Olga Verbitskaja seminar - Haigus kui ressurss või välja sirutamata tiivad seljataga!

Kõigil soovijatel on harukordne võimalus osa võtta esmakordselt Eestit külastava Olga Verbitskaja seminaril pealkirjaga„Haigus kui ressurs või välja sirutamata tiivad seljatagas”

 
Programmis on 4 kolmepäevast seminari ühe aasta jooksul. Oktoobris leidis aset esimene kolmepäevane seminar. Nendel, kes ei jõudnud oktoobri kursusele on veel võimalus liituda alustanud grupiga. Kõigile, kes liituvad, jagataks välja ka esimese seminari materjalid. Järgmise seminari kuupäevad on 4, 5 ,6 jaanuar. 
 
Seminaride tsükli eesmärk on arendada töös kautatavaid teadmisi ja meetodeid erineva etioloogiaga sümptomite käsitlemiseks, haiguste tekke mehhanismide mõistmist ja tervenemise viiside välja töötamist, nende teadmiste rakendamine osteopaatilises praktikas ja oma elu.
 
Meie ühiskonnas on juurdunud erinevad haiguse käsitlemise meetodid: võitlus, väljajuurimine, eemaldamine, valmidus alla anda jne. Üksikud julgevad vaadata sümptomit, kui märkimisväärset sündmust inimese jaoks, et näha haiguse põhjust ja seda ressurssi, mille see ellu toob.  

 

Olga Verbitskaja 

Rahvusvahelise Arengu Instituudi haridusprogrammid õppejõud. Psühholoog, sertifitseeritud spetsialist töös psühhosomaatikaga läbi psühhoteraapia, geštalt-terapeut, kognitiiv-käitumuslik terapeut, perekonstellatsioonide juhendaja, menetlusterapeut, ärikonsultant, integratiivterapeut.
 
 
Seminari toimumise kuupäevad 4-6/01 9.00-17.00 Osteopaatia Erakoolis Liivalaia 43 
 
Osalustasu 375€ kolme päeva eest (BOA liikmetele 300€)
Konto EE822200221066954571
Selgitusse Olga Verbitskaja seminar ettemaks
Ettemaksu summa 75€  
 
 
5557 7338