Tallinna Õpetajate Maja Koolitused ja Kursused

Tallinna Õpetajate
Firma:
Tallinna Õpetajate Maja Koolitused ja Kursused
Telefon:
615 5161, 554 8572


Tule ja avasta, õpi ja tegutse!

Facebook: Tallinna Õpetajate Maja


TALLINNA ÕPETAJATE MAJAS TOIMUB PIDEVALT PÕNEVAID KOOLITUSI: 


*Korraga kõiki huvikoolitusi näed kui KLIKID SIIN!

Meil on hea meel tervitada Teid sajandite vanuses majas.
Pakume Teie ürituste korraldamiseks koolitus- ja esindusruume ajaloolises hoones, Raekoja platsi ääres. Ajaloohõnguline sisekujundus ja kaasaegsed võimalused loovad siin toimuvatele sündmustele erilise meeleolu, olles meeldivaks vahelduseks igapäevaseks saanud „eurole".

Seminari- ja koolitusruumid on viidud vastavusse tänaste koolitajate soovide ja vajadustega, vana ja uus on saavutanud harmoonilise kooskõla.
Ruumides on wifi interneti ühendus, grafoprojektor, ekraan ja pabertahvel, eraldi tasu eest on võimalik tellida ka dataprojektorit ja sülearvutit.


AITAME TEIL ÜRITUSI KORRALDADA PAKKUDES TERVIKLIKKE, TEIE SOOVE JA VÕIMALUSI ARVESTATAVAID LAHENDUSI!

Igasugune korraldamine on energiat ja aeganõudev protsess. Meie eksisteerime just selleks, et Teie elu lihtsamaks, mugavamaks ja muretumaks muuta.

Meile tähendab ürituste korraldamine rõõmu, loomingut ja uute põnevate ideede elluviimist.

  • Suve- ja talvepäevad
  • Firma tähtpäevaüritused
  • Aastavahetuse- ja jõulupeod
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Aiandus ja põllumajandus    Jumestusalane koolitus  Kohvialane koolitus  Psühholoogia  Psühholoogia  Tervisekoolitused  Toitlustus  Veinikoolitus  Huviringid täiskasvanutele  Tantsuringid tantsukoolid  ILUKOOLITUSED  Sisekujundus  Perepsühholoogia koolitus  Kunsti ja kultuurialased koolitused  Arvutiõpe ja IT  Arvutikoolitused  Veebitehnoloogiaalane koolitus  Psühholoogia  Sisekoolitused  Aktiivne tegevus ja sportimine  Isiksuse areng  Arvuti kursused  Jooga  Suvelaagrid  Pedagoogide täienduskoolitus  Fotokursused algajatele  Suvelaagrite korraldamine  Koduleht  Fotokursus  Fotokursused  Fotograafia  Fotod  Aiakujundus  Ruumikujundus  Avalikud koolitused  Maalimine ja joonistamine  Laagrid  Õlimaali kursused  Arvutikasutaja koolitused  Arvutiprogrammid  Photoshop  Psühholoogiaalane kirjandus  Loodusfotograafia  Linnalaagrid  Haljastusalane koolitus  Vitraazimaali valmistamine  Haljasalade rajamine  Jookide tehnoloogia  Täiskasvanute laagrid  Videokursused  Kokteilikoolitused  Konjaki koolitused  Koolitused ja kursused noortele  Koolitused firmadele  Meik  Stiilimeik  Veebikeskkonnad  Kodukujundus  Portaalid  Sushikoolitus  Tee serveerimise koolitus  Maalilaager  Baarialased koolitused  Joogikoolitused  Joogikursused  Must-valge fotograafia  Suvekoolid  Suvekoolid  Kursused algajatele  Kursused firmale  Õpetajate Maja 

KOOLITUSKALENDER

DJ õpitoa jätkukursus

2019-07-01

Osalesid DJ õpitoa algkursusel ja tahaksid rohkem süvitsi minna? Tule ja lihvi omandatud oskusi ning kinnista õpitud töövõtteid. Kursuse käigus külastame Raadio 2 stuudiot ja veedame aega ka tantsuklubis esinedes.

Hind: 99.00 €
Kestus: 1., 2., 3., ja 4. juulil kell 18.00-20.30
Koht: Raekoja plats 14, Tallinn

Telefon: 615 5163 / 55655486