Tallinna Rahvaülikool

Tallinna Rahvaüliko
Firma:
Tallinna Rahvaülikool
Telefon:
630 6508
E-post:
info@kultuur.ee


AVASTA UUSI VÕIMALUSI! Kohtumiseni Rahvaülikoolis!

 

Facebook: Tallinna Rahvaülikool.

Pakume mitmekülgseid huvihariduslikke koolitusi täiskasvanutele! Meie eesmärk on pakkuda teadmiste ja oskuste omandamist meeldivas seltskonnas ja oma ala professionaalide juhendamisel. Meie kursuste valik on lai ning need on väga erineva pikkusega. On ühekordseid koolitusi, lühikursusi ja terve aasta vältavaid kursuseid. Alates sellest aastast tegutseme kolmes majas – Südalinna maja Estonia pst 5a, Vanalinna maja Vene tn 6 ja Pelgulinna maja Telliskivi 56.

Meie koolituste valikus on mitmeid klassikuid, mis on toimunud juba aastaid ning mille vastu on osalejatel endiselt suur huvi. Meie juurde tulevad juba mitmendat-mitmendat aastat tagasi juhendajad kursustega, mida nad järjepidevalt täiendavad ja arendavad. Klassikute nimekirjas on näiteks loovkirjutamise kursus (juhendaja Meelike Saarna), Zair Zeljanovi "Õlimaal", Marek Vellendi juhendatud tai chi chuan ning muidugi alati populaarne makroonide valmistamise kursus (juhendaja Eerika Ossaar). 

Samuti töötame pidevalt selle nimel, et kaasata oma kursuste nimekirja uusi teemasid ja teha koostööd uute ning põnevate juhendajatega. 2020 kevadpoolaastal on sellisteks kursusteks näiteks Lia kausi-ja purgikoogid (juh. Lia Virkus), Hääl kui instrument ja töövahend (juh. Toomas Lõhmuste),  Pilates (juh. Indrek Kornel) ja Rõivaste hooldus ja puhastus (juh. Kristel Tammiste).

Valdkonnad, milles me kursuseid pakume:

Kõik kursused kronoloogilises ja temaatilises järjekorras leiat SIIT.

Rõõmustame, kui teid oma kursustel näeme!

 

Koolitused ja kursused täiskasvanutele    Hispaania keel  Inglise keel  Itaalia keel  Keelekursused  Keeleõpe  Koolituskeskused  Massaazikursused  Saksa keel  Tervisekoolitused  Veinikoolitus  Vene keel  Huviringid täiskasvanutele  Käsitöökursused  Teater  Araabia keel  Aroomiteraapia  Kunsti ja kultuurialased koolitused  Siidimaal  Kunstiringid  Graafika  Arvutikoolitused  Aianduskursused  Keraamika  Viiuliõpe  Klassikaline kitarr  Jooga  Joonistamine  Fotokursus  Fotokursused  Fotograafia  Aiakujundus  Maalimine ja joonistamine  Teatrikursused  Suguvõsa uurimine  Kirjakunst  Moderntants  Excel  Heegeldamine  Tai-chi  Hatha-jooga  Hääleseade  Tervislik toitumine  TRE - keha ja meele pingete vabastamise meetod ja protsess  Kodukujundus  Mindfulness  Fototöötlus  Aroomiteraapia  Parmupill  Niplispits  Kudumine  Köitmine ja nahatööd  Kalatoidud  Meigikoolitus  Kangakudumine  Siidimaal  Tekstiilikursused  Taaskasutus  Tallinna Rahvaülikool  Обучение и курсы  Ilumassaaž  Kontorimassaaž  Psühholoogiakursused  Lapitööd  Toitumine ja tervis  Tooršokolaad  Akvarell  Toiduvalmistamine  Kokakursused  Aiaplaani koolitus  Solfedžo  Tuniisitehnika  Terviseprobleemid  Looduslikud kosmeetikumid  Klaverimäng  Solfedžo  Improstuudio  Õlimaali kursused  MS Excel 2013/2016  Klassikaline massaaz  Restaureerimine  Sisekujundus  Püsililled  Tabelitöötlus  Genealoogia  Keele intensiivkursus  Juustepesuvahendid  Küpsetised  Soololaul  Suvelilled  Rahvarõivas  Soome keel  Kokkamine  Argumenteerimine  Deodorandid  Kultuuriõhtud  Loovjoonistamine  Koogid  Kokakursused  Kokanduskursused  Toitlustus  Hiinameditsiin  Lilleseadekoolitus  Lilleseade kursused  Teatrikursused  Rahvatants  Kokakursused lastele    Aiakujundus  Lapitööd  Kunstiteraapia  Torupilliõpe  Kannel ja kandleõpetus  Kunst ja disain  Looduskosmeetika  Seebi valmistamine  Vaba liikumine  Sefiir  Makroonid  Puuviljakimbud  Aafrika tantsud  Pelmeenid  Internetiturundus  Esinemine 

KOOLITUSKALENDER

Kuninglik lõhe

2020-06-11

õhetöötoa menüüs on: Kiirsoolalõhe viinaga – paar lusikatäit viina pluss tunnike sügavkülmas seismist ja õrnsoolalõhe on valmis nautimiseks. Kiire pannilõhe aasiapäraselt – pannil valmivad lõhetükid kiiresti ja ei teki ka ohtu kala ära kuivatada. Madalal ahjukuumusel küpsenud lõhe – teeme selgeks sellise küpsetusviisi rusikareegli ehk seose kala kaalu, ahju kuumuse ja küpsetamisaja vahel ning tõenäoliselt ei küpseta te enam kunagi väärt lõhet üle. Ahjulõhe Vene moodi – kuidas võiks maitsta ahjulõhe, mis on küpsenud hapukoore-munavalgevahust katte all, kuhu on lisatud rohkelt küüslauku ja hapukurki?  

Hind: 42.00 €
Kestus: 4 tundi; kell 17.30-20.30
Koht: Estonia pst 5a, Tallinn

Telefon: 630 6508

Lia kausi-ja purgikoogid

2020-06-15

Valmistame üheskoos Lia lemmik kiirmagustoidu avokaado, banaani ja külmutatud kirssidega, mis on kui lohutusmaius igal aastaajal. Üdini tervislik ja samas võrratult hea! Lisaks valmistame veel 3 erinevat magustoitu-kooki nii purkidesse kui ka kaussidesse ja ühe soolase kausitordi: kohvi-toorjuustumaiuse Domino küpsistega õuna-rukkileiva kausikoogi kama-kirsimaiuse toorjuustuvahuga vürtsikilu-kodujuustu kausitordi musta rukkileivaga

Hind: 44.00 €
Kestus: 4 tundi; kell 17.30-20.30
Koht: Estonia pst 5a, Tallinn

Telefon: 630 6508