MOST Arikool - aitame üliõpilastel digitaalselt tööd leida

 

Uuel aastakümnel Bill Gatesi väljend :"Kui teie äri ei ole Internetis, siis see ei ole äri" kõlab veelgi aktuaalsemalt. Digitaalne ruum areneb üha aktiivsemalt ja sellega on seotud uued elukutsed.

 
Kõige populaarsemate Interneti-elukutsete tipus on kõige tähtsam internetiturundaja. Miks? Sest tänu turundaja jõupingutustele kasvab ja muutub ettevõte äratuntavaks.
 
Kes vajab täna Internetiturundajat?
 
Absoluutselt igaüks, kes tahab edendada ja müüa oma toodet Internetis. Iga ettevõte tahab saada spetsialisti, kes teab, kuidas töötada publikuga, käivitada reklaamikampaaniaid ilma kõrge eelarvega ja pädevalt osata analüüsida analüütikat.  
 
Neid, kellel on need oskused, ei jää kunagi ilma tööta. Ja just Sina võid olla see inimene!
 
 
Mida internetiturundaja elukutse võib anda teile?
 
Sul on alati huvi oma töö vastu. Müügilehtri seaded, vaatajaskonna käitumise analüüs, reklaamistrateegiate arendamine, pidev uute ideede genereerimine - sul ei hakka kindlasti igav!
Sa ei ole seotud kontorga ja saad töötada kõikjal kasvõi igas riigis maailmas.
Sul on võimalus valida projekte oma maitse järgi.
 
 
Kuhu tööle minna?
 
Iga ettevõte Internetis on potentsiaalne tööandja internetiturundajale. Kuid tööhõive vormid on võimalikud erinevad:
 
1. Töö vabakutseline, st võtta sulgemiseks üksikute ülesannete projekte. Tegelikult on see ühekordne töö: sa teed seda, mille eest kohe saad ka tasu. Tellimusi saab teha vabakutselisel vahetusel.
2. Hangi palgatud spetsialist kõrvalises meeskonnas. Sellisel juhul ei pea sa pidevalt otsima kliente, teie nõuete kohaste kohustuste nimekirja, töömahtu ja palka lepitakse eelnevalt kokku.
3. Loo oma äri online. Nii saab ka, sest Internetiturundaja teab, kuidas vahendeid targalt kasutada täitmaks äriülesandeid online. Oled üsna pea ettevõtja ise!
 
 
Kuhu minna seda õppima?
 
Vaatamata sellele. et internetiturundaja amet on meie ajal õitsemas, ei õpetada seda kahjuks ülikoolides. Ning kõige väärtuslikum õpe on õpe mis tuleb otse oma ala spetsialistidelt ja praktikutelt. Spetsialistidelt, kes töötavad iga päev nende tööriistadega mida nad ka edasi oma õpilastele annavad.
 
 
Most Ärikoolis täiskasvanutele - algab "Internetiturundaja" kursus, kus te omandate teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud alustamaks karjääri uue elukutse alal.
 
Kursuse kava on siin: most.ee/et/internetiturunduse-juht-kursus
 
 
Kust tööd otsida?
 
Meie kooli eesmärk ei ole  inimestele üksnes töövahendid anda ja neil siis minna lasta, vaid aidata igal õpilasel saada reaalne töökoht. Selleks on koolis karjäärikeskus.
Kuidas see töötab? Jätate avalduse meie veebilehele, siis kohtute karjäärijuhiga ja räägite talle oma kogemustest, soovidest ning eesmärkidest. Sõltuvalt vajadusest pakutakse teile mõnda töövõimalust.
 
Kui teil on soov proovida ennast uues valdkonnas, saada väärtuslikke teadmisi ja uus põnev töö, võtke ühendust meie juhiga ja me aitame teil kindlasti saada suurepäraseks digitaalspetsialistiks.
 
MOST   Arikool  OÜ  on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner: www.tootukassa.ee/koolitused?keyword=MOST