BALTI JAAMA SEMINARIRUUM JA LOUNGE

Balti jaamahoone teisel korrusel asuv valgusküllane ja tänapäevaste tehniliste võimalustega seminariruum on parim koht seminarideks, nõupidamisteks, toote-esitlusteks või koolitusteks. Seminariruum on päevavalguse, konditsioneeri ning kaasaegsete tehniliste lahenduste ning erinevate paigutusvõimalustega. Maast laeni akendest avaneb kaunis vaade vanalinnale ja Shnelli pargile. Seminariruum mahutab kuni 70 inimest teatristiilis ja 40 inimest klassiruumi lahendusena.

 
Seminariruumi kõrval asub lounge, mille akendest avaneb imeline vaade Shnelli pargile ja Toompeale. Ruumile lisavad õdusust mugavad diivanid ja tugitoolid, lisaks on olemas 12-kohaline nõupidamiste laud ja esitlustehnika koos Wifiga. Lounge on ideaalne koht, kus pidada väiksemaid nõupidamisi, suure seminari või koolituse ajal viia läbi paralleelseid workshope või kuhu saab katta kohvipausi ajal buffeelaua (küsi lisainfot).
 
Pakume ka suurepärast võimalust pikendada koosolekut samas kompleksis asuvas saunas.
 
Koosolekuruumide vahendusplatvormi MySpotit statistika kohaselt oli Balti jaama seminariruum ja lounge 2019. aastal Eesti ettevõtjate seas kõige populaarsemaks nõupidamiskohaks.

 
Parkimine
 
Balti jaama seminariruum asub linna transpordisõlmes, seega pääseb siia absoluutselt kõikide ühistranspordivahenditega – trammi, trolli, bussi ja rongiga. Ainult lennukiga tulemise võimalus on veel puudu (kuigi Balti jaamast mõnesaja meetri kaugusel asuva Gustav Adolfi Gümnaasiumi katusel on helikopteri maandumisplats täiesti ametlikult olemas)!
 
Go Hotel Shnelli ees on piiratud arv parkimiskohti tasuta.
 
Parkida saab veel ka hotelli kõrval olevas parklas (veduri kõrval), kus parkimiskellaga on 1h tasuta.
Üle raudtee asuva Balti Jaama Turu kõrval (130 kohta) ja all (125 kohta). Esimene tund parkimist on turu külastajatele maa-aluses parklas tasuta ning registreerides end Balti Jaama Turu püsikundeks on ka kolmas tund parkimist maa-aluses parklas tasuta.