KOOLITUSKALENDER
Otsi kalendrist:Kuupäev:
Koolitused.ee värsked uudised ning juuni ja juuli koolituskalender 


    Koolitused.ee värsked uudised ja teated koostööpartneritelt on taas Teie ees .... 

 

 

 Leia meid Facebookis:  www.facebook.com/Koolitused.ee

 

 

VALI SOBIV KUUPÄEV JA VAATA MILLISED KOOLITUSED SEL PÄEVAL ALGAVAD:  
JUUNI
 
JUULI

 

Tellitavad  SISEKOOLITUSED
 
 OTSI KOOLITUST TEGEVUSALA JÄRGI:
 
UUED ETTEVÕTTED KOOLITUSED.EE ANDMEBAASIS: 
 
Tallinna Õpetajate Majas on nüüd veel üks suurepärane ruum üritusteks! Saage palun tuttavaks DIELE- ga
 Meil on rõõm teada anda, et maikuust on meil 9 koolitus-, konverentsi- ja peoruumi. Valmis sai uus koolitusruum, mis hakkab kandma nime DIELE. Veel on tunda värske värvi lõhna ja üks valgustigi tahab veel paigaldamist. 
Nüüd on meil siis Kroonisaal, Galerii (kunstigalerii), Hansasaal, Magistri saal, Hansu tuba, Gertrudi tuba, Saadiku tuba, Vürtsituba ja Nüüd ka Diele. 
  
Kogu hoonetekompleksi kujunemise lugu: http://www.opetajatemaja.ee/?mod=docs&doc=760&h=40af
 
 Hotellis Rocca al Mare on teie kasutuses hubane seminariruum mahutavusega kuni 30 osalejat
 Meie valgusküllane seminariruum sobib erinevate koolituste koosolekute ja seminaride läbiviimiseks. Seminariruumis on olemas vajalik konverentsitehvika: Data projektor, ekraan, pabertahvel, TV, tasuta WiFi ja kirjutusvahendid. Hotelli ees on tasuta parkla.
Pakume osalejatele toitlustust meie restoranis ja vajadusel ka majutust hotellis. Oma koolituse või seminari võite ühendada mõnusa kümblusega hotelli basseinis ja saunakompleksis.
Küsige pakkumist ja leiame koos kindlasti sobiva lahenduse.
tel: 6645951, 6645950
 
 
 
 
Parim valik igale üritusele…
 
Hotell Susi*** konverentsikülaliste käsutuses on neli erineva mahutavuse ja interjööriga ruumi 
* koosolekuteruum Mari
* koolitusruumid  Jüri ja Marta
* konverentsikeskus Roheline Ämblik
Ruumid on sobilikud erinevate koosolekute, konverentside, õppepäevade, seminaride ja presentatsioonide läbiviimiseks. Kaasaegsed tehnilised vahendid: dataprojektor, helitehnika, interneti püsiühendus; WiFi leviala jne.tagavad Teie ürituse õnnestumise. Kõik ruumid on varustatud konditsioneeriga. Abistame ürituse planeerimisel, ettevalmistamisel ja pakume meeldivat teenindust. 
Mugavus, omanäolisus ja lihtsus loovad meelepärase töökeskkonna.
Lisainfo:tel. 6303672, konverents@susi.eewww.susi.ee/konverents
Garanteerime Teile eduka päeva!

 
 
VANAÕUE PUHKEKESKUSE SUPER-PAKKUMINE SUVEPÄEVADEKS: -50%
 
Vanaõue Puhkekeskuses on korraldatud ettevõtete suvepäevi juba aastast 1997. Selle aja jooksul on meie keskus kordi suurenenud ja meie õuelt läbi käinud tuhandeid rõõmsaid tööinimesi, kellele edukad suvepäevad on andnud juurde töölusti.
Selleks suveks on meil uudist aga hoopis neile, kes ikka veel ei tea, kas või kus korraldada on meeskonna suvine väljasõit. Meil on selleks suveks välja pakkuda juuli ja augustikuus veel mõned reede õhtud lahkumisega laupäeva lõunaks ja just neile päevadele pakumegi meie SUPERDIILI, -50% kompleksirendilt, mis sisaldab majutust 40-le mugavas peamajas, sealhulgas 2 sviiti, majutust 60-le kämpingutemajades , suure katusealuse kasutamist, peamajasauna piiramatut kasutust ja privaatsust.
 
Aga, kes on eriti kiire, see napsab endale mõned meie vabad kuupäevad:
12-13.07
19-20.07
27-28.07
2-3.08
23-24.08
 
Kohtume Vanaõues!
 
 
 
 Selle suve pärlid Algallika keskuses - puhka ja lase ka enda vaimul kasvada:

28 - 30 juuni Vabastav hingamine soojas vees. Juhendajad Tiia Lõoke, Ly Lobjakas, Auli Saveljev ja Inge Bachus. Traditsiooniline Algallika suvekursus kogu oma headuses - turvaline, sügavuti lõdvestavas ja arendavas koosluses: kehasoe vesi (38 C) suures basseinis, head kaaslased, professionaalsed hingamistöö juhendajad, jagamised ja süvitsiminekud, kus käsitletakse nii mõistuse kui alateadvuse tasandil raseduse, sünni ja varajase lapspõlvega seonduvat ning elus edasiminekuks vajalikke unistusi ja uskumusi.

12 - 14 juuli Holotroopne hingamistöö ja intensiivne eneseareng. Juhendajad Ole Ry ja Susanne Andres, õppinud Stan Grofi, holotroopse hingamise looja käe all. Seikluslik rännak oma keha ja meele maastikul, võimsa kehatöö ja väga hea muusikaga, mis loob võimaluse sügavalt ja jäädavalt transformeerida oma elu veel parema tervise ja valikute suunas. Algallika on selleks ideaalne paik!

20 - 28 juuli Vabastava hingamise looja - Leonard Orri hingamistöö ja vaimse puhastumise kursus. Leonard Orr (USA) on suurte kogemustega vaimne õpetaja ja hingamistöö looja. Oma väga hea energia ja suure elujõu tõttu on teda nauding kuulda ja kogeda nõustamas, juhendamas ja õpetamas enesearengu, vaimsuse, pika-ealisuse, füüsilise surematuse, raha, külluse ja uut moodi ühiskonna loomise teemadel. Tule ja transformeeri ennast tema õpetuste ja energia toetusel.

9 - 16 august Hawaii soolepuhastus ja paastulaager Lena Kristina Tuulse (Rootsi) juhendusel. Elurõõmu ja energiat täis päevad koos päikeselise Lena Kristinaga, tema suurepärase jooga, nõustamise ja hingamistööga. Algallika keskuses juba viiendat aastat!

vaata siit kõigi suvekursuste kava
 
 
 
Jaanipäeva lähendes on meil heameel teha lühiülevaade vabaõhumuuseumi suvehooaja tegemistest. 
 
 
 JAANIPÄEV 23. juunil kell 19-24. Kaunis suveõhtu täis müstikat, armastust, lõõmavaid lõkkeid ja tundeid, täis tantsu ja pillilugusid, kiigelaulu ja rahvalikke mänge. Mereäärsetel lavadel astuvad üles eesti rahvamuusikud, pakkudes võimalust jaanilõkke valgel tantsu keerutada. Peaesinejaks on armastatud ansambel Untsakad. Folgilaval astub ette Haaga Folk Machine Soomest. Traditsiooniliselt tutvustavad Leigarid vanu tantse ja mänge ning rahvariideid. Toimuvad ühislaulmised, kus igaüks saab kaasa lüüa. Muuseumi talud on lahti hämaruse saabumiseni ning õuedel tutvustatakse jaanipäevaga seotud kombeid. Kolu kõrtsis saab maitsta traditsioonilisi piduroogasid. Nagu ikka, kohtuvad Eestimaa suve lühimal ööl Koit ja Hämarik! Tasuta bussid kesklinnast muuseumisse ja tagasi. Vaata lähemalt: http://www.evm.ee/id/397/. Projektijuht Vivian Siirman: vivian@evm.ee, tel: 654 9113, 5663 6791.

ETNOFEST 30. juunil. Esinevad pärimusmuusika kollektiivid Eestist, Lätist ja Venemaalt. Toiduelamusi pakuvad erinevad rahvusköögid. Ürituse korraldaja MTÜ Etnolaat, projektijuht Jevgenia Haponen. Koostööpartnerid Fenno-Ugria Asutus, Eestimaa Rahvuste Ühendus, Ukrainlaste Kongress Eestis jt. seltsid ning ühendused.

BALTIKA EESTI PÄEV 7. juuli. Taluõuedele kogunevad erinevatest Eesti piirkondadest pärit rahvamuusikud ja tantsijad. Pakutakse kohalikku toitu, õpetatakse ja näidatakse käsitööd. Õhtul saab aga kiigeplatsil toimuval festivali lõpusimmanil koos kõigi osalejatega tantsida, mängida ja laulda. Vaata lähemalt vabaõhumuuseumi kodulehelt.

SÜGISENE TALUPÄEV 12. september. Aeg korjata saak ja valmistuda talveks. Näha saab vana-aja talupere sügisesi toimetusi ja valmistumist talveks.

LEIVAPÄEV JA SÜGISLAAT 15.september. Tutvustame meie esivanemate peamise toidu - rukkileiva - saamislugu läbi erinevate tööde ja tegemiste. Valmistame ja räägime teistest eestlastele omastest toiduainetest nii ajaloos kui tänapäeval. Laadalt saab kaasa osta maitsvaid värskeid sügissaadusi ning kaunist käsitööd. Tegutseb maheõu. Toimuvad õpitoad ja kontserdid väikestele ning suurtele. Koostööpartnerid: Eesti Mahepõllumajanduse SA ja Leivaliit.

MIHKLIPÄEV 28.-29. september Mihklipäevaks on välised tööd-toimetamised lõppenud ja lauad lookas sügisandidest. Laupäeval tähistame mihklipäeva Setu moodi õigesusu palvuse ja korraliku kirmaskiga Kolu kõrtsis. Pühapäeval on muuseum talvehooaja esimese päeva puhul kõigile külastajatele tasuta avatud.

 

Jumalateenistused Sutlepa kabelis

23. juuni kell 15 Jaanilaupäeva jumalateenistus
15. august kell 15 Rukkimaarjapäeva jumalateenistus
15. september kell 11.30 Leiva õnnistamine Eesti leiva päeval

Teenib õpetaja Toomas Paul.

 

Koolitused ja õppepäevad

15. juunil I kivide kiiludega lõhestamise ja kivikirvega lõhkumise õppepäev.

28. ja 29. juunil Sutlema mõisas viimistlustehnikate kursus: savikrohv, lubikrohv, stucco lustro.

12. juuli - vikatipäev Esnas.

13. Pärandiralli Raplamaa etapp. Päev algab ettekannetega ning jätkub paikkonnale iseloomulike maakiviehtiste müüride taastamise ja hooldamise meistrikursusega.

17. - 20. juuli ja 23. - 26. juuli: 2 x 4 päeva maakivimüüride taastamise meistrikursused Vaidas, Harjumaal.

22. juunil Harjumaal, Vaidas II kivide kiiludega lõhestamise ja kivikirvega lõhkumise õppepäev.

 

Näitused

Kolu kõrtsi talli all kuni 16. juunini Koidu Lauri Viltvaipade Näitus "Teretab tuuli". Konservaatori ametit pidav Koidu Laur eksponeerib näitusel oma kuiv- ja märgviltimistehnikas piltvaipu. Kõik tööd on ainueksemplarid. Autori sõnul on villas väge ja palju lummavaid võimalusi. Tema elurõõmsatesse ja värvikatesse piltidesse on vilditud soove ja unistusi, vihjeid ja mõistujuttu. Rohkem vilditud töid leiab aadressilt www.koiduvildikunst.blogspot.com.

Sassi-Jaani talus Eesti maa-ahitektuuri püsinäitus ning kuni 14. juulini näitus "Pärand elab", mis tutvustab kümmet kultuuriilmingut Eesti vaimse kultuuripärandi nimistust.

Pulga talus saab näha einevaid näituseid: kuni 30. juunini "Moodne rehemaja", 4. juuli - 4. august"Elumustrid", 8. august - 29. september "Mõõdistuspraks ehk üliõpilased küla vahel".

Jüri-Jaagu talu kalaaidas näitus "Aastaring" - Marika Mikkori heinavaibad ja Saale Halla loodusfotod.

 

Jalutuskäik läbi taluaianduse ajaloo

12. juulil jutustab vabaõhumuuseumi teadur Anneli Banner meie taluaianduse ajaloost ja viib külastajad jalutuskäigule muuseumitalude aedadesse. Räägime erinevate aia- ja põllukultuuride taludesse jõudmisest. Vaatame, kuidas ja mis põhjustel on aedade ja õuede väljanägemine aja jooksul muutunud. Käik algab pärosorjuseaegsest Sassi-Jaani talust ja lõpeb 1930. aastate kodukaunistamise ideedest kantud Härjapea talu aias. Registreerimine ja lisainfo: 65 49 100,info@evm.ee.

Suvehooajal ootame külastajaid iga päev (v.a. 24. juuni) kell 10-20. Piletihinnad: tavapilet 6 €, sooduspilet 3 €, perepilet 12 €. Ürituste ajal võivad olla erihinnad.

Nüüd saab kassast osta ka muuseumipileti koos hobusõiduga, mis on soodsam kui neid pileteid eraldi ostes! Tavapilet koos hobusõiduga maksab 7 €, sooduspilet 4 € ja perepilet 16 €. 

 

Kohtumisteni Eesti Vabaõhumuuseumis!

www.evm.ee

 

 

Nüüd on ürituse korraldamine lihtsam kui kunagi varem, tule tutvuma! 
Pidu algab siit: