Moetemaatiline meeskonnakoolitus gruppidele

Koolitus on mõeldud ettevõtetele ja huvigruppidele, kes otsivad oma meeskonnale uusi ja põnevaid koostegemisi. 
Eesmärk on pakkuda uusi põnevaid elamusi ja harida riietumise ehk moestilistika teemadel. Sobib ka äridele, kus on oluline tööl riietumine, et anda töötajatele uusi ideid ja selgitada ärikeskkonnas riietumise põhireegleid.
 
 

Koolituse sisu ja idee: 
Moevaldkond on väga lai, mis annab võimaluse teie ärile teha üks meeldiv õhtupoolik koos põneva esitluse ja praktilise rõivaste läbiproovimisega vastavast kauplusekeskkonnas. Kogu üritust juhib stilist, kes räägib vastavalt Teie firmale huvipakkuvast teemast läbi moe, milles lepitakse varem kokku ning peale seda on kõikidel inimestel võimalik proovida selga rõivaid ning saada personaalseid soovitusi stilistilt. Küsida võib värvide, materjalide ja tegumoodide kohta. 
Võimalus on üritus üles ehitada ka stiilipeo võtmes, kus saab mängu tuua näiteks mingi kindla ajastuhõngu (näiteks 50ndad, kleidinäited pildil) või sündmuse (presidendi vastuvõtu ball). 
Samuti on võimalik panna terve seltskond joonistama moodi, seda viib samuti läbi stilist. Iga inimene saab läbi proovida modelliks olemise rolli ning avastada endas loominguline pool ka läbi joonistamise. 
Kõik teemad, erisoovid ja mõtted räägitakse enne läbi ning lepitakse kokku.
 
Grupi suurus: 10-15 inimest
Läbiviija: moekunstnik Kadri Veisner
 
Lisainfo ja pakkumine: Tiiu Paas tel 615 5162, 554 8856, tiiu@opetajatemaja.ee
 
Tutvu lähemalt:www.opetajatemaja.ee