KOOLITUSKALENDER
Otsi kalendrist:Kuupäev:
Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkool
Eesti Hotelli- ja Tu
Aadress:
Puuvilla 19, Tallinn , 10314 , Tallinn
Maakond:
Harjumaa
Telefon:
668 8700


Kursused firmadele, eraisikutele ja asjaarmastajatele. Kutseeksamiteks ettevalmistus.

Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkool EHTE on 1996.a. tegevust alustanud õppeasutus, mille asutajateks olid Eesti Hotellide ja Restoranide Liit, Eesti Turismifirmade Liit ja OÜ Eesti Hotellikool. 2004.a. ühines EHTE-ga Tallinna Kõrgema Giidikool. Alates aastast 2003 on koolipidaja OÜ EHTE omanikuks OÜ Eesti Hotellikool.
 
 
Lisaks pakub EHTE toitlustusteenuseid kohvikus ja catering –teenuseid kaubamärgi all EHTE-Catering ning viib läbi Eesti toidukultuuriga seotud arendus- ja koolitusprojekte kaubamärgi all Eesti Kulinaariainstituut.
 
 
Täiendusõppes saab osaleda kolmel viisil:
 
1. Valides ained EHTE tasemeõppe õppekavast, mille järgi õpivad üliõpilased ja mis vastab rakenduskõrghariduse tasemele.
Reeglina loetakse ainet kogu sügis- või kevadpoolaasta ulatuses ja õppetöö toimub vastavalt üldisele EHTE tunniplaanile. Õppeainete maksumus arvutatakse ainepunktide (EAP) hulga põhjal, arvestusega 1 EAP tasu on 54 eurot.
 
Aineid valida ja täiendõppuriks registreeruda saab kaks korda aastas, vastavalt sügis- ja kevadsemestril. Dokumentide esitamise lõpptähtaeg on akadeemilises kalendris toodud nn punase joone päev, mis on reeglina kaks nädalat pärast auditoorse õppetegevuse algust.

2. Registreerudes lühiajalistele, õhtustele või virtuaalsetele täienduskursustele, mis on spetsiaalselt koostatud ja suunatud erineva valdkonna spetsialistidele.
Õppetöö toimub reeglina ühel või kahel päeval nädalas pärastlõunati 2 kuni 6 akadeemilist tundi (väikeste vaheaegadega).
 
3. Tellides sisekoolituse. Teie poolt on vajadus ja õpihimulised koolitatavad, meie poolt õppejõud, õppeprogramm ning klassiruum.
 
Mitmed kursused on veel väljatöötamisel. Kui sobivat kursust ei leidu, siis on võimalus teha infopäring või teatage oma soovist saada Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkooli täienduskoolituse uudised otse oma postkasti aadressi koolitus@ehte.ee
 
Täiendusõppe kursustele registreerimiseks palun võtke meiega ühendust.
Täpsem info koolituste kohta
Telefon: +372 66 88 700 Sven LööndreMeie hoones asukohaga Puuvilla 19 saab rentida seminariruume koosolekute, nõupidamiste ja koolituste korraldamiseks.
 
Seminariruumid on 10 – 60 kohalised. Rühmatööde läbiviimiseks saab korraga saab rentida ka mitut ruumi.
 
Rendihinnad on alates 10 eurot tund / 70 eurot päev. Lisandub käibemaks.

 
Hinnas sisalduvad:
 
dataprojektor, internetiühendus / WIFI, pabertahvel, kriiditahvel, tušitahvel.

 
Lisatasu eest saab tellida:

arvuti ja videokomplekti
paljundustöid
kohvipause suupistetega
lõunasöögid
Veel saab rentida:
 
24-kohalist tehnikaga varustatud keeleõppeklassi
arvutiklassi  (18 õppekohta + õpetaja)
Seminariruumide tellimine:
 
koolitus@ehte.ee,  tel 66 88 700
 
Kohviku ja õppeköögi ruume koolituste ja tähtpäevade läbiviimiseks.
 
Pakume kohvikuruume koos toitlustusega pidulikeks üritusteks.
 
Katame peolaua kuni 40 inimesele.
 
Tellimine catering@ehte.ee;  tel 66 88 700. Rendihinnad kokkuleppel.
 
NB! Tasuta parkimisvõimalus on kuni 70 autole

Vaata lähemalt infot ruumide kohta siit

 
 

Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Etiketikoolitus  Kokanduskursused  Toiduhügieeni koolitus  Toitlustus  Turismialased koolitused  Töötervishoiu-ja tööohutusealased koolitused  Äri- ja ettevõtlusalased koolitused  Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkool EHTE  Konsultatsioonid  Teenindusjuhtimine  Teeninduskoolitus  Toitlustusjuhtide koolitus  Hotellialane koolitus  Sisekoolitused  Turismikorraldus  Toitlustusteenindaja koolitus  Kokkade koolitus  Kutsekoolid  Avalikud koolitused  Toitlustusalased konsultatsioonid  Turismiarendajate koolitused  Koolitused firmadele  Klienditeenindus  Teenindusetikett        Toitlustus ja catering  Eritoitumine ja toiduallergiad  Sushi  Sushikoolitus  Põhjalik sushi valmistamise õppelabor  Esmaabikoolitused  Esmaabi täiendkoolitus  Esmaabi kohustuslik põhikoolitus hotelli-, toitlustus- ja turismifirmade töötajatele  Laktoositalumatuse praktiline koolitus  Alustava peakoka või peakoka abi meistrikoolitus  GLUTEENITALUMATUS EHK TSÖLIAAKIA praktiline koolitus  Protokoll ja etikett VIP külaliste võõrustamisel majutus- ja toitlustusettevõttes  Toitlustusettevõtte kulude juhtimine  DIABEET JA TAIMETOITLUSTUSE praktiline koolitus  Rahvusvaheline e-õpe AHLEI