Lasnamäe Muusikakool

Lasnamäe Muusikakoo
Firma:
Lasnamäe Muusikakool
Telefon:
601 2293
Muusikakool töötab üleriigilise raamõppekava alusel.

Õppetöö kestab 7 aastat.

Peale lõpueksamite sooritamist antakse lõputunnistus. Peale muusikakooli võib jätkata muusikaõpinguid ja saada muusikuks !Muusikakoolis saab õppida järgmistel erialadel:

1. Klaver
2. Akordion
3. Plokkflööt
4. Flööt
5. Klarnet
6. Oboe
7. Trompet
8. Alt
9. Bariton
10.Tuuba
11.Tromboon
12.Tenor
13.Saksofon
14.Kannel
15. Viiul
16. Kitarr
17. Basskitarr
18.Süntesaator
19. Jazzklaver
20 . Löökpillid

Ettevalmistusklass 5-7 aastastele lastele.

Mahedamad helid kõlavad siis, kui rahvapilliorkester harjutab koosmängu. Selles orkestris mängimiseks on tarvis õppida kandle-, plokkflöödi- ja akordionimängu. Tore on kuulata akordioni- ja süntesaatoriõpilaste ühismängu, sest selle ansambli repertuaari moodustavad nn. "kerge muusika" palad, mis teevad meele rõõmsaks. Plokkflöödiansambel paneb saalis olijad nautima kauneid ja mahedaid helisid. Mitmed puhkpillipoisid mängivad Vabariiklikus Noorte Puhkpilliorkestris.Korraldame Lasnamäe Muusikakoolis iga aasta loomingupäevi, et võimaldada väljundit noortele instrumentalistidele, kes on huvitatud improviseerimisest ja omaloominguga tegelemisest.

Täpsem info kodulehel!Kitarri õpetus  Muusikakoolid  Puhkpill  Ansamblid  Viiuliõpe  Klassikaline kitarr  Flööt  Klarnet  Oboe  Saksofon  Trompet  Tromboon  Bariton  Tuuba  Akordion  Löökpillid  Puhkpilliorkester  Akordioniansambel  Rahvamuusikaansambel  Rahvapilliorkester  Klaverimäng  Plokkflööt  Alt  Tenor  Kannel ja kandleõpetus  Süntesaator  Basskitarr  Keelpillid  Eelõpe ja eelkoolid  Kontrabass  Elektrikitarr  Jazzklaver