Tallinna Rahvaülikool

Tallinna Rahvaüliko
Firma:
Tallinna Rahvaülikool
Telefon:
630 6508
E-post:
info@kultuur.ee
Koduleht:
www.kultuur.ee


AVASTA UUSI VÕIMALUSI! Kohtumiseni Rahvaülikoolis!

 

Facebook: Tallinna Rahvaülikool.

Pakume mitmekülgseid huvihariduslikke koolitusi täiskasvanutele! Meie eesmärk on pakkuda teadmiste ja oskuste omandamist meeldivas seltskonnas ja oma ala professionaalide juhendamisel. Meie kursuste valik on lai ning need on väga erineva pikkusega. On ühekordseid koolitusi, lühikursusi ja terve aasta vältavaid kursuseid. Tegutseme kolmes majas – Südalinna maja Estonia pst 5a, Vanalinna maja Vene tn 6 ja Pelgulinna maja Telliskivi 56.

Meie koolituste valikus on mitmeid klassikuid, mis on toimunud juba aastaid ning mille vastu on osalejatel endiselt suur huvi. Meie juurde tulevad juba mitmendat-mitmendat aastat tagasi juhendajad kursustega, mida nad järjepidevalt täiendavad ja arendavad. Klassikute nimekirjas on näiteks teadveloleku kursus (juhendaja Loore Martma), Zair Zeljanovi "Õlimaal", Marek Vellendi juhendatud tai chi chuan ning muidugi alati populaarne makroonide valmistamise kursus (juhendaja Eerika Ossaar). 

Samuti töötame pidevalt selle nimel, et kaasata oma kursuste nimekirja uusi teemasid ja teha koostööd uute ning põnevate juhendajatega. 2021 kevadpoolaastal on sellisteks kursusteks näiteks "
Lia rabarberihitid" (juh. Lia Virkus), "
Kuidas muutuval töömaastikul oma tee leida?" (juh. Monika Larini), "Argentiina tango algkursus" (juh. Maria Zujeva), "Vinyasa jooga sissejuhatav kursus" (juh. Marie Pullerits) ja "E-kursus. Permakultuur pole aiandus. Mis see siis on?" (juh. Marian Nummert).

Valdkonnad, milles me kursuseid pakume:

Kõik kursused kronoloogilises ja temaatilises järjekorras leiat SIIT.

Rõõmustame, kui teid oma kursustel näeme!

 

Koolitused ja kursused täiskasvanutele    Hispaania keel  Inglise keel  Itaalia keel  Keelekursused  Keeleõpe  Kokanduskursused  Koolituskeskused  Lilleseadekoolitus  Massaazikursused  Saksa keel  Soome keel  Tervisekoolitused  Toitlustus  Veinikoolitus  Vene keel  Huviringid täiskasvanutele  Käsitöökursused  Teater  Sisekujundus  KEELEÕPE- araabia keel  Aroomiteraapia  Aroomiteraapia  Kunsti ja kultuurialased koolitused  Siidimaal  Kunstiringid  Graafika  Arvutikoolitused  Aianduskursused  Keraamika  Moderntants  Rahvatants  Viiuliõpe  Klassikaline kitarr  Jooga  Joonistamine  Fotokursus  Fotokursused  Fotograafia  Klaverimäng  Kannel ja kandleõpetus  Aiakujundus  Aiakujundus  Maalimine ja joonistamine  Esinemine  Suguvõsa uurimine  Õlimaali kursused  Kirjakunst  Excel  Parmupill  Tai-chi  Hatha-jooga  Klassikaline massaaz  Hääleseade  Tervislik toitumine  Kodukujundus  Fototöötlus  Niplispits  Kudumine  Köitmine ja nahatööd  Seebi valmistamine  Kalatoidud  Kunst ja disain  Kangakudumine  Looduskosmeetika  Siidimaal  Tekstiilikursused  Taaskasutus  Restaureerimine  Tallinna Rahvaülikool  Обучение и курсы  Internetiturundus  Psühholoogiakursused  Toitumine ja tervis  Tooršokolaad  Akvarell  Toiduvalmistamine  Kokakursused  Kokakursused  Aiaplaani koolitus  Terviseprobleemid  Looduslikud kosmeetikumid  Meigikoolitus  Lilleseade kursused  Tabelitöötlus  Genealoogia  Keele intensiivkursus  Juustepesuvahendid  Küpsetised  TRE - keha ja meele pingete vabastamise meetod ja protsess  Rahvarõivas  Hiinameditsiin  Kokkamine  Deodorandid  Koogid  MS Excel 2013/2016  Kultuuriõhtud  Argumenteerimine  Solfedžo  Solfedžo  Mindfulness  Heegeldamine  Teatrikursused  Teatrikursused  Kokakursused lastele    Lapitööd  Lapitööd  Kunstiteraapia  Torupilliõpe  Tuniisitehnika  Soololaul  Püsililled  Loovjoonistamine  Vaba liikumine  Sefiir  Makroonid  Puuviljakimbud  Aafrika tantsud  Pelmeenid  Ilumassaaž  Kontorimassaaž  Suvelilled  Improstuudio 

KOOLITUSKALENDER

Kuidas orienteeruda Eesti tööturul?/ How to Find your Place in the Estonian Labour Market?

2021-05-29

 

Hind: 126.00 €
Kestus: 29.-30. mai 2021
Koht: Tallinn

Telefon: 630 6508