10 lahedat ideed meeldejäävaks firmaürituseks

On väga palju põhjuseid miks ettevõtte „kontorist väljas“ üritused on olulised. Need arendavad tiimitööd, loovad võimaluse mitteametlikus keskkonnas uusi suhteid luua, ergutavad väljakutsetele loovamalt lähenema ning on heaks lavaks kus tänada meeskonda eelmiste perioodide suurepärase töö eest.

Sellegipoolest on aga üks seminariruum siiski lihtsalt ruum ning tihti jääb positiivsetele külgedele vaatamata ürituse lõpus ikkagi tunne, et kogetu, õpitu ja loodu kinnistamiseks oleks vaja midagi veel... Midagi lisaks... Midagi sellist mis jääks ikka kohe selliselt meelde, et veel nädalaid ja kuid hiljem meeskonnale kõneainet pakub. 

 
 See on ka põhjus miks nii paljud ettevõtted usaldavad oma ettevõtte ürituse teha asukohas millel on pakkuda midagi enamat kui lihtsalt koosolekusaal. Korraldada seminar nii,et seda kohe tasub meelde jätta.
 
Tallinn Viimsi SPA ja Meresuu SPA & Hotel oma unikaalsete asukohtade ja erakordselt laia teenustevalikuga on võõrustanud hulganisti ettevõtteid ja organisatsioone nende ürituste läbiviimisel ning rõõm on tõdeda, et enamikest nendest on saanud meie püsikliendid, kellele oleme suutnud ka mitmekordsel külastusel midagi uut ja põnevat pakkuda.
 
Siinkohal toome välja 10 lahedat ideed firmaürituse meeldejäävaks muutmisel.
  1.  Korraldage ametlik osa ülimoodsas Viimsi kinos koos tipptasemel video ja helitehnikaga. Osalejatele loomulikult ürituse alguses kätte popkorn või nachod ning karastusjook.
  2.  Korraldage koolitus või seminar vabas õhus – Narva-Jõesuu rand on paljude arvates kauneimate loojangutega liivarand Eestis ning Meresuu hotelli rannabaaris on üritust saatvad vaated lausa lummavad.
  3.  Seminar + rühmatreening. Koos valatud higi soojendab suhteid ka töökohal. Peale ametliku osa lõppu utsitavad meie spordiklubi treenerid isegi Teie meeskonna kõige vintskemal spordisõbral otsaesise leemendama.
  4.  Soovite peale seminari lõõgastust – enam lõõgastavamat keskkonda kui täiskasvanutele mõeldud luksuslik SPA18+ Eestis pole - 100% rahulolugarantii.
  5. Pidage peale koosolekut üks meeleolukas piljardilahing Meresuu privaatses lounges või discgolfiturniir Viimsi discgolfi rajal. Varustus meie poolt.
  6. Võtke kaasa oma tantsukingad ja keerutage peale õhtusööki jalga tõupuhtas inglise stiilis pubis Black Rose.
  7.  Broneerige igale osalejale üritusel üks lõdvestav massaaž või hoolitsus. Uskuge nad oskavad seda hinnata! 
  8.  Laske meie muheda jutuga saunameistritel viia läbi üks privaatne ja meeleolukas saunarituaal, mis jääb pikaks ajaks meelde.
  9.  Näidake, et olete peresõbralik ettevõte ja kutsuge töötajad koos lastega Eesti suurimasse veekeskusesse Atlantis H2O veeparki lõbutsema. Õnnelikud lapsed = õnnelikud lapsevanemad.
Meie Viimsis ja Meresuus usume, et kõik algab suhtumisest! Teie firmaürituse õnnestumine on meie prioriteetides esikohal!
Kontakt konverents@meresuu.ee; konverents@viimsi.ee