Tallinna Rahvaülikool

Tallinna Rahvaüliko
Firma:
Tallinna Rahvaülikool
Telefon:
630 6508
E-post:
info@kultuur.ee


AVASTA UUSI VÕIMALUSI! Kohtumiseni Rahvaülikoolis!

Facebook: Tallinna Rahvaülikool.

Pakume mitmekülgseid huvihariduslikke koolitusi täiskasvanutele Tallinna kesklinnas! Meie eesmärk on pakkuda teadmiste ja oskuste omandamist meeldivas seltskonnas ja oma ala professionaalide juhendamisel. Meie kursuste valik on lai ning need on väga erineva pikkusega. On ühekordseid koolitusi, lühikursusi ja terve aasta vältavaid kursuseid. 

Meie koolituste valikus on mitmeid klassikuid, mis on toimunud järjepidevalt juba mitmeid aastaid ning mille vastu osalejatel endiselt huvi on. Meie juurde tulevad juba mitmendat-mitmendat aastat tagasi juhendajad oma kursustega, mida nad ikka täiendavad ja arendavad. Meie klassikute nimekirjas on näiteks loovkirjutamise kursus (juhendaja Meelike Saarna), Zair Zeljanovi "Joonistamine, maalimine ja akrüülmaal", Marek Vellendi juhendatud tai chi chuan ning muidugi alati populaarne makroonide valmistamise kursus (juhendaja Eerika Ossaar).

Samuti töötame pidevalt selle nimel, et kaasata oma kursuste nimekirja uusi teemasid ja teha koostööd värskete ning põnevate juhendajatega. Kevadel 2019 on sellisteks kursusteks meeste tervise teemalised loengud (juhendaja Dr Kristel Ehala), Tallinna arhitektuuri tutvustav loengusari "Tallinna ajad ja majad" (juh. Loone Ots) ja sõrmuse valmistamise töötuba (juh. Krista Lehari).

Me tegutseme kahes majas - Estonia pst 5a ja Vene tn 6. Mõlemas majas on kõigi kursuste läbi viimiseks sobilikud ruumid, nagu arvutiklass, õppeköök, õppeklassid, liikumis- ja teatrisaalid.

Valdkonnad, milles me kursuseid pakume: Kõik kursused kronoloogilises ja temaatilises järjekorras leiat SIIT.

Rõõmustame, kui teid oma kursustel näeme!
Koolitused ja kursused täiskasvanutele    Hispaania keel  Inglise keel  Itaalia keel  Keelekursused  Keeleõpe  Koolituskeskused  Massaazikursused  Saksa keel  Tervisekoolitused  Veinikoolitus  Vene keel  Huviringid täiskasvanutele  Käsitöökursused  Teater  Araabia keel  Aroomiteraapia  Kunsti ja kultuurialased koolitused  Siidimaal  Kunstiringid  Graafika  Arvutikoolitused  Aianduskursused  Keraamika  Viiuliõpe  Klassikaline kitarr  Jooga  Joonistamine  Fotokursus  Fotokursused  Fotograafia  Aiakujundus  Maalimine ja joonistamine  Teatrikursused  Suguvõsa uurimine  Kirjakunst  Moderntants  Excel  Heegeldamine  Tai-chi  Hatha-jooga  Hääleseade  Tervislik toitumine  TRE - keha ja meele pingete vabastamise meetod ja protsess  Kodukujundus  Mindfulness  Fototöötlus  Aroomiteraapia  Parmupill  Niplispits  Kudumine  Köitmine ja nahatööd  Kalatoidud  Meigikoolitus  Kangakudumine  Siidimaal  Tekstiilikursused  Taaskasutus  Tallinna Rahvaülikool  Обучение и курсы  Ilumassaaž  Kontorimassaaž  Psühholoogiakursused  Lapitööd  Toitumine  Tooršokolaad  Akvarell  Toiduvalmistamine  Kokakursused  Aiaplaani koolitus  Solfedžo  Tuniisitehnika  Terviseprobleemid  Looduslikud kosmeetikumid  Klaverimäng  Solfedžo  Improstuudio  Õlimaali kursused  MS Excel 2013/2016  Klassikaline massaaz  Restaureerimine  Sisekujundus  Püsililled  Tabelitöötlus  Genealoogia  Keele intensiivkursus  Juustepesuvahendid  Küpsetised  Soololaul  Suvelilled  Rahvarõivas  Soome keel  Kokkamine  Argumenteerimine  Deodorandid  Kultuuriõhtud  Loovjoonistamine  Koogid  Kokakursused  Kokanduskursused  Toitlustus  Hiinameditsiin  Lilleseadekoolitus  Lilleseade kursused  Teatrikursused  Rahvatants  Kokakursused lastele    Aiakujundus  Lapitööd  Kunstiteraapia  Torupilliõpe  Kannel ja kandleõpetus  Kunst ja disain  Looduskosmeetika  Seebi valmistamine  Vaba liikumine  Sefiir  Makroonid  Puuviljakimbud  Aafrika tantsud  Pelmeenid 

KOOLITUSKALENDER

TRE (Tension & Trauma Release Exercises) – lõdvestumise potentsiaal

2019-09-18

TRE (Tension &Trauma Release Exercises) on võimas praktika keha ja vaimu tervendamiseks. Meetodi on loonud David Berceli, Phd, kes ühendas bioenergeetikal ja ida võitluskunstidel põhinevad harjutused, mis käivitavad keha loomuliku vibratsiooni. 

Hind: 126.00 €
Kestus: 18.09.-13.10.2019; 18 ak.t.
Koht: Vene tn 6 , Tallinn

Telefon: 630 6508