Ecoland Hotel-Boutique***

Ecoland Hotel-Boutiq
Firma:
Ecoland Hotel-Boutique***
Telefon:
605 1999
Koduleht:
www.ecoland.ee


Lihtsalt hea, et tulla & olla! Vaikne koht, mõnus ümbrus, oivaline teenindus, sõbralik õhkkond - igati sobiv paik puhkuseks!Hotell Ecoland asub ökoloogiliselt puhtas Tallinna Pirita linnaosas ja 15-minutilise sõidu kaugusel kesklinnast. Hotelli hea paiknevus võimaldab Teil nautida vaikust ja loodust, puhata linnakärast.
 
Hotellis on 81 tuba. Hinna sees on hommikusöök, hommikusauna ja basseini kasutamine.
 
Hotellis on vana-vene köögiga restoran, saalid konverentside ja bankettide korraldamiseks, piljard, saunad, bassein hüdromassaažiga, spordisaal, toidupood, ilusalong, soolakamber, energiakapsel, massaažikabinetid, arst, apteek, ilusalong. Hotellis on interneti ja WiFi ühendus.
 
Hotelli vastuvõtt aitab Teil tellida teatri ja kontserdi pileteid, ning annab soovitusi vaba aja veetmise võimaluste kohta. Vajadusel võimalus kasutada hotelli šeiffe ja pakiruumi, vahetada valuutat, arveldada maksekaartidega.
 
Hotelli külalistel on võimalik kasutada toateenindust, lisateenusena pesupesemine ja keemiline puhastus.KONVERENTSÄriklientide käsutuses on 3 konverentsisaali kogu vajaliku tehnikaga. Konverentsist osavõtjatele pakume võimalust kasutada mudaravila teenuseid, toitlustamiseks pakume spetsiaalseid grupimenüüsid.
 
Hind: 20 € /tund, 120 € /päev
 
Hotellid  Konverentsiruumid  Koolituskeskused  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Seminariteenus  Majutus  Ruumid  Toitlustus ja catering  Catering  Restoranid  Saunad  Võimalikud ruumide stiilid  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Tallinn Historical Hotels