OfficePoint OÜ

OfficePoint OÜ
Koolitused toimuvad üle Eesti kliendiga kokkuleppel
+372 511 6117
koolitus@officepoint.ee

https://www.officepoint.ee/
Facebook

Koolitused toimuvad üle Eesti


Kontoritöö tarkvara koolitused - tunne end nagu kala vees


SISEKOOLITUSED

 

Sisekoolitusena läbi viidavad kasutajakoolitused on suunatud otseselt Teie organisatsiooni töötajatele, olles Teie ettevõtte jaoks soodsam kui avatud koolitused, samuti tagades privaatsuse ning täpsema teemakohasuse ja vastavuse Teie asutuse vajadustele.

 

 

ARVUTIKLASSI RENT


Meie käest on võimalik rentida mobiilset arvutiklassi, mis koosneb väga heade tehniliste näitajatega soliidsetest äriklassi Lenovo T460s ja T470s sülearvutitest (i5 2.3 GHz, 20 GB RAM, 512 GB SSD, 14“ FHD IPS ekraan, juhtmevaba Lenovo hiir, sisemine ID-kaardi lugeja).


Arvutites on Win10 Pro ning Office 365 Business kontoritarkvara, lisaks tavapärased veebibrauserid, ID-kaardi tarkvara jms.


Klassikomplekt sisaldab 15 arvutit, kuid loomulikult on võimalik rentida ka väiksemat arvu seadmeid.


Sõltuvalt Teie vajadusest ning arvutiressursi ajakavast püüame leida mõlemale osapoolele sobivaid kuupäevi Teie tarkvarakoolituste läbiviimiseks. Tallinna piires saame tagada ka arvutite kohale toimetamise ja vajadusel ülespaneku, samuti koolituspäeva lõpus klassikomplekti kokku pakkimise ja äraviimise. Juhul, kui vajate klassikomplekti ka Tallinnast kaugemal toimuvate koolituste läbiviimiseks, siis täpsustame transpordi ja ülespaneku/kokkupaneku eraldi üle.


Küsi pakkumist

Koolitusi ei leitud

Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte