St. Olav Hotel

St. Olav Hotel; olav
Firma:
St. Olav Hotel
Telefon:
616 1180
E-post:
olav@olav.ee


Tere tulemast vanalinna kõige suuremasse hotelli St.Olav!
 
St.Olav Hotell avas oma uksed vanalinna kõige laiemal ja vaiksemal tänaval. Hotell asub ainulaadses kohas – keskaegse All-linna kaupmeeste linnaosa südames kolme minuti jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, 15.sajandist pärinevate kindlusmüüride vahetus läheduses ja viie minuti tee kaugusel Balti jaamast. 
 
St.Olavi Hotelli ajaloolise hoone neljal korrusel ootab külalisi  mugava ja huvitava interjööriga toad. Pakume ka Lux Suite, Suite saunaga ja Junior Suite numbritube. Kõikide hotellitubade viimistluses on kasutatud ainult naturaalseid ja ökoloogiliselt puhtaid materjale.

 
 
 
Konverentsid
 
St.Olavi Hotell on olnud mitmete kõrgetasemeliste kohtumiste toimumiskohaks. Hotellis on kolm konverentsisaali, mis mahutavad 35 kuni 120 osalejat. Kõrged laed, Veneetsia akendest sissevoogav valgus ja vanaaegsed pildid seintel - kõik see aitab kaasa uute ideede sünnile, tekitab loova õhkkonna ja soodustab kiirete ja õigete otsuste vastuvõtmist.
 
Saali rendihind sisaldab standardvarustust: ekraan, dataprojektor, televiisor, video, pabertahvel, Wi-Fi, kirjutusvahendid.
 
Info: sales@tallinnhistoricalhotels.com

 


Banketid ja üritused
 
Kaunis, avaras ja valgusküllases saalis on kõrged laed ja veneetsia aknad; kord kõlas siin vana muusika, võeti vastu suursuguseid külalisi, daamid ja härrad keerlesid valsihoos - saal on kui loodud suurejooneliste ballide ja dineede korraldamiseks.
 
Meie peakoka meisterlikkus, meie professionaalne teenindus ja ammuste aegade imepärane võlu muudavad Teie sündmuse meeldejäävaks! St Olavi restoranis on erinava suurusega banketisaale, mis mahutavad 15 kuni 120 külalist.

 

 
Toad
 
St.Olavi Hotelli ajaloolise hoone neljal korrusel ootab külastajaid 106 mugavat ja huvitava interjööriga tuba, sealhulgas Junior Suite ja Suite kategoorias.
 
Kõik toad on kujundatud erinevalt - mitte ükski ei sarnane teisega. Isegi tubade pindala on erinev, alates ruumikatest tubadest põhikorrusel kuni ärklikorruse soodsa hinnaga tubadeni.
 
Standardtubade interjööris on kasutatud rikkalikult looduslikust kivist ja puust pseudogooti detaile, sepiseid ning mustrilisi kangaid. Põrandad on naturaalsest korkpuust. Antiikmööbel, käsitöökardinad ja -voodikatted lisavad Lux numbrite sisekujundusele rikkalikkust. Oma tubadesse sisenevad külalised mugava siseõue kaudu; akendest avaneb suurepärane vaade vanalinna vaiksetele munakivitänavatele, punastele viilkatustele või romantilisele hotelliõuele. 
 
St.Olavi Hotellis põimub keskaegne muinasjutumaailm kaasaegsete mugavustega. Igas numbritoas on vann või dušš, põrandasoojendus, miniseif, minibaar, kaabeltelevisioon, tasuta internet, otsevalimisega numbertelefon ja föön.

 


Restoran
 
Kaunis valgusküllases saalis on kõrged laed, palju õhku ja avarust. Rõduukse juures on kaks Veneetsia-stiilis akent. Suur saal on ühenduses väikse saaliga. Ühel väikese saali seinal on säilitatud fragment vanast seinamaalingust, mis tuletab veelkord meelde, et viibite ajaloolises paigas. Kord korraldati just nendes saalides balle, kõlas vana muusika ja võeti vastu suursuguseid külalisi. Rikkad ja kuulsat päritolu aadlikud korraldasid siin vastuvõtte ja pidusööke valitud seltskonnale.
 
Sellises atmosfääris rändab mõte möödanikku juba hommikueine ajal, kui Te kiirustamata oma aromaatset kohvi joote või kui Te õhtusöögiks naudite ehtsat vene kööki koos selle pirukate ja küpsetistega. Pärast sööki tekib Teil kindlasti tahtmine minna rõdule - küllap seisid siin ammustel aegadel daamid ja viipasid mööduvatele härrasmeestele.
 
 
Hotellid  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Majutus  Ruumid  Ürituste korraldamine  Toitlustus ja catering  Restoranid  Helitehnika  Helitehnika rent  Saunad  Võimalikud ruumide stiilid  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Diplomaadistiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Kohvilaua teenus  Meelelahutusüritused  sünnipäevad  Majutuskohad  Seinaekraanid  Ekraanid  WIFI  A`la carte road  Külaliste vastuvõtt  Külaliste vastuvõtt  Firmapidu  Jõulupidu  Sünnipäevaruumid  Peokorraldus  Perepäevad  U- kujuline  Vastuvõtt  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Kohvipausi teenus  TV ja Video  Grafoprojektor  Arvuti laenutamine  Pabertahvel  Data- projektor  St. Olav Hotel  Tallinn Historical Hotels