Motivaator.ee - Sisekosmos OÜ

Motivaator.ee - Sisekosmos OÜ
Tallinn
+372 509 4020
kaido@motivaator.ee

https://motivaator.ee/
Facebook

Tere,


mina olen Kaido Pajumaa, Motivaatori asutaja, juht ja koolitaja (CV).Motivaatori ja minu kui koolitaja teekond algas 2007. aasta suvel, kui otsustasin oma elu põhjalikult muuta. Tegelikult olin selleks ajaks juba päris palju oma elus ära teinud – Audentese Ülikooli cum laude lõpetanud, Tartu Ülikoolis bakalaureuse kraadi omandanud, 5 aastat Hansapangas töötanud ja aastatel 2004- 2007 ehitusettevõtjana ehitusäri teinud, mille aga noorte ettevõtjate rumalate vigade ja turuolude muutuste tõttu kaotasime.


Peale 2008.aastal hääbunud ehitusäri otsustasin ettevõtlusega uuesti proovida kaubandusvaldkonnas. Alustasin koostööd maailma ühe suurima lastekaupade tootjaga Kidkraft. Olles omandanud algselt eksklusiivse Kidrafti esindusõiguse Eestis arendasin järgnevate aastate jooksul välja edasimüüjate võrgustiku, mille hiljem koos ülejäänud ettevõttega maha müüsin.

 

Põhjus selleks oli lihtne – nimelt oli üha enam hakanud mind köitma idee internetipõhisest ja asukohavabast ärist. Selle realiseerimiseks käivitasin enesearenguportaali Sisekosmos, kus lisaks blogimisele motiveerimisest ja enesearendamisest e-raamatuid ning kursuseid pakkuma hakkasin. Sellest kasvas välja ka minu koolitaja teekond, kui 2009. aastal lugejate soovil esimese enesarengu/motivatsiooni klassikoolituse läbi viisin.

 


2011.aastal hakkasid selle koolituse vastu huvi tundma ettevõtted, mistõttu sai käivitatud Motivaatori projekt. Kuigi algselt keskendusin rohkem motivatsioonikoolitusele, sain mõne aastaga selgust, et ettevõtete probleemid ei ole sageli töötajate madalast motivatsioonist, vaid vähesest meeskonnatundest ja nõrgast juhtimisest tingitud. Sellest tulenevalt hakkasin üha enam otsima viise ka meeskondade ja juhtimise tõhustamiseks, millele täna eelkõige keskendunud olen.

 

Oma töös tuginen palju viimase dekaadi uuringutele psühholoogias, juhtimises ja motivatsioonis, aga ka intuitiivsele tunnetusele, mis aitavad muuta koolitused praktiliseks, kaasavaks ja rakendatavaks. Kui tunned, et soovid nendel teemadel arutada, võta julgesti ühendust.SISEKOOLITUSED


JUHTIMISKOOLITUSED


JUHTIMISKOOLITUS “TUNNUSTAV JUHTIMINE”

Koolitus annab juhile praktilise 7-sammulise meeskonna juhtimise ja -motiveerimise metoodika, mis aitab püsivalt töötajate sisemotivatsiooni kasvatada, meeskonnatunnet parandada, töötajate iseseisvust suurendada, neid tunnustada ning tiimis suhteid tugevdada.“TAGASISIDE TÖÖRIISTAD JUHILE”

Koolitus annab praktilise 3-sammulise tagasiside andmise ja küsimise metoodika “Tagasiside kolmik“, mis lihtsustab töötajate tunnustamist ja nendele tagasiside andmist/küsimist, inspireerib juhte töötajatega 1:1 vestlusi läbi viima ja toetab meeskonnas tagasisidestamist soodustava kultuuri kujundamist.MEESKONNATÖÖ


MEESKONNAKOOLITUS “ÜHTNE JUHTKOND”

Juhtkonnas või juhtide meeskonnas ühtekuuluvust ja koostöövaimu suurendav koolitus, mis aitab vältida või vähendada “silotornide” tunnuseid organisatsioonis, tugevdab suhteid juhtkonnas ja soodustab erinevate valdkondade ning üksuste vahelist usalduslikku koostööd.“MEESKONNATUNDE SUURENDAMINE”

Meeskonnas ühtsustunnet, usaldust ja koostöövaimu suurendav koolitus, mis ei jäta külmaks mitte ühtegi osalejat või meeskonda. Praktiliste harjutuste ja mitmekesiste meetoditega haarab koolitus kaasa iga osaleja, tekitades temas huvi ja pannes ta mõtlema oma tänase rolli ja panuse peale meeskonnas.“MEESKOND MUUDATUSTE KEERISES”

Koolitus annab meeskonnale praktilise 5-sammulise metoodika muudatuste protsessi edukaks läbimiseks. Metoodika kasutamine aitab muutuste vältel säilitada meeskonnas koostöövaimu, töötajates sisemise motivatsiooni ja juhi innustava positsiooni.“VÄÄRTUSED MEESKONNA TEEJUHINA”

Koolitus toetab meeskonnal organisatsiooni missiooni, visiooni ja väärtustega joondamist ning aitab töötajatel näha neid inspireeriva teejuhina, mitte kohustusliku plakatina kontori seinal.MOTIVATSIOONIKOOLITUSED


“TÖÖRÕÕMU SISEMISED ALLIKAD”

Inspireeriv ja positiivsust suurendav motivatsioonikoolitus, mis aitab osalejatel üles leida mitterahalised sisemised motivaatorid palga kõrval. Koolitus aitab oma tööd värskema pilguga näha, meeskonnas koostöövaimu kasvatada ja oma tööst rohkem rõõmu tunda.


“ENESEJUHTIMISE MEISTRIKLASS”

Tegutsemise efektiivsust suurendav enesejuhtimise koolitus, mille fookus on oma sisemiste ressursside (teadvelolek, mõtted, emotsioonid, käitumine) tõhusamal kasutamisel ja tulemuste kiiremal saavutamisel. Koolitus aitab edukalt stressi ja läbipõlemist ennetada ning suuremat sisemist tasakaalu luua.AVALIKUD KOOLITUSED


AVALIK JUHTIMISKOOLITUS “TUNNUSTAV JUHTIMINE”

Koolitus annab juhile praktilise 7-sammulise meeskonna juhtimise ja -motiveerimise mudel, mis aitab püsivalt töötajate sisemotivatsiooni kasvatada, meeskonnatunnet parandada, töötajate iseseisvust suurendada, neid tunnustada ning tiimis suhteid tugevdada.E-KURSUSED


Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte
Tellitav koolitus Juhtimiskoolitus "Tagasiside tööriistad juhile" 0.00 € Kokkuleppel Motivaator.ee - S...
Tellitav koolitus Meeskonnakoolitus “Väärtused meeskonna teejuhina” 0.00 € Kokkuleppel Motivaator.ee - S...
Tellitav koolitus Meeskonnakoolitus "Ühtne juhtkond" 0.00 € Kokkuleppel Motivaator.ee - S...
Tellitav koolitus Meeskonnakoolitus "Meeskond muudatuste keerises" 0.00 € Kokkuleppel Motivaator.ee - S...
Tellitav koolitus Motivatsioonikoolitus "Töörõõmu sisemised allikad" 0.00 € Kokkuleppel Motivaator.ee - S...
Tellitav koolitus Meeskonnakoolitus "Meeskonnatunde suurendamine" 0.00 € Kokkuleppel Motivaator.ee - S...
Tellitav koolitus Enesejuhtimise meistriklass 0.00 € Kokkuleppel Motivaator.ee - S...
Tellitav koolitus Juhtimiskoolitus “Tunnustav juhtimine” 0.00 € Kokkuleppel Motivaator.ee - S...