Usesoft AS

Usesoft AS
Firma:
Usesoft AS
Telefon:
630 5105
Koduleht:
www.usesoft.ee
Facebook: www.facebook.com/usesoft.cad

AutoCADi kursused ja konsultatsioonid.
Autodeski ametlik koolituskeskus (Autodesk Authorised Training Centre) Eestis juba aastast 1994. 

Usesoft
on 1991. aastal asutatud Eesti IT firma, mis on keskendunud peamiselt kahele turule CAD lahendused ehitusvaldkonnale ja äritarkvara lahendused tootmissektorile.
Usesoft on maailma suurima projekteerimistarkvara tootja, Autodeski ametlik edasimüüja alates 1992. aastast ja ametlik koolituskeskus alates aastast 1998.
Meie juures on käinud ennast täiendamas igal aastal sajad spetsialistid ehituse-, tootmise- ja muudest valdkondadest.

Pakume kursuseid nii alustavale CAD'i joonestajale kui ka ennast täiendavale spetsialistile näiteks arhitektuuri, konstruktsiooni või haljastuse valdkonnast. Viimaseid juhendavad vastava valdkonna professionaalid.

Veel sel aastal on toimumas palju huvitavaid kursuseid.
Nii et vaadake järele!

Meie kodulehel www.usesoft.ee on ära toodud ka kursuste pikemad kirjeldused.
 

Koolitused ja kursused täiskasvanutele    Konsultatsioonid  Arvutiõpe ja IT  Arvutikasutaja baaskursus  Arvutikoolitused  AutoCAD  Joonestustarkvara koolitus  Projekteerimistarkvara koolitus  AutoCAD ruumjoonestamine  AutoCAD algkursus  Arvutikasutaja koolitused  Autodesk  AutoCAD LT  Revit  Usesoft  3ds max  Koolitused firmadele  Arvutikoolitusfirmad  Civil 3D  Fusion 360 disaineritele  Autodesk Inventor  Civil 3D + InfraWorks  Droonide- ja 3D-laserskannerite abil andmete kogumine ja rakendamine  Ehitusinfomudeli kvaliteedi tagamine I – IFC ja Revit  Ehitusinfomudeli kvaliteedi tagamine II – Navisworks ja BIM 360  Ehitusinfomudelite visualiseerimine virtuaalreaalsuses  Ehitusvaldkonna infokorraldus kasutades Office 365 pilvelahendusi  InfraWorks baaskursus 

KOOLITUSKALENDER

Revit töötuba- BIM objektide loomine ehk perekonnad (Family)

2021-06-28

Hind: 336.00 €
Kestus: 28. ja 29. juuni
Koht: Reaalajas veebikursus

Telefon: 6 305105