Multilingua Keelekeskus OÜ

Multilingua Keelekes
Firma:
Multilingua Keelekeskus OÜ
Telefon:
640 8540
Koduleht:
www.multilingua.ee
Facebook: www.facebook.com/multilinguaMultilinguas saab õppida 20 keelt! 


Multilingua Keelekeskus...

Multilingua Keelekeskus asutati 1994. aastal. Ettevõtte tegevusalaks oli kuni käesoleva aastani täiskasvanute keeleõpe, millele sellest aastast lisanduvad erinevad keeleõppevõimalused lastele. Tegutsemist alustavad Laste Keeleklubi pere noorematele ja keelekursused suurematele lastele. Uue võimalusena pakub Multilingua välismaal toimuvaid keelekursusi nii täiskasvanutele, lastele kui ka uudseid perekursusi. Edasi sama tekst

 

 

INDIVIDUAALÕPE

Personaalne õppevorm, kus koolitaja keskendub 1-2 õppija arengule ja eesmärkidele. Koostatakse personaalne õppekava ning valitakse sobivaim tunni toimumisaeg ja tempo. 
 

 
MULTI- SKYPE ÕPE

Individuaalõpe internetitelefoni vahendusel, mis tähendab, et koolitaja ja õppija suhtlevad omavahel Skype´i teel. Nii nagu igale keeletunnile kohane, harjutatakse rääkimist, kuulamist, kirjutamist ja lugemist, kuid õpetajaga kokkusaamiseks pole vaja klassiruumi kohale minna.
 


MINIGRUPIÕPE

Õppevorm, millest võtavad osa 4-5 samal tasemel ja sarnaste eesmärkidega õppijat. Võrreldes suurema grupiga saab õpitava osas olla paindlikum ja võtta rohkem arvesse õppijate huvisid ja keeleõppevajadusi. Ja mis põhiline: väikses grupis on igal õppijal piisavalt rääkimisaega.


GRUPIÕPE

Keeletundides keskendutakse eeskätt suulise eneseväljendusoskuse, kuulamise ja rääkimise osaoskuse arendamisele, et õppija saaks julguse võõrkeeles suhelda. Meie rühmad moodustatakse maksimaalselt 6-8 samal keeletasemel õppijast, sest väike grupp võimaldab igaühel aktiivselt tunnis osaleda ja uusi teadmisi praktiseerida.

 

LASTE KEELEKLUBI

Pere noorematele mõeldud klubiline õppevorm, kus keele omandamine on mänguline ja kogu tegevus toimub AINULT õpitavas keeles.
Keeleklubis lähtume laste loomulikust suhtlemissoovist ning arendame sõnavara ja õpime grammatikat suheldes, mängides ja loovülesandeid lahendades. Keeleõppe lõppeesmärgiks on oskus ja julgus õpitavas keeles suhelda.
 
Keeleõppereis keelekeskkonda on parim viis võõrkeelt omandada ja koheselt
kasutada. Pakume keelekursusi täiskasvanutele, keeleõppe- ja
motivatsioonipakette ettevõtetele, keelelaagreid lastele ja perekursusi.

 

Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Eesti keel  Hiina keel  Hispaania keel  Inglise keel  Itaalia keel  Jaapani keel  Keelekursused  Keeletestid  Keeleõpe  Keeleõpe välismaal  Individuaalne keeleõpe  Portugali keel  Prantsuse keel  Rootsi keel  Saksa keel  Soome keel  Vene keel  Ärikeeleõpe  Tõlketeenused  Araabia keel  Türgi keel  Eratunnid  Võõrkeeled  Suhtluskeel  Käsiraamatute ja kasutusjuhendite tõlkimine  Koolitusmaterjalide tõlkimine  Multi-Skype keeleõpe  Multi-Skype konsultatsioonid  Kirjalik tõlge  Hollandi keel  Koolitused firmadele  Norra keel  Suvekoolid  Poola keel  MULTI-MORE  Multilingua Keelekeskus OÜ  Keele intensiivkursus