Koolitused, nõupidamised, seminarid ja pidulikud sündmused Grand Hotel Viljandis!

  

 
Viljandi elegantseim hoone valmis aastal 1938 ja sai endale nimeks Esimene Viljandi Esinduslokaal ehk EVE. Pärast põhjalikku uuenduskuuri avas hotell 2002. aasta mais uksed  pakkudes taas EVE-le ainuomast luksuslikku ööbimisvõimalust.
 
Majutus
Neljatärni kvaliteedinõuetele vastavas Grand Hotel Viljandis on 50 unikaalset art deco stiilis kujundatud numbrituba, sealhulgas 6 sviiti, 4 allergikute- ja 2 invatuba. Korruste kaupa erinevate värvilahendustega koridore ilmestavad Viljandi kunstnike maalid ja fotod ning möödunud sajandi alguse teatrikunstniku Erte kavandite alusel loodud vaibad. Tubade seinu kaunistavad reprod hiidliblikatest.
Kõikides numbritubades on 50 rahvusvahelise telekanaliga kaabeltelevisioon, minibaar, telefon,  miniseif, Wifi, tualett, dušš või mullivann. 
Check-in on alates kell 14.00 ja check-out hiljemalt kell 12.00. Majutuse hinna sisse kuulub buffet hommikusöök hotelli restoranis, tasuta parkimine ja Wifi ning hommikune virgutussaun. 
 
Toitlustus
Restoran EVE sobib nii ärilõunateks kui ka suurejoonelisteks vastuvõttudeks. 
Grand Hotel Viljandi restoran on 50-kohaline. Restoran mahutab banketistiilis sündmusi pidama kuni 100 inimest. 
Äripäevadel pakub restoran linnarahvale buffet-lõunasööki, kus igaüks saab valida endale meelepärast nautimaks head lõunat avaras restoranis. 
Restorani à la carte menüü on koostatud arvestades, et igaüks leiaks midagi maitsvat vastavalt oma soovidele ja vajadustele. Menüüd koostades on mõeldud nii väikelastele, taimetoitlastele kui ka liha- ja kalaarmastajatele.
A´ la carte menüüga on võimalik tutvuda: www.ghv.ee/et/restoran/menuu
Grand Hotel Viljandi imemaitsvad pagari- ja kondiitritooted: tordid, koogid, saiakesed ning küpsised on valminud kõik kohapeal usina pagar/kondiitri käe all. Neid on võimalik nautida kohapeal, kaasa osta või tellida suuremateks sündmusteks endale kaasa. 
 
Konverents
Tartu, Pärnu ja Tallinna vahele jääv Grand Hotel Viljandi konverentsikeskus on hea võimalus koolituste, nõupidamiste, seminaride ja konverentside korraldamiseks väljaspool rutiinset keskkonda. 80 inimest mahutav konverentsisaal on varustatud kogu vajaliku tehnikaga, võimalik on ka kasutada väiksemaid, 25 inimest mahutavat konverentsiruumi ja 12 inimest mahutavat nõupidamisruumi. Kõik ruumid on varustatud vajaliku ning kaasaegse konverentsitehnikaga. Konverentside pauside ajal pakume kohvi/teed koos laia valiku suupistetega. 
Kohvipauside hinnakiri on nähtaval: www.ghv.ee/et/konverentsikeskus/kohvipauside-hinnakiri
Hotelli mitmekesised toitlustus- ja majutusteenused võimaldavad nii lühema- kui pikemaajaliste ürituste organiseerimist.
Kogu hotellis on tasuta WiFi ning sõidukite parkimiseks on privaatne hotelli parkla. 
 
Ruumide hinnakiri on nähtaval: www.ghv.ee/et/konverentsikeskus/ruumide-hinnakiri
 
Tehnika hinnakiri: www.ghv.ee/et/konverentsikeskus/tehnika-hinnakiri
 
Lisateenused
Keldrikorrusel asuvas saunakompleksis on nii soome saun kui ka aurusaun ning ümar mullibassein. Hotelli külalistele on hommikune virgutussaun tasuta. Sauna või tervet saunakompleksi on võimalik ka eraldi rentida, et pidada maha mõnus olemine kolleegide, sõprade või perega. 
 
Lisaks asub keldrikorrusel infrapunasaun, mis mahutab kuni kolm inimest ning privaatne jõusaal, mis on varustatud Technogym professionaalsete spordivahenditega. Saalis on nii jooksurada, velotrenažöör kui erinevad seadmed spetsiifiliste lihasgruppide või vastupidavuse arendamiseks. Hotellis ööbijale on jõusaali kasutamine terve hotellis viibimise vältel tasuta, vajalik aga on eelnev registreerimine hotelli vastuvõtus. 
 
Kes tunneb puudust päikesesoojusest, see saab nautida solaariumiteenust, mis asub 2. korrusel. 
 
Vabaaja võimalused Viljandis
Viljandi on väga mitmekesine ning suurepärane paik nendele, kes armastavad harrastada tervisesporti. Võimalusi pakuvad Viljandi järv ning järveäärne piirkond, kus asuvad erinevad mänguplatsid lastele, tenniseplatsid, võimalik on teha tiir ümber Viljandi järve kas kõndides, joostes, rattaga sõites või talvisel ajal suusatades. Teiselpool järve asuvad Sammuli tallid, kus on võimalik tegeleda ratsaspordiga. 
 
Kultuurihuvilistele pakub Viljandi erinevaid kultuurisündmusi, millest paljud leiavad aset Viljandi Pärimusmuusika aidas või Sakala Keskuses. Suviti saab nautida erinevaid vabaõhukontserte Viljandi uuel lauluväljakul. Külastada tasub kindlasti ka Viljandi Muuseumi, Bonifatiuse Gildimaja, Kondase keskust, Viljandi Vana Veetorni, ordulinnust ning käia üle rippsilla, mille pikkus on üle 50 meetri. 
 
Kultuurihuviliste tõmbenumbriks on alati olnud äsja uuesti renoveeritud ja avatud Ugala Teater ja on seda siiani.  Ugala Teater on loodud 1920. aastal ning on üks Eesti vanemaid kutselisi draamateatreid. Täna pakub Ugala mängukava oma mängukavas teatrihuvilisele eriilmelist repertuaari alates lastelugudest ja muusikalavastustest kuni maailmaklassika ja kaasaegse maailmadramaturgiani. Oma koht on repertuaaris ka Eesti algupäranditel. Ühel hooajal tuuakse välja keskmiselt 10 uuslavastust ning antakse umbes 300 etendust. Kinohuvilisi ootab hetkel Eestis olev kõige uuem kinomaja Forum Cinemas.
EVE muudab Teie külaskäigu Viljandimaale unustamatuks sündmuseks. 
 
 
 
 
Kohtumiseni Viljandis!