kestus: 18.12.2019-19.12.2019; 12 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Курс On-site массажа

2019-12-18

Массаж плеч и шеи и верхней части спины. Массаж проводится на основе классического и тайского массажа для расслабления и снятия напряжения, улучшает кровообращение и сосредоточение. Хороший массаж для работников.

Hind: 59.00 €
Kestus: 18.12.2019-19.12.2019; 12 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Lümfimassaaž näole koos kinesioteipimisega

2019-12-20

Lümfimassaaž on leebe ja õrnade võtetega teostatav massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Kursus põhineb Saksa koolkonna lümfimassaaži võtetel.

Hind: 119.00 €
Kestus: kell 10:00-18:30; 10 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Лимфатический массаж лица с тейпированием

2019-12-20

Лимфатический массаж это нежный массаж, использующий мягкие массажные приемы для стимуляции лимфотока. Курс основан на приемах немецкой школы лимфатического массажа

Hind: 119.00 €
Kestus: в 10:00-18:30; 10 ак.ч
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Massööri eriala baaskursus

2020-01-20

Parim võimalus kõigile massaažihuvilistele omandada massööriamet vaid aastaga. Põhiained vastavad Massöör 5 kutsestandardile. Mõeldud eelkõige ümberõpet vajavatele inimestele.

Hind: 2960.00 €
Kestus: 20.01.2020-19.01.2021
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6191, 53 420 404

Подготовительные курсы к профессиональному экзамену массажиста

2020-01-20

Вид профессионального обучения: дополнительное обучение, повышение квалификации Требования к образованию до начала обучения: среднее образование

Hind: 2960.00 €
Kestus: 20.01.2020-19.01.2021
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Massaaž erinevate haigusseisundite puhul (Situatsioonipõhine massaaž)

2020-01-24

Mida õpid? Õpid lähtuvalt anamneesist ja kliendi tervislikust seisundist valima kõige soodsama ja efektiivsema massaažiliigi ja seda ka õigesti rakendama kliendi tervise taastamiseks. See on väga keeruline, kuid just õpetaja targal juhendamisel õpid hindama ühe või teise massaažiliigi eelistamise põhimõtteid, lähtudes massaažiliigi toime efektiivsusest.

Hind: 329.00 €
Kestus: 24.01.2020-22.03.2020; 48 ak.t.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 66 46 193, 53 420 404

Массаж при различных болезненных состояниях (Ситуационный массаж)

2020-01-24

Что изучается? Будем учиться выбирать и применять самый подходящий и эффективный вид массажа, исходя из анамнеза клиента и его состояния здоровья. Это довольно сложно, но под мудрым руководством преподавателя вы изучите принципы оценивания и выбора предпочтений , исходя из эффективности дейчтвия того или иного вида массажа.

Hind: 329.00 €
Kestus: 24.01.2020-22.03.2020; 48 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404

Лого-фасциальный массаж при мышечно-функциональных нарушениях у лиц с речевой патологией

2020-02-22

Метод ЛФМ Авторский курс логопеда-практика Ольги Сахаровской: Лого-фасциальный массаж при мышечно-функциональных нарушениях у лиц с речевой патологией. Метод ЛФМ основан на изучении, обобщении анатомических, фасциальных, акупунктурных структур и их взаимодействия. Имеет свою отличающуюся модель, последовательность массажных приемов и типы контактного взаимодействия от классических и описанных в логопедии.

Hind: 300.00 €
Kestus: 22.02.2020-23.02.2020; 20 ак. ч.
Koht: Kadaka tee 4, Tallinn

Telefon: 664 6193, 53 420 404