Gabriele Moe- ja Tantsukool

Gabriele Moe- ja Tan
Firma:
Gabriele Moe- ja Tantsukool
Telefon:
50 20 808
Koduleht:
www.gabriele.ee




Kooli eesmärgiks on arendada ja suurendada huvi eri tantsu liikide (klassikaline, break, modern, jazz, vaba- ja showtants), kehatunnetamise ja üldse liikumise vastu. Saada algteadmisi modellindusest ja moekunstist ning mitmekesistest sidusaladest, mis arendavad ja suunavad isiksust edaspidises loometöös.

ESINEMISPROGRAMMID JA ESINEJAD ÜRITUSTELE

Koolis tegutseb parimatest tantsijatest moodustatud showtantsugrupp G-DANCE.
Võimalik tellida üritustele showtantsuprogrammi ning ka laste tantsukavasid.
Pakume moeetenduste lavastamist ja modelle. Hind kokkuleppel.
Õppe- ja treeningtöö toimub loengute, treeningute, esinemiste, võistluste, laagrite näol õpperühmades, mis koostatakse vanuse ja arengutaseme põhjal. Kooli lõputunnistuse saamiseks peab õpilane täitma kõik õppekavaga või normatiividega sätestatud nõudmised. Tantsuliigid on vanuserühmadel erinevad ja ainetunnid algavad alates kolmandast vanuseastmest. Õppeaastal omandatud teadmistega peab õpilane oma eale vastaval tasemel suutma iseseisvalt liikuda, tegutseda, on omandanud lavateadmised, põhimõisted ja terminid tantsu valdkonnas. On lavaline julgus ja oskus seal olla ning arvestada ka teistega.Õpilane on alati teretulnud kooli lahtioleku ajal, mil Teie lapsega tegelevad kogemustega ning haritud, oma ala asjatundjad pedagoogid. Ettevalmistusgrupid alates 3- eluaastast.

Võtame õpilasi vastu septembrist alates.
Õppetöö algab septembri teisel nädalal. Endiste õpilaste eelregistreerimine toimub augusti viimasel nädalal. Lepinguid sõlmitakse kohapeal, Hospidali 4, kella 15.00 - 18.00. Registreerida tuleb ka endasijõudnud õpilastel!

HINNAD
Kuu õppetasu vastavalt vanusegruppidele 300 kuni 400 krooni.








Tantsuringid tantsukoolid  Tantsustuudiod  Esinejad ja õhtujuhid  Spordiringid  Aeroobika  Esinejad  Aktiivne tegevus ja sportimine  Moderntants  Modellikoolitus  Artistide ja esinejate koolitus  Võimlemine  Showtants  Tantsuline võimlemine  Tantsutrupid  Freestyle  Funky  Show-ballet  Jazz