Saka Mõisa Meretorn on võimsam kui meretorm

Saka mõisa Meretorn on eraldi hoone, mis oli ehitatud konverentside ja seminaride pidamiseks.Tornis on kolm korrust ja viis erinevat seminariruumi.Kõige suurem neist on esimesel korrusel asuv Hogland, mis mahutab kuni 50 inimest ning mille vastas on mõnus saunaruum koos puhkealaga, tänu millele võivad seminaril osalejad Tornis väga privaatselt aega veeta. Iga Tornis asuva seminarisaali mõnusaks iseärasuseks on välisterassi olemasolu, kust avaneb lummav vaade merele. Terve Meretorn mahutab keskmiselt 100 inimest.

  

Tere tulemast Saka Mõisa!

Siin ta on, Saka mõis, pankranniku pärl. Koht, kus kõrgel kaldal saavad kokku kultuuri- ja looduspärand: varemetest kerkinud neorenessanslik härrastemaja ja Eesti rahvuslikuks sümboliks valitud pankrannik.

 Saka on üks vähestest Eesti mõisakompleksidest, mis on tervikuna taastatud. Nii Itaalia renessansiarhitektuuri näiteks sobiv härrastemaja kui mõisa territooriumil asuvad hilisemad ehitised ja neid ümbritsev park on hoolikalt renoveeritud.

 Saka mõis oma erilise asukoha, privaatsuse ja erinevate võimalustega sobib niihästi puhkuseks, tööalasteks väljasõitudeks kui kuni 100 osavõtjaga pidulike vastuvõttude ja pulmade pidamiseks.

 Külastajate käsutuses on nii luksuslikku majutust pakkuv härrastemaja kui 33 toaga hotell, suvetingimustes ka kämpingumaja, karavani- ja telkimiplats.

 Hotelli juurde kuulub ka privaatne SPA saunade ja väikese basseini ning erinevate kehahooldusvõimalustega.

Saka mõis SPA hotell 
 
www.saka.ee