Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Eesti Kaubandus-Tö
Firma:
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda
Telefon:
+372 604 0060
E-post:
koda@koda.ee
 FACEBOOK: https://www.facebook.com/Kaubanduskoda

Kaubanduskoja igapäevaseks tööks ja tegevuseks on erinevate ürituste korraldamine nii Koja liikmetele kui ka mitteliikmetele. Ürituse iseloomu ja vormi järgi jagame need järgmiselt:
 
Koolitused ja seminarid- näit. eksporditurunduse ja messikoolitused, äriseminarid, sihtturuseminarid
Välisvisiidid ja messid - näit. Eesti Vabariigi presidenti saatvad äridelegatsioonid vms. Samuti messid ja kontaktkohtumised välismaal.
Ekspordi Akadeemia -  seminaride ja loengute sari
Liikmeüritused - Kaubanduskoja liikmetele mõeldud traditsioonilised üritused 
(Kevadball, Tenniseturniir, Ärihooaja avamine)


KOOLITUSED

 
Kaubanduskoda korraldab mitmesuguseid ettevõtlussuunitlusega koolitusi ja seminare.  Väga populaarsed on ekspordi-, maksu- ja riigihangete teemalised koolitused ning Euroopa Liidu toetuste infopäevad.
Vaata kogu kalendrit SIITKAUBANDUSKOJA RUUMID ÜRITUSTEKS 
 
Kaubanduskojas on võimalik üürida ruume, kus saab korraldada üritusi alates koosolekutest ja seminaridest kuni pidulike vastuvõttudeni. Meil on pakkuda viis erineva suuruse ja kujundusega ruumi, mida võib sättida vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Saab tellida ka kohvipause ja suuremat toitlustust.
Eesti Kaubandus- Tööstuskoda   Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Avalikud koolitused  Sisekoolitused  Motivatsioon  Enesemotivatsioon  Isiklik motivatsioon  Kestev motivatsioon  Ärihommikusöök  Finantskoolitused  Finantsplaneerimine  Finantsplaneerimine  Finantsanalüüs  Finantskursus juhile  Majandusarvestus ja finantsjuhtimine  Finantsalased baasteadmiesd juhile  Mittefinantsjuhtide koolitus  Väikeettevõtte finantseerimisviisid  Finantsid mittefinantsistile  Finantsjuhtimise alused  Töölepinguseaduse muudatused  Ettevõtja kaitse - kuidas lõpetada tööleping konfliktse töötajaga?   Töölepingu muutmine, lõppemine ja ülesütlemine  Töölepinguseadus  Ekspordi Akadeemia  RAHVUSVAHELINE VAHEKOHTU KONVERENTS  Tutvu Hongkongi ärivõimalustega!  Tutvu Rootsi ärivõimalustega!  Suunanäitaja – lastekaupade müüginõuded, ohutus ja turundus  Hommikukohv Eesti suursaadikuga Pariisis hr Alar Streimanniga  Tõnis Jakobi Maksukool. Erisoodustuste, kingituste ja muude kulude maksukäsitlus.  Kontaktkohtumised Poola ettevõtetega  Tutvu Poola ärivõimalustega!  Hommikukohv Eesti suursaadikuga Tel Avivis hr Sulev Kannikesega  Konverentsid ja seminarid  Maksuseminarid  Arenguseminarid  Sihtturu seminarid  Meeskonnaseminar  Konverentsid  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruumi mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Kohvipausi teenus  Inva ligipääs  Pabertahvel  Magnettahvel  Helitehnika  TV ja Video  Ekraanid  Seinaekraanid  Grafoprojektor  WIFI  Arvuti laenutamine  Data- projektor  Parkimine 

KOOLITUSKALENDER

Suurbritannia kontaktreis

2017-10-03

Kandideerima ootame eelkõige ettevõtteid järgmistest valdkondadest: masinatööstus; ehitusmaterjalid; toiduainetööstus; trükitööstus ja pakendid; tekstiilitööstus. Kandideerimine Suurbritannia kontaktreisile on avatud kuni 1. juunini 2017.

Hind: 1000.00 €
Kestus: 03.10.2017 - 05.10.2017
Koht: London, Suurbritannia

Telefon: 604 0060

Поездка в Германию с целью установления контактов 14–16 ноября

2017-11-14

EAS в сотрудничестве с Эстонской торгово-промышленной палатой приглашает предприятия принять участие в визите в федеральную землю Шлезвиг-Гольштейн, Германия, с целью установления контактов, который состоится 14–16 ноября.

Hind: 1000.00 €
Kestus: Срок представления заявок: 31 мая 2017 г.
Koht: Schleswig-Holstein

Telefon: 604 0060

Kontaktreis Saksamaale

2017-11-14

Schleswig-Holsteini liidumaa (edaspidi SH) keskuseks on Kiel ning traditsiooniliselt toimub majandusvallas tihe koostöö ka Hamburgi ja teiste Põhja-Saksamaa piirkondade ettevõtetega. Kontaktreisile ootame osalema kuni 10 ettevõtet. Osaleda saavad alustavad eksportöörid, kes vajavad abi esmaste kontaktide loomisel, või juba tegutsevad eksportöörid, kes soovivad paremini aru saada oma toote või teenuse müügi võimalustest Saksamaal. Kandideerimise tähtaeg on 31. mai 2017.

Hind: 1000.00 €
Kestus: 14.11.2017 - 16.11.2017
Koht: Schleswig-Holstein

Telefon: 604 0060