Suvepäevad on peetud ning aeg on vastu astuda sügisele, kaugel pole enam ka jõulu- ja uusaastapidude hooaeg

Kui otsid inspireerivat keskkonda, kus pidada koosolekut või viia läbi koolitust, siis EBA Koolituskeskuse ruumid on just see, mida oled otsinud! Koolituskeskuse ruumid on varustatud kogu vajaliku esitlustehnikaga ning pakub kõike, mida vajad edukaks koosoleku või koolituse läbiviimiseks. EBA Koolituskeskuse hubased ja rikkalikult sisustatud ruumid asuvad Tallinnas, Masina 11. Koolitusklassi  (49,2m2) mahub seminaristiilis 24 inimest, lisaks on võimalus kasutada nõupidamiste ruumi ja avarat fuajeed. Soovi korral saame pakkuda suupisteid, kohvipause ning ka toitlustust.

 
Kui otsid põnevat tegevust meeskonnaüritusel või enda sõprade keskel, siis EBA Koolituskeskuse koolitused on just Sulle, ühendades uued teadmised ja huvitavad maitseelamsed- positiivsed emotsioonid on garanteeritud! 
Pakume smuuti koolitusi, mis sobivad hästi tervisepäevale, kohvikoolitusi tõelistele kohvisõpradele, meie valikust leiad erinevate joogigruppide koolitusi ning meelelahutusliku kokteilikoolituse käigus saad õppida ise baarmeni juhendamisel kokteilide valmistamist. Koolituse käigus saab tutvuda kokteilikunstiga ning valmistada erinevaid maitsvaid kokteile, sealhulgas alkoholivabasid. Kõik osalejad saavad koolituselt kaasa uusi kogemusi, maitseelamusi ning retseptilehe valmistatud kokteilidega. 
 
EBA Koolituskeskuse koolitusi saab tellida ka Teile sobivasse asukohta!
 
Samuti pakume kokteili cateringi teenust. Miks sellist teenust tellida?
  • Üllata oma kolleege meeldejääva kokteilibaariga
  • Kokteilimenüü vastavalt Teie eelistustele
  • Kokteilimenüü on võimalik siduda Teie ettevõtte tegevusharuga
  • Professionaalne teenindus
  • Tasuta joogivesi iga kokteili kõrvale
  • Maksa vaid tarbitud koguse eest
  • Kokteilibaari puhul on tarbimine madalam, kui avatud joogileti korral
  • Mobiilne baarilett võimaldab pakkuda meie teenuseid Sinule sobivas asukohas.
 
Rohkem infot www.barman.ee

Facebook/ Koolituskeskus
 
info@barman.ee