Seminariruumid ja lõõgastav spaapeatus

Kui vastu suurt suve ja puhkuseperioode on käes hetk, kui vaja oma meeskonnaga  taaskord plaanide pidamiseks või koolituse läbiviimiseks ühiselt maha istuda,  siis tasub suund seada  pealinna külje alla, kus looduskaunil Viimsi poolsaarel asub Lavendel Spa Hotell

Seminariruumid ja lõõgastav spaapeatus 
 
Koosolemine motiveerib ning sellest lähtuvalt on Lavendel Spa Hotellis suurepärane võimalus ühendada töö ja lõõgastumine.  Töise õhkkonna loomiseks  on klientidele pakkuda kolm erinevat konverentsisaali - Lavendel, Salvei ja Oliiv. Kaasaegsed tingimused, vaikne ja mugav keskkond  võimaldavad läbi viia erinevaid üritusi, olgu siis tegemist  konverentsi, seminari, õppepäeva või firmapeoga.  Hotellil on võimalus pakkuda teenust ka mitmepäevaste ürituste korraldamisel. Lavendel Café kokad ja kondiitrid  annavad oma panuse ja kasutavad oma suurepäraseid oskusi, et  koolitustest osavõtjatele pakkuda  mitmekesist menüüvalikut alates kohvipausidest kuni  lõuna- ja õhtusöökideni välja. 
 
Lavendel Spa sauna- ja lõõgastuskeskus
 
on populaarsust võitnud nende külastajate seas, kellele mõõdult väike, kuid  soe ja hubane kompleks on igati meelepärane.  Erilist kuulsust on kogunud lõõgastuskeskuse suitsusaun, mille ilus lugu Lavendel Spas kaunilt vormistatud sai. Kahele vana ja väärika ajalooga sauna ligi saja-aastastele suitsust läbiimbunud ning tahmastele palkidele anti  uus elu. Kustumatule saunaelamusele lisavad värvi vanad kivid, pada ja loomulikult mõnus vihtlemine, mis Lavendli suitsuaunas on lahkelt lubatud.
Klientide käsutuses on veel klassikaline aurusaun, auru-soolasaun ning madala temperatuuriga lõõgastussaun. Suitsusauna järgseks karastavaks supluseks on karge külma vee tünn,  soojendada saab 41° C veega  Jaapani vannis, lihtsalt mõnulemiseks on jacuzzi ehk mullivann. Lõõgastusbassein väikese kose ja kaarsillaga on varustatud vastuvoolu seadmete ning erinevate massaažidüüsidega. 

Kui hubasus on eelistus ja  kui väiksus on valik…
 
Tallinna  kesklinnast  spaahotelli  jõudmiseks kulub aega  umbes  20 minutit,  liinibussiga pisut enam.  Kahekorruselises hotellis on kokku 47 eriilmelist numbrituba.  Väikese Lavendel Spa Hotelli rahulikku ja hubast miljööd oskavad hinnata privaatsust nautivad kliendid.
 
Koolituspäeva järgne puhkus või väike väljalülitus oma igapäevasest tööelust – Lavendel spaas  on aega lõõgastumiseks!
Soovime teile edukaid ajurünnakuid ja lõõgastavaid kohtumisi Lavendel Spa Hotellis!
 
 
VAATA:  www.spahotellavendel.ee    KIRJUTA: info@spahotellavendel.ee   HELISTA:  + 372 603 59 00
                                       TULE KOHALE:  Sõpruse tee 9, Haabneeme, Viimsi

 
Märgusõnaga „KOOLITUSED.EE“ seminariruumide ja majutuse koos broneerimisel  kingituseks tervituskohv koos suupistetega Lavendel Café pagaritelt.