International Make Up Center meigikool

International Make U
Firma:
International Make Up Center meigikool
Telefon:
372 648 1488 Faks: 372 648 1415
Koduleht:
www.makeupstore.ee
Facebook: www.facebook.com/makeupstoreestonia

MAKE UP STORE esinduskauplus - Pärnu mnt. 10, Tallinn 
Telefon: (372) 648 1488 
Faks: (372) 648 1415 
 
Tallinna Kaubamaja, Ilumaailm "MAKE UP STORE" - Gonsiori 2
Teenus: Ainult toodete müük
 
MAKE UP STORE "TASKU" KESKUSES -  Turu 2, Tartu
Telefon: (372) 731 2109


 
Idee luua Make Up Store sai alguse ajast, mil seoses meigikunstnike koolitamisega puututi alailma kokku probleemiga, kuidas leida rahuldavaid tooteid oma ideede teostuseks. Nii alustaski Make Up Store asutaja Mika Liias sobiva sortimendi koostamist.
 
Põhjalike otsingute ja erinevate toodete testimise ning professionaalsete meigikunstnikega konsulteerimise tulemusena on tänaseks kokku pandud lai valik dekoratiivkosmeetika, naha- ja kehahooldustooteid, pintsleid ning meigikotte. Esimene kauplus avati Stockholmis 1996. aastal.
 
Meie klientuur on kasvanud ja sellega koos ka nõudmised toodetele, nii olemegi sobitanud oma tooted frantsiisikontseptsiooniks. Oleme loodud klientidele, kes soovivad eksklusiivseid tooteid laitmatu kvaliteedi ja mõistliku hinnaga. Tänaseks päevaks on maailmas üle 100 Make Up Store kaupluse, kõik nad näevad samasugused välja. Klient, kes siseneb kauplusse, teab, mis teda ootab. Nimekiri kõikidest maailma kauplustest asub siin
 
Selleks, et aidata klientidel leida õige, just igaühele individuaalselt sobivad meigi- ja nahahooldustooted ning jumestusstiil, pakume erinevaid meigikursusi. Kui on soov süvenenumalt tegeleda selle kauni loomingulise alaga või saada jumestuskunstnikuks, siis ootame kõiki huvilisi õppima International Make Up Center meigikooli.

 
 
Kui soovid kogu hingest saada meigikunstnikuks või süvenenult tegeleda selle kauni, loomingulise alaga, oled valmis tõsisteks õpinguteks ja harjutamiseks, siis usume et meie kool sobib just sinule. Need on tööalased kursused, mis annavad professionaalse meigikunstniku oskused, hariduse ja rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaadi.
 
IMC 10-nädalane profimeigikursus 
Õppetöö toimub E-R kell 10-14. kogumahus 200 tundi. Hind 2200 eurot, sisaldades meigitarvikute stardipaketti 500 euro väärtuses. Põhjaliku kooli tutvustuse leiad artikli lõpus olevast lisast "IMC oppekorralduse alused".
 
 
Kooli astumiseks täida siin artikli lõpus olev avaldus ja edasta see e-mailile: info@makeupstore.ee.
 
* International Make Up Center / Profimeigikool OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Vaata lisa

 
TEENUSEDSelleks, et aidata leida õige, just igaühele individuaalselt sobiv meigi-ja hooldustoodete valik ning isikupärane jumestusstiil, pakume erinevaid kursusi ja meigiteenuseid:
 
INDIVIDUAALNE MEIGIKURSUS = KAUNIS MEIK + TASUTA TOOTED
50 minuti jooksul teeb meie meigikunstnik päeva- või õhtumeigi, selgitab selle teostamise käiku, annab nõu värvitoonide valikul ja õpetab toodete kasutamist. Lisaks saab klient kursuse hinna ulatuses tasuta MAKE UP STORE tooteid kaasa valida. 
 
*Individuaalset meigikursust saab vormistada ka kinkekaardina.
Aeg: 50 minutit / eelregistreerumine vajalik telefoni teel
Hind: 60 EUR

PÄEVAMEIK
Päevameigis kasutatakse enamasti nn. klassikalises mõttes neutraalseid toone. Tehakse minimalistlik meik, mis täiustab kliendi välimust ja rõhutab tema loomulikku ilu.
Aeg: 30 minutit / eelregistreerumine vajalik telefoni teel
Hind: 30 EUR
 
ÕHTUMEIK / FOTOMEIK
Õhtumeik on mõeldud pidulikeks sündmusteks ning sellele on iseloomulikud erksad ja täidlased toonid. Jumestuse tegemisel arvestatakse kleidi, aksessuaaride ja eelseisva ürituse stiiliga. Fotomeik on olemuselt pisut tugevam, kuna fotol jääb peeglist nähtav tulemus umbes 50% õrnem. 
Aeg: 45 minutit / eelregistreerumine vajalik telefoni teel
Hind: 40 EUR / soovi korral lisandub hinnale kunstripsmete maksumus koos paigaldusega
 

PRUUDIMEIK + PROOVIMEIK
Pruudimeik on erinev nii päeva- kui ka õhtumeigist.  Tulemus peab olema loomulik, särav, püsiv, maksimaalselt rõhutama loomulikku ilu ning samas olema piisavalt väljendusrikas, et fotodel ei oleks pruut liiga kahvatu. Professionaalne meigikunstnik teeb pruudimeigi arvestades kliendi soove ja isikupära. Väga oluline on teha enne pulmapäeva ka proovimeik. Selle käigus jagab meigikunstnik praktilisi nõuandeid sobivate meigitoodete valikuks ning nende kasutamiseks. Lisaks saab klient 60 euro ulatuses tasuta MAKE UP STORE tooteid kaasa valida. Pulmapäeval teostab meigikunstnik proovimeigi käigus kokkulepitud meigi.
 
Aeg: 50 minutit x 2 / eelregistreerumine vajalik e-maili teel
Hind: 120 EUR / soovi korral lisandub hinnale kunstripsmete maksumus koos paigaldusega / kogu summa tasutakse proovimeigi päeval
 
PRUUDIMEIK ( ilma proovimeigita) 
Aeg: 50 minutit 
Hind: 60 EUR / soovi korral lisandub kunstripsmete maksumus koos paigaldusega / eelregistreerumine vajalik telefoni teel
 
LAVAMEIK / FANTAASIAMEIK 
75 minuti jooksul teeb meigikunstnik soovitud jumestuse arvestades kliendi isikupära ja sündmuse olemust. 
Aeg: 75 minutit / eelregistreerumine vajalik telefoni teel
Hind: 55 EUR / soovi korral lisandub hinnale kunstripsmete maksumus koos paigaldusega
 
 
KULMUDE JA RIPSMETE HOOLDUS
Kulmude modelleerimine ja keemiline värvimine + ripsmete keemiline värvimine / Hind: 22 EUR / eelregistreerumine vajalik telefoni teel
Kulmude modelleerimine ja keemiline värvimine / Hind: 17 EUR / eelregistreerumine vajalik telefoni teel
Kulmude modelleerimine / Hind: 13 EUR / eelregistreerumine vajalik telefoni teel
 
 
MEIGIKURSUS RÜHMALE
Teenus sobib igas vanuses kollektiividele ja sõpruskondadele, kelle sooviks omandada põhiteadmised kauni ja püsiva meigi tegemiseks. Kursusel käsitletavad teemad:
 
•  igapäevane nahahooldus
•  kuidas leida sobivad meigitooted ja toonid 
•  sobiva meigistiili praktiline teostus
 
Kursuse lõpus on kõigil osalejatel võimalik MAKE UP STORE tooteid kasutades ise endale jumestus teha ning värskendada oma meigikoti sisu tavapärasest 20% soodsama hinnaga. Kursus viiakse läbi 6-10 osalejaga ning rühm tuleb teenuse soovijal ise koostada. NB! Kursuse ajal pole lubatud tarbida alkohoolseid jooke ja toitu.
 
Aeg: esmaspäev – neljapäev / 3 tundi / toimumise kellaaeg ja meigistiil kokkuleppel / päring saata e-mailile info@makeupstore.ee
Hind: 40 EUR osaleja / hind sisaldab 20 EUR väärtuses tooteid kliendi valikul / kogu summa tasutakse ettemaksuna

* Pakutavad teenused ja kursused võivad Make Up Store kauplustes erineda:
Pärnu mnt 10 MUS esinduskauplus, TALLINN / telefon: 648 1488 / e-mail: info@makeupstore.ee 
Turu 2 "Tasku" Keskuse MUS kauplus, TARTU / telefon: 731 2109 / e-mail: tasku@makeupstore.ee
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Jumestusalane koolitus  Venekeelsed koolitused  ILUKOOLITUSED  Kutsekoolid  Ilusalongid  Koolitused ja kursused noortele  Koolitused firmadele  Meik  Stiilimeik  Meigikursused  Make Up Store  Fotomeigikoolitus  International Make Up Center meigikool  Meigikursused  Meigikoolitus  Meigiõppe baaskursus  Individuaalne meigikursus  IMC 10-nädalane profimeigikursus  Päevameik  Õhtumeik  Fotomeigikoolitus  Meigikursus rühmale  Pruudi- ja glamuurimeik  Lavameik